TecTem Insulation Board 02 / 2012 Ideali šiltinimo iš vidaus sistema TecTem Insulation Board

Dydis: px
Rodyti nuo puslapio:

Download "TecTem Insulation Board 02 / 2012 Ideali šiltinimo iš vidaus sistema TecTem Insulation Board"

Transkriptas

1 TecTem Insulation Board 02 / 2012 Ideali šiltinimo iš vidaus sistema TecTem Insulation Board

2 TecTem Insulation Board Indoor Ideali sistema išorinių sienų ir lubų šiltinimui iš vidaus TecTem Insulation Board Indoor yra inovatyvi beplaušė izoliacinė plokštė, kuri gaminama iš natūralaus perlito. Kokybiškas šiltinimo iš vidaus sprendimas galimas dėl orientuotos į ateitį technologijos ir tausojančios aplinką statybos tipo. Mineralinė izoliacinė plokštė pasižymi ne tik puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis, bet ir užtikrina sveiką patalpų klimatą. Plokštės TecTem Insulation Board Indoor sugeria susidariusį kondensato vandenį ir vėliau pamažu jį atiduoda tiek išorinei masyviai sienai, tiek ir į patalpų vidų. Tuo pačiu yra reguliuojama oro drėgmė patalpose ir pakeliama išorinių sienų paviršiaus temperatura. Su plokštėmis TecTem Insulation Board Indoor gali užtikrinti saugų sprendimą, kuris ne tik taupo energijos sąnaudas, bet ir maksimaliai sumažina pelėsių atsiradimo riziką. Rezultatas yra sveikas ir malonus patalpų vidaus klimatas, kuriame jaučiamasi komfortiškai. Ši sistema idealiai tinka šiltinti tokius pastatus, kurių fasadų negalima keisti, t.y. kultūros paveldo pastatai, atskirų butų renovacija, pastatai su apdailinių plytų fasadais, rūsiai, konferencijų salės ir bažnyčios.

3 TecTem Insulation Board Indoor Ideali sistema išorinių sienų ir lubų šiltinimui iš vidaus TecTem sistemos pranašumai: Teisingas pasirinkimas: Aukštos termoizoliacinės savybės, užtikrinančios minimalų šilumos praradimą; Pagaminta iš natūralių medžiagų: perlito ir mineralinių rišiklių; Reguliuoja patalpų klimatą (drėgmės šuolius); Atspari pelėsinio grybelio susidarymui; Statybinių medžiagų klasė A1 (nedegi), pagal EN ; Nesudėtingas montavimas. Išbandyta ir sertifikuota sistema, kurią sudaro izoliacinės plokštės ir įvairūs priedai; Profesionalus techninis palaikymas ir servisas; Atitinka Europos Sąjungos normas; Ekologiniai sertifikatai: NaturePlus ir Eco Institut.

4 KNAUF PERLITE nustato naujus rėmus TecTem Insulation Board Indoor yra nauja išorinių sienų ir lubų šiltinimo iš vidaus sistema. KNAUF PERLITE sukurta sistema yra efektyviai tinkanti visų tipų patalpoms. KNAUF PERLITE naudoja natūralius aukščiausios kokybės produktus, gaminamus iš perlito, kurie atitinka aukščiausius reikalavimus. KNAUF PERLITE jau virš 50 metų kuria inovatyvius produktus ir sėkmingai tiekia juos rinkai. Geras tokių inovatyvių sprendimų pavyzdys yra TecTem sistemos technologija. Šioje brošiūroje detaliai išdėstyta TecTem Insulation Board Indoor sistema tai padės Jūsų statybos projektuose pasiekti nuostabių rezultatų. TecTem 4 _ 5

5 Produktai Sistemos komponentai TecTem Insulation Board Indoor Mineralinė ir kapiliariškai aktyvi plokštė, gaminama iš natūralaus perlito ir rišiklių. Naudojama išorinių sienų ir lubų šiltinimui iš vidaus. Plotis: 625 mm; Ilgis: 416 mm; Storis: 50, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200 mm; Tankis: apie kg/m 3 ; TecTem Klebespachtel Aukštos kokybės, difuziškai laidūs klijai, naudojami plokščių TecTem Insulation Board Indoor klijavimui prie šiltinamų pagrindų. Išeiga: 0,9 kg/m 2 /mm (klijuojama visa plokštuma, minimalus sluoksnio storis 5 mm). Įpakavimas: 25 kg maišai. TecTem Füllmörtel Mineralinis mišinys, gaminamas iš balto cemento ir perlito. Naudojamas plokščių siūlių, pažeistų vietų ir smeigių galvų užpildymui/glaistymui. Išeiga: pagal poreikį. Įpakavimas: 35 l maišai. TecTem Innenputz Mineralinis mišinys, naudojamas armavimo sluoksnio ir dekoratyvaus paviršiaus įrengimui. Išeiga: 1,25 kg/m 2 /mm (armavimo sluoksniui minimalus sluoksnio storis 4 mm, kartu įrengiant dekoratyvų paviršių 5 mm). Įpakavimas: 25 kg maišas.

