SKLYPAS Kauno m. sav., Eiguliai

Dydis: px
Rodyti nuo puslapio:

Download "SKLYPAS Kauno m. sav., Eiguliai"

Transkriptas

1 SKLYPAS Kauno m. sav., Eiguliai Antanas Kudarauskas tel

2 Objekto informacija Objektas SKLYPAS Adresas Kauno m. sav., Eiguliai Plotas 167 m2 Žemės paskirtis Prekybos / paslaugų Kaina Parduodamas išskirtinis sklypas ant Neries krantinės. Vieta: Jonavos g. Kaunas Sklypas yra prie pat sankryžos su Šiaurės pr. ant Neries krantinės. Plotas: 163,23a Paskirtis: Komercinė Naudojimo pobūdis: K/K1 ( prekybos ir paslaugų). Plačiau apie galimus statinius šiame objekte: Tai žemės sklypai, kuriuose yra esami arba numatomi statyti prekybos įmonių (maisto ir kitų prekių pardavimo), finansų įstaigų (bankai, kredito įstaigos, investicinės bendrovės, draudimo įmonės ir kt.) pastatai, turizmo (viešbučiai, moteliai, poilsio namai), parodų kompleksų bei kitų paslaugų įmonių statiniai, stadionai, universalūs (daugiafukciniai) sporto ir pramogų kompleksai, vandens bei sporto šakų statiniai. Komunikacijos: visos miesto komunikacijos; Valdomas: Sklypas valdomas nuosavybės teise; Detalus planas: baigiamas ruošti ( liko apie 3mėn.) Detalus planas numato: Užstatymo tankis: 45% ( kvm. pirmo aukšto ploto); Užstatymo intensyvumas: 1,35 ( kvm. bendro ploto pastatą); Galimas aukštingumas: 30 metrų; Antžeminių parkavimo vietų: 165; Ypatumai: Išskirtinė vieta ant Neries upės krantinės, ypatingo grožio panorama; Sklypas yra dideliu automobilių srautu pasižyminčioje vietoje, geras ir patogus išvažiavimas iš sklypo į: - Gereitkėlį A1 apie 1,5 km - Šiaurės pr. 50 m - Centrą apie 2 km Visos miesto komunikacijos; Gera kaina. Kaina: Lt ( Lt/a ) ne PVM objektas. Jeigu Jums šis objektas būtų įdomus, galėsiu atsiųsti visą kitą pageidaujamą informaciją. Turime daugiau kaip 150 niekur nereklamuojamų ir neskelbiamų sklypų prekybai, biurams, logistikai/sandėliavimui didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

3

4

5

6

7 Norite sėkmingai PARDUOTI turtą? Mes lauksime Jūsų skambučio, nes jau dabar įmonėje turime kelis šimtus pirkėjų, ieškančių įvairiausių naujų pasiūlymų. KODĖL TURTĄ GALIMA PATIKĖTI MUMS? Kiekvienas mūsų klientas yra ramus, nes žino, kad patikėtą mums darbą atliksime maksimaliai, greitai, efektingai ir jis mėgausis sėkmingu sandoriu. Nekilnojamo turto pardavėjai mus renkasi ir rekomenduoja, nes: - Vilniaus turtas tai didelė profesionali komanda, kuri suranda geriausią sprendimą kiekvienai situacijai; - Įmonėje dirba ILGAMETĘ patirtį turtintys SERTIFIKUOTI specialistai; - Turtas tinkamai pateikiamas ir efektingai reklamuojamas; - Žinome, kaip greitai ir geromis sąlygomis parduoti Jūsų turtą; - Gerbiame kiekvieną klientą, stengiamės pranokti patys save; - Esame novatoriški, kūrybingi ir lankstūs; - Jūsų objektas bus pateiktas didžiausiai potencialių pirkėjų auditorijai; - Bendradarbiaujame su visomis NT agentūromis; Didelį dėmesį skiriame tobulinimuisi: Dalyvaujame seminaruose ir organizuojamuose mokymuose; Skaitome knygas ir įvairią literatūrą, susijusią su nekilnojamuoju turtu; Vieni iš kitų semiamės patirties analizuodami įvairias pasitaikančias situacijas; uolatos analizuojame rinką ir sekame jos tendencijas; Domimės šios srities naujovėmis; Taikome įgytas žinias praktikoje kiekvieną dieną; Naudojame naujausius šios srities technologinius pasiekimus ir inovacijas. Visa tai daro mus lankstesniais, greitesniais, profesionalesniais. Pasamdę mus, galite tikėtis šių paslaugų: Suteiksime nemokamą profesionalią konsultaciją kaip greičiau ir geriau parduoti Jūsų turtą; Surasime optimalią, konkurencingą kainą Jūsų parduodamam turtui; Paruošime objekto pardavimo planą ir strategiją; Padarysime profesionalią Jūsų turto reklamą; Rekomenduosime Jūsų turtą pirkėjams iš mūsų duomenų bazės; Įjungsime į Jūsų turto pardavimą visą mūsų komandą ir kitas NT agentūras; Jūsų skelbimus patalpinsime ir tinkamai juos ADMINISTRUOSIME. Tikime, kad tapsime geriausiu Jūsų pasirinkimu.

8 PASLAUGOS PIRKĖJAMS Ar žinojote, kad surasti geriausią parduodamą turtą galima ir populiariausiuose ir ko gero Jūsų stebimuose skelbimų portaluose? Bet dėl patirties stokos ar nežinojimo Jūs tiesiog to turto nepastebite, nes nežinote kaip teisingai reikia ieškoti. Sėkmingas pirkimo sandoris galimas tik tuomet, kai perkamas geriausias turtas, labiausiai atitinkantis Jūsų poreikius būtent tokį turtą galime surasti mes. Teikiamas paslaugų paketas turto pirkėjams: Padėsime suprasti, kokio turto Jūs iš tikrųjų ieškote, ir pradėsime būtent to turto paiešką; Suteiksime naujausią rinkos apžvalgą ir analizę; Atliksime platesnę objektų paiešką nei internetas ir spaudos leidiniai, tai padės sutaupyti Jums laiko, pinigų ir svarbiausia gausite nematytų pasiūlymų; Dirbame su visais NT Brokeriais ir turime prieigą prie niekur nereklamuojamo turto. Atrinksime tik geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius objektus ir pateiksime turto objektyvią analizę; Suderinsime Jums tinkamą apžiūros laiką; Rinksimės turtą ir derėsimės dėl tinkamiausių sąlygų kartu su Jumis; Gausime geriausią įmanomą kainą ir sąlygas; Pasirūpinsime sandorio saugumu; Atstovausime Jus banke ir gausime geriausią būsto kreditavimo pasiūlymą specialiai Jums; Paruošime nuoseklų turto paieškos planą nuo pirmo mūsų susitikimo iki norimo turto įsigijimo; Nekilnojamojo turto paieška, derybos ir pirkimas yra šiek tiek sudėtingiau nei iš pradžių viskas atrodo. Tuo patikėjo jau keli tūkstančiai pirkėjų. Jūsų laukia NEMOKAMA pirminė konsultacija. Šios paslaugos kaina labai maža lyginant su nuderėta suma ir gaunama nauda Jums! - Būsime geriausias Jūsų pasirinkimas! Powered by TCPDF (