ATRODYK JAUNIAU DABAR!

Dydis: px
Rodyti nuo puslapio:

Download "ATRODYK JAUNIAU DABAR!"

Transkriptas

1 ATRODYK JAUNIAU DABAR!

2 Mieloji, Nuoširdžiai pasidalysiu su tavimi savo atradimais ir tikiuosi, kad jie tau padės išlaikyti savo odą gražią bei spindinčią. Netrukus išvardysiu savo mėgstamiausius veido odos priežiūros produktus. Pateiksiu keletą variantų, kad tu galėtum pasirinkti, kas tinka tavo odai ir finansinei padėčiai. Nekantrauju jais pasidalyti su tavimi! Visi aprašomi produktai yra kruopščiai ištirti ir mano pačios patikrinti. Pateiksiu ne tik tas priemones, kurių galima įsigyti Lietuvoje, tačiau ir keletą pasaulinės rinkos produktų perliukų, kuriuos atradau dirbdama modeliu bei studijuodama Los Andželo grožio mokykloje. Tikriausiai tu jau supratai, kad aš labai rūpinuosi savo oda, todėl jau daug metų naudoju keletą labai ypatingų produktų. Jie nedžiovina odos ir padeda man išlaikyti jos skaistumą bei grožį. Visi šie produktai yra mano išbandyti ir labai mėgstami. Aš nereklamuoju nė vieno produkto, todėl pateikta informacija yra tikrai nuoširdi. Jeigu laikui bėgant nusivilsiu vienu ar kitu produktu, tuomet atnaujinsiu šį straipsnį ir pasiūlysiu tau dar ką nors geresnio ir naudingesnio.

3 MAKIAŽO NUVALYMAS Šiai procedūrai atlikti naudoju keletą skirtingų produktų. Juos renkuosi priklausomai nuo odos diktuojamo poreikio ir savo laiko bei finansinių galimybių. Dar gyvendama Los Andžele iš moterų sužinojau apie šį makiažo arba tiesiog dienos nešvarumų nuvalymo triuką mikrofibro pluošto šluostėmis. Mikrofibro servetėlė makiažui nuvalyti Aš renkuosi universalią firmos Vileda mikrofibro pluošto servetėlę. Ji kruopščiai pašalina makiažą ir purvo likučius be papildomo valiklio. Tai paprasta mikrofibro pluošto šluostė, kurią galima įsigyti beveik visuose prekybos centruose. Ji kainuoja apie 2 3 Eur. (Kaip ji atrodo, matote apačioje esančioje nuotraukoje.) Labai svarbu įsigyti būtent tokią šluostę, nes kitos šios firmos servetėlės pasižymi kitomis savybėmis ir mūsų trokštamo darbo neatlieka taip gerai, kaip norėtųsi. Pasirodo, kai kurios kosmetikos firmos turi panašių produktų ir vadina juos stebuklinga valančia pirštine (pvz., Jane Iredale mineralinio makiažo prausimo pirštinė Magic Mitt kainuoja apie 20 eurų, taigi, Vileda kainuoja maždaug 8 kartus mažiau ir puikiai atlieka savo darbą).

4 Iš tiesų tai tas pats mikrofibro pluoštas. Tiesa, jis pasižymi kitomis poliesterio ir poliamido proporcijomis (dažniausiai 80 % poliesteris, 20 % poliamidas), savybėmis ir kokybe. P. S. Aš išbandžiau labai daug pigių ir brangių servetėlių, kol galiausiai supratau, kad Lietuvos rinkoje Viledos šluostė geriausiai nuvalo makiažą. Tai iš tiesų puikus būdas nuvalyti odą jos neišsausinant. Veido valymas kokosų sviestu Taip pat man labai patinka valyti akių ir odos makiažą kokosų sviestu. Vasarą aš tiesiog sumerkiu vatos tamponėlius į mažą stiklainiuką su skystu kokosų sviestu, o vakare, kai noriu nusivalyti akių makiažą, juos tiesiog išsiimu ir nusivalau tušą ar makiažo likučius. Žiemą kokosų sviestą tepu tiesiai ant odos, bet prieš tai jį šiek tiek pašildau tarp pirštų. Jį perku Maximoje, Rimi arba parduotuvių tinkle ALIEJUS pasaulio skonių namai. Man atrodo, kad visose išvardytose parduotuvėse kainos yra patrauklios, o produktas kokybiškas. Nuvaliusi veidą kokosų sviestu, dar nuvalau jį drėgna Viledos servetėle, kurią po to gerai išplaunu.