6 TecTem Gewebe Atsparus šarmų poveikiui armavimo tinklas, naudojamas visos ploštumos armavimui glaisto TecTem Flächenspachtel sluoksnyje. Išeiga: apie 1,1 m 2 /m 2 Įpakavimas: Rulonai. 1 m x 25 m ir 1 m x 50 m. TecTem Grundierung Giluminis gruntas, naudojamas plokščių TecTem Insulation Board Indoor paviršiaus sustiprinimui ir stipriai įgeriančių pagrindų, pvz. akytbetonis, mūras, kalkakmenis ir pan. gruntavimui. Išeiga: ant plokščių apie 200 ml/m 2 ant įgeriančių pagrindų apie 300 ml/m 2. Įpakavimas: 5 l kibirėliai. TecTem Laibungsplatte Angokraščių plokštė, gaminama iš suspausto perlito. Montuojama durų ir langų angokraščiuose ir šalčio tiltelių izoliavimui (sienos/lubos). Plotis: 625 mm; Ilgis: 309 mm; Storis: 25 mm; Tankis: apie 150 kg/m 3 ; Įpakavimas: 15 vnt. kartoninėje dėžėje. 5 _ 6

7 Pasiruošimas ir sistemos montavimo parengiamieji darbai Transportavimas ir sandėliavimas TecTem Insulation Board Indoor plokščių paletės yra apjuostos plėvele, tokiu būdu plokštės yra apsaugomos nuo galimo drėgmės, šalčio ar kitų atmosferinių poveikių. Paletes negalima sandėliuoti užkėlus jas vieną ant kitos. Išpakuojant paletes saugotis, kad būtų nepažeisti plokščių kampai ir briaunos. Vengti lenkimo apkrovų. Pastabos ir įspėjimai TecTem Insulation Board Indoor yra baigtinė šiltinimo iš vidaus sistema, kurios komponentai optimaliai pritaikyti vieni kitiems. Svetimų produktų naudojimas yra draudžiamas, nes tokiu atveju neįmanoma prognozuoti sistemos darbą ir rizikuojama nepageidautinų padarinių atsiradimui. Naudojant svetimus produktus, sistemos kokybė negarantuojama. Turi būti užkirstas drėgmės patekimas į šiltinamą konstrukciją (esant poreikiui įrengti sienos horizontalią hidroizoliaciją). Vidinio tinko sluoksniai ir/arba išbetonuotos grindys turi būti pakankamai išdžiūvę. Užtikrinti fasado atsparumą nuo lietaus vandens įmerkio. Šiltinami pagrindai turi būti lygūs. Esamus nelygumus reikia išlyginti papildomu kalkių arba kalkių ir cemento tinko sluoksniu. Medinės konstrukcijos yra netinkamas pagrindas sistemos naudojimui. Naudojant sistemą drėgnose patalpose, pvz. voniose, būtina konsultacija su gamintoju. Viena pagrindinių gero sistemos darbo sąlygų šiltinamos konstrukcijos sandarumas orui. Reikia vengti mikroventiliacinių procesų izoliaciniame sluoksnyje. Visi prijungimai angų zonose (durys, langai, palangės) turi būti rūpestingai užsandarinti. Visi prijungimai prie besiribojančių statybinių konstrukcijų atliekami naudojant išsiplečiančias juostas. Pastato deformacinės siūlės turi būti perimtos per visa įrengiamos sistemos storį ir visus sluoksnius. Tam tikslui naudoti specialius deformacinius profilius. Darbo metu laikytis galiojančių darbo saugos ir higienos normų. Šlifuojant izoliacines plokštes naudoti apsauginius akinius ir respiratorius. Nemontuoti drėgnų ar visai šlapių plokščių. Tokius krūvius kaip lentynas, kabinamas spintas ar pan. tvirtinti tiesiogiai į masyvų pagrindą. Rekomenduojama naudoti virštinkinę elektros instaliaciją ir neįmontuojamas rozetes ar jungtukus. Projektuojant sistemą, būtina atkreipti dėmesį į dažną poreikį vidinių pertvarų ir lubų besiribojančių su šiltinamais paviršiais papildomą izoliavimą. (Šalčio tiltų izoliacija!). Kai sienų aukštis viršija 3,80 m, reikalingas izoliacinių plokščių tvirtinimas įsukamomis smeigėmis. Esant poreikiui naudoti didelio storio izoliacines plokštes, patartina atlikti projektuojamų patalpų higroterminę analyze prognozę. Kreiptis į gamintoją.

