Kaip parengti ir pateikti pasiūlymą CVP IS

Dydis: px
Rodyti nuo puslapio:

Download "Kaip parengti ir pateikti pasiūlymą CVP IS"

Transkriptas

1 Kaip parengti ir pateikti pasiūlymą CVP IS

2 Kaip parengti ir pateikti pasiūlymą CVP IS 1. Kaip surasti, parengti ir pateikti pasiūlymą CVP IS priemonėmis? 2. Kaip CVP IS priemonėmis pateikti pranešimą pirkimo vykdytojui (prašymą paaiškinti pirkimo dokumentus, pasiūlymo paaiškinimus ir pan.)?

3 Prisijunkite prie CVP IS 1 2 3

4 Kaip surasti dominantį pirkimą?

5 Kaip surasti dominantį pirkimą? Įrašykite paieškos kriterijų, pavyzdžiui pirkimo pavadinimo raktinius žodžius ar jo fragmentą.

6 Norėdami prisijungti prie pirkimo, spauskite Priimti kvietimą

7 Svarbu pateikiant pasiūlymą! Kai pirkimas atliekamas elektroniniu būdu, pasiūlymą reikia pateikti tik per CVP IS pasiūlymų pateikimo dėžutę. Kitu būdu (pvz.: CVP IS susirašinėjimo priemonėmis) pasiūlymo pateikti negalima.

8 Pasiūlymo pateikimas

9 Pasiūlymo pateikimas

10 Pirkimo dokumentų peržiūra Pasiūlymo pateikimas

11 Pasiūlymo pateikimas 1 Kai pirkime yra daug dokumentų, visus dokumentus galima atsisiųsti paspaudus mygtuką Atsisiųsti visus (ZIP) (2). Dokumentus galima atidaryti ir po vieną paspaudus ant dokumento pavadinimo (1). 2

12 Pasiūlymo pateikimas (pirkimuose su 1 voku) Kai pasiūlymai vertinami pagal mažiausią kainą, pasiūlymo dokumentai teikiami 1 voke

13 Pasiūlymo pateikimas (pirkimuose su 2 vokais) 1 2 SVARBU! Pirkime su 2 vokais: 1. Pirmame voke teikiamas techninis pasiūlymas. 2. Antrame voke teikiamas kainos ar sąnaudų pasiūlymas.

14 Dokumentų įkėlimas 1 2 Pasiūlymo dokumentus galite kelti pridedant po vieną dokumentą (1) arba iš karto pažymėti visus keliamus dokumentus ir vilkdami juos įkelti (2)

15 Dokumentų įkėlimas Keliant kelis pasiūlymo dokumentus, pažymėkite visus dokumentus ir vilkite juos į dokumentų skiltį.

16 Dokumentų įkėlimas Peržiūrėkite ar sąraše yra visi tinkami dokumentai ir spauskite mygtuką Įkelti.

17 Dokumentų įkėlimas Pasiūlymo dokumentus galima kelti ir po vieną

18 Dokumentų įkėlimas Rekomendacijos: atidarykite įkeltą dokumentą ir patikrinkite, ar dokumento formatas ir įkėlimo procedūra atlikta sėkmingai. jeigu pirkimo dokumentuose reikalaujama pasirašyti dokumentą, tokiu atveju reikėtų įkelti jau pasirašytą dokumentą (pavyzdžiui naudojant Signa Web ar Gosign programas)

19 Pasiūlymo pateikimas Kai supildomi visi privalomi laukai, reikalingi pasiūlymo pateikimui, spaudžiame mygtuką Pateikti pasiūlymą.

20 Pasiūlymo pateikimas 1 Prieš teikdami pasiūlymą galite peržiūrėti pasiūlymo informaciją spausdami nuorodą Peržiūrėti pasiūlymo santrauką 2 3

21 Prieš teikiant pasiūlymą, pasirašomą lokaliu įrenginiu, patikrinkite: Ar sertifikato elektroniniam parašui laikmena (USB raktas ar lustinė kortelė) prijungta prie kompiuterio. Ar įdiegtos/atnaujintos programinės priemonės, nurodytos sertifikatą elektroniniam parašui išdavusios įmonės instrukcijose (parašo tvarkyklės, šakniniai sertifikatai). Prieš teikiant pasiūlymą, pasirašomą Smart ID, pasitikrinkite ar Smart ID sertifikatas yra kvalifikuotas. Smart ID programėlės meniu "Naudotojo informacija" nurodomas paskyros lygis, kuriame turi būti parašyta, kad tai "Smart- ID kvalifikuotas elektroninis parašas". Pasiūlymo pateikimas

22 Norėdami pasinaudoti lokaliu įrenginiu pirmą kartą, turite kompiuteryje įsidiegti Signa Browser extention programinę įrangą, paspaudę pateiktą nuorodą. Pasiūlymo pateikimas

23 Pasiūlymo pateikimas

24 Pasiūlymo pateikimas

25 Pasiūlymo pateikimas

26 Grįžus į pasirašymo langą, matysite kvalifikuoto parašo sertifikatus. Pasirinkite sertifikatą ir spauskite mygtuką Pasirašyti. Pasiūlymo pateikimas

27 Pasiūlymo pateikimas Įveskite kvalifikuoto elektroninio parašo PIN kodą ir spauskite mygtuką Pasirašyti

28 Pasiūlymo pateikimas

29 Pasiūlymo pateikimas Automatiškai atsinaujinusiame pasiūlymo pateikimo lange pasitikrinkite, ar atsirado informacija apie pasiūlymo pateikimą. Spausdami ant sertifikato piktogramos galite pasižiūrėti detalesnę elektroninio parašo informaciją.

30 Kaip CVP IS priemonėmis pateikti pranešimą pirkimo vykdytojui (pvz. prašymą paaiškinti pirkimo dokumentus)?

31 Susirašinėjimas su pirkimo vykdytoju

32 Susirašinėjimas su pirkimo vykdytoju

33 Susirašinėjimas su pirkimo vykdytoju

34 Susirašinėjimas su pirkimo vykdytoju

35 Susirašinėjimas su pirkimo vykdytoju Prieš siunčiant pranešimą, rekomenduojama dar kartą patikrinti ar įrašytas teisingas gavėjas laukelyje Kam.

36 Dėl papildomų klausimų galite kreiptis el.paštu