5 pieneliu Makiažo nuvalymas ir pamaitinimas Man patinka John Masters Organics kreminis veido odos valiklis su liepžiedžiais (internetinėse parduotuvėse arba Biotekos parduotuvėje kainuoja apie 34 Eur). Ši priemonė ne tik puikiai nuvalo makiažą, bet ir pamaitina odą. Deja, yra šiek tiek brangoka ir gana greitai baigiasi. Vis dėlto ji man patinka, todėl per metus įsigyju 2 3 buteliukus. Makiažo nuvalymas miceliniu vandeniu Čia pirmauja visų modelių pamėgtas Biodermos micelinis vanduo, kurį galima įsigyti vaistinėse (kaina priklauso nuo kiekio ir svyruoja nuo 7 iki 17 eurų). Micelinis vanduo nedžiovina odos ir puikiai pašalina makiažą. Nuvalius veidą Biodermos miceliniu vandeniu, labai svarbu jį nuplauti (keista, kad apie tai nerašoma naudojimo instrukcijoje), nes kitaip jis palieka ant veido plėvelę. Na, bet čia ir vėl puikiai pasitarnauja Viledos servetėlė. Dabar kviečiu tave pereiti prie šiek tiek gilesnio odos valymo ir priežiūros.

6 GILESNIS ODOS VALYMAS IR PRIEŽIŪRA (jį atlieku maždaug porą kartų per savaitę) Rūgštys Neseniai atradau man patinkančią produktų liniją Oda, taigi su džiaugsmu pristatau dar vieną šaunų produktą už gana prieinamą kainą tai Oda aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi (7 %, 200 ml kainuoja apie 20 eurų). Jeigu jaučiu, kad mano oda išsausėja, atsiranda nešvarumų, griebiuosi šios priemonės. Ji puikiai pašalina raginį sluoksnį, oda išsivalo, ima kvėpuoti ir kur kas geriau įsisavina kremukus ar serumus. P. S. Deja, ši priemonė nenuvalo makiažo, todėl ją naudoju nusivaliusi makiažą, ant sausos odos. Plačiau apie šią priemonę galite paskaityti Odos interneto tinklalapyje. Daug metų, siekdama išvalyti odą ir išgydyti randelius, aš naudojau priemonę Juice Beauty Apple Peel (anksčiau ši priemonė kainavo apie 19 eurų, jos užtenka maždaug pusmečiui), bet šiuo metu ji labai pabrango (kainuoja apie 50 eurų) ir įsigyti galima tik per tarpininkus arba todėl dairausi kitų variantų. Vis dėlto, jeigu gyveni JAV, būtinai įsigyk šį produktą. Ši priemonė padėjo man atsikratyti spuogų ir sumažinti nuo spuogų likusius randelius bei pigmentines dėmes. Būtinai papildysiu šią straipsnio dalį, kai išbandysiu naujus rūgštinius produktus, kurie neabejotinai yra laiko patikrinti ir efektyvūs.

7 Dabar planuoju išbandyti Ordinary firmos rūgštis ir kitus Odos kosmetikos linijos produktus. Giluminis odos valymas šepetėliu Gilesniam odos valymui aš taip pat mėgstu naudoti Clarisonic šepetėlį ( Clarisonic Mia2 White ). Apie šį šepetėlį galite pasiskaityti internete, Kristianos parduotuvėje jis kainuoja apie 149 Eur. Aš savąjį pirkau iš ir esu juo labai patenkinta. Dramatiškų rezultatų nematau, bet esu prie jo pripratusi ir naudoju bent keletą kartų per savaitę. P. S. Vis dėlto yra viena problema. Tam, kad pajusčiau Clarisonic poveikį, turiu jį naudoti kartu su kokia nors putojančia priemone, kitaip su juo valyti odą nėra labai malonu. Dauguma prausiklių sausina mano odą, todėl juos naudoju retai. Šiuo metu renkuosi Amarte firmos prausiklį, kurį siunčiuosi iš JAV, per tarpininkus, bet esu tikra, kad galima rasti ir kitų šiek tiek putojančių, bet nedžiovinančių alternatyvų Lietuvoje. Veido valymas šveitikliu su granulėmis Nuomonių apie mechaninį odos šveitimą išties yra įvairių. Man labai tinka paprastas parduotuvėje Eurokos parduodamas veido šveitiklis Čistaja Linija su abrikosais ir ramunėlėmis (kainuoja apie 2 Eur). Nieko ypatingo apie šį produktą pasakyti negaliu, bet man patinka jo konsistencija bei pojūtis, kurį pajuntu duše atlikusi šią trumpą procedūrą. Oda būna glotni ir švelni!

8 ODOS DRĖKINIMAS IR TONIZAVIMAS Odos gaivinimas rožių vandeniu Jeigu dirbu namuose, veido odą laikau švarią ir gaivią, netepu jokių kremų. Tiesiog dienos metu atgaivinu ją rožių vandeniu, kurį perku internetinėje parduotuvėje arba Kvapų namuose (250 ml kainuoja apie 13 eurų). Dabar šiek tiek pakalbėkime apie kremus ir serumus. Odos drėkinimas serumais Aš labai mėgtu drėkinamuosius serumus. Esu įsitikinusi, kad jeigu oda drėgna, švari ir pamaitinta, tuomet jai glamžytis ir pykti nėra ko. Toliau pateikiu savo pačių mėgstamiausių serumų sąrašą. Pirmiausia Amarte Skin Care kosmetikos linija. Tai korėjietiška firma, kurią atradau dar gyvenama ir dirbdama modeliu Los Andžele. Mėgstu šios linijos produktus, jie manęs niekada nepavedė, kaina puikiai atitinka kokybę ir visiškai patenkina mano lūkesčius. Kartais Amarte Skin Care kosmetikos galime nusipirkti internetinėje parduotuvėje bet dažnai nėra galimybės apmokėti Paypal, todėl tenka užsisakyti tiesiogiai iš kosmetikos linijos interneto tinklalapio. Tuomet produktai atkeliauja per tarpininkus, esančius JAV.

9 Mano mėgstamiausias Amarte firmos serumas vadinasi Aqua Veil hydrator (100 ml kainuoja apie 60 Eur). Taip pat man patinka Oda kosmetikos linijos serumai, vienas iš jų Oda hialurono rūgšties serumas (30 ml kainuoja apie 45 Eur). Taip pat mėgstu Valmot veido odos priežiūros linijos serumą. Deja, aš pati juo mėgaujuosi tik kartą per metus, kadangi jis labai brangus. Turiu pripažinti, kad produktas iš tiesų geras ir savo darbą atlieka nepriekaištingai, bet 30 ml Hydra3 Regenetic Concentrè serumo kainuoja apie 200 eurų. Jei tavęs ši kaina negąsdina, puiku, na, o kitu atveju siūlau išbandyti firmos Oda serumus, kurie man patinka ir sulaukia puikių kitų moterų atsiliepimų. PAAKIŲ ODOS PRIEŽIŪRA Naudoju Amarte produktų linijos paakių kremą pavadinimu Iconic Eye Cream (internetinėse parduotuvėse kainuoja apie 80 Eur). Man tai tobulas kremukas, esu juo labai patenkinta ir kol kas neatradau jokio kito, kuris nors bent kiek prilygtų šiam. Na, bet turiu pripažinti, kad labai daug puikių produktų apskritai dar nesu išbandžiusi.

10 KREMAI IR KAUKĖS Kremus pastaruoju metu renkuosi iš Valmont, Amarte arba Embryolisse veido odos priežiūros linijų. Nieko ypatingo apie juos pasakyti negaliu, tiesiog jie man puikiai tinka, nekemša porų ir atlieka tą darbą, kuris yra skambiai aprašytas ant pakuotės nugarėlės. Mano mėgstamiausias Amarte kosmetikos linijos kremas yra Wonder Cream (80 ml kainuoja apie 100 Eur). O štai dar viena visų laikų mėgstamiausia veido odos priežiūros priemonė, vadinama daugumos modelių gražios odos paslaptimi: EMBRYOLISSE linijos drėkinamasis kremas Lait-Crème Concentré. Šio kremo galima įsigyti ir Lietuvoje, 75 ml kainuoja apie 25 Eur. P. S. Viename interneto tinklalapyje radau štai tokį šio kremo aprašymą ir su juo visiškai sutinku: laiko patikrintas, natūralus ir puikiai išsprendžiantis daugybę odos problemų. Ištrauka iš interneto tinklalapio: Embryolisse linijos drėkinamasis kremas Lait-Creme Concentré yra daugiafunkcis odos priežiūros produktas: drėkinamasis kremas, makiažo pagrindas, drėkinamoji kaukė ir makiažo valiklis viename.

11 Dėl jame esančių natūralių ingredientų Lait-Creme Concentré kremas aprūpina odą nepakeičiamomis riebalų rūgštimis ir vitaminais, mažina dirginimą. Papildytas odai būtinomis medžiagomis ir vandeniu, atkuria viršutinio epidermio sluoksnio elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą. Naudojant Lait-Creme Concentré, oda tampa minkšta, glotni ir švytinti, tarsi satininė. Taip pat šis kremas yra puiki priemonė vyrams, siekiant nuraminanti veido odą po skutimosi. Kremas naudojamas ir kūdikių odos priežiūrai. Lait-Creme Concentré drėkinamojo kremo kokybė ir poveikis odai patikrintas dešimtmečių, mėgstamas dermatologų ir grožio specialistų, tapęs daugelio žvaigždžių gražios odos paslaptimi. Na štai ir apžvelgėme mano mėgstamiausias kosmetikos priemones. Dabar noriu pasidalyti dar keletu kosmetikos produktų, kurių nenoriu kategorizuoti, bet be jų aš neįsivaizduoju savo gyvenimo. Amarte firmos BB (toninis) kremukas (Natural Finish BB Cream Light Tint 36 SPF) (kainuoja apie 60 eurų) Be jo neišeinu iš namų. Jis puikiai užmaskuoja odos nelygumus, turi švytinčių dalelių, kurios suteikia sveiko spindesio ir apsaugo nuo saulės. Visiškai nekemša porų, gražina ir tausoja odą. Tai mano top produktas, be kurio aš neįsivaizduoju nė vienos savo gyvenimo dienos.

12 Valmont Skin Care firmos kaukė ( Valmont Prime Renewing Pack 50ml ) Ši kaukė pasaulio rinkoje yra susilaukusi didelio pripažinimo ir pamėgta žvaigždžių. Ji, kaip ir dauguma šveicariškų produktų, kainuoja nemažai, apie 160 eurų, bet tai vienintelė kaukė, suteikianti greitų ir ilgalaikių rezultatų. Kartais atrodau sau papilkėjusi ir pavargusi, bet tuomet užsitepu šią kaukę ir oda išskaistėja, atrodo lygi ir gaivi, kaip virtas nuluptas kiaušinis. Kūnui prausti naudoju įvairius muiliukus be SSL (Sodium laureth sulfate). Perku juos parodose arba iš natūralių produktų gamintojų. Puikių muiliukų su kokosais ir alyvuogių aliejumi yra Skonio ir kvapo parduotuvėse belieka pasirinkti mėgstamą kvapą ir trokštamą efektą. Dar noriu pridurti, kad prieš pirkdama bet kokį produktą juo pasidomiu, išstudijuoju sudėtį ir perskaitau žmonių atsiliepimus interneto tinklalapiuose bei Šie interneto tinklalapiai manęs nenuvilia jau daugybę metų: jie padeda man pasirinkti produktus ir įvertinti jų realias galimybes.

13 DAR VIENA MANO GROŽIO PASLAPTIS ŠILKO PAGALVĖ Mieloji, jeigu nori, kad veidas neišduotų tavo tikrojo amžiaus, o plaukai žvilgėtų ir nelūžinėtų, tai bus vienas svarbiausių laiškų tavo gyvenime! Miegodamos praleidžiame 1/3 viso savo gyvenimo laiko. Įsivaizduok...kai tau bus šešiasdešimt, tu būsi pramiegojusi dvidešimt metų. Visus tuos metus darai vieną ir tą patį dalyką dedi galvą ant savo pagalvės. Tačiau turbūt niekada nesusimąstei, kokią didelę reikšmę ji turi tavo gyvenimui. Juk ant pagalvės praleisi 20 ir daugiau savo gyvenimo metų! Kai mokiausi Los Andželo grožio mokykloje, jau per pirmąją pamoką mokytoja atsistojo ir pasakė: Mielosios, kai grįšite namo, IŠMESKITE SAVO PAGALVES! Mes visos susižvalgėme ir nesupratome, kodėl... tačiau tada mokytoja paaiškino: Tradiciniai pagalvių užvalkalai yra ABSOLIUČIAI ŽALINGI tavo veido odai bei plaukams. Skaityti toliau...

14 P.S. Dar labai norėčiau papasakoti apie mėgstamiausius makiažo produktus, bet šiame straipsnyje nenoriu labai išsiplėsti, todėl tau teks apsilankyti mūsų YouTube kanale ir pažiūrėti keletą vaizdo įrašų apie makiažą. Apie kosmetiką ir odos priežiūrą taip pat kalbu savo vloguose, todėl būtinai prenumeruok mūsų kanalą ir sek naujienas. Web: Facebook: Instagram: Youtube: Soundcoud (audio): Ačiū, kad esi ir domiesi mūsų pateikiama informacija. Esu tikra, kad šios žinios padės atrasti ką nors naujo, pagražinti savo odą ir vėl suspindėti sveikata bei jaunyste.