8 Pagrindo paruošimas Pagrindas turi būti sausas, laikantis apkrovas, nedulkėtas, nepadengtas kalkinėmis nuosėdomis ir apkrovų nelaikančiais sluoksniais. Pagrindo trūkiai neturi jokios įtakos šiltinimo iš vidaus sistemos darbui (jei užtikrinamas sandarumas!). Šiltinimo darbus galima atlikti tik tada, kai statybinės konstrukcijos yra pakankamai išdžiūvusios. Būtina izoliuoti kylančią kapiliarinę drėgmę. Kreiduotus paviršius būtina gruntuoti. Būtina pašalinti: apkrovas nelaikančius seno tinko sluoksnius, dažus, senus tapetus, drėgmės poveikiui jautrius tinkus ir pažeistus pelėsio sluoksnius. Nelygumai išlyginami dengiant išlyginamąjį tinko sluoksnį. Atsižvelgiant į pagrindo savybes parinkite tinkamą gruntą. Pagrindas Dulkėtas, nešvarus Skiedinio liekanos Kalkinės nuosėdos, apnašos Pelėsis Nelygumai +/- 1 cm, išdaužos Riebalai, klojinių alyvos likučiai ir pan. Drėgmė Ištrūnijęs, apkrovų nelaikantis tinkas Tinko sluoksnis su tuštumomis Dispersiniai dažai Kreidiniai dažai Daugiasluoksniai dažai, seni tapetai, gipso tinkai Įgeriantys pagrindai Nežinomi pagrindai Parengimas Valyti šepečiu ir/arba garu Nudaužyti Nustatyti priežastį ir ją pašalinti valyti šepečiu ir/arba garu Pašalinti priežastis, sunaikinti pelėsį Išlyginamasis kalkių-cemento tinko sluoksnis Paviršių apdoroti aukšto spaudimo vandeniu, naudojant reikiamas valymo priemones. Vėliau paviršių plauti švariu vandeniu. Laukti kol išdžius. Pašalinti kylančios kapiliarinės drėgmės priežastis. Laukti kol išdžius. Mechaniškai pašalinti Tuštumų vietose tinką nudaužti, tas vietas naujai padengti tinku. Pašalinti (mechaniškai ar karštu oru). Nuplauti švariu vandeniu. Laukti kol išdžius. Valyti ir gruntuoti Pašalinti Valyti ir gruntuoti Patikrinti įgeriamumą ir sukibimo gebą 7 _ 8

9 Sistemos montavimas ant sienų Sistemos konstrukcija Išorė Legenda: 1. TecTem Insulation Board Indoor; 2. Apkrovą laikantis pagrindas 3. TecTem Klebespachtel 4. TecTem Grundierung 5. TecTem Innenputz 6. TecTem Gewebe 7. Paruoštas seno tinko sluoksnis Vidus Montavimo technologija Plokštės TecTem Insulation Board Indoor klijuojamos visa plokštuma, naudojant sisteminius, difuzijai atvirus klijus TecTem Klebespachtel. Pagrindo nelygumai turėtų būti pašalinti su išlyginamuoju kalkių arba kalkių ir cemento tinko sluoksniu.

10 Klijai TecTem Klebespachtel ant plokštės dengiami visa plokštuma. Klijai dengiami su dantyta glaistykle, kurios dantys min. 10 x 10 mm, min. sluoksnio storis 5 mm. Angų srityje plokštes klijuoti taip, kad plokščių siūlės nesutaptų su angų kampais. Klijuojant plokštes, jungimuose su grindimis ir lubomis, paklijuoti skiriamąją juostą, pvz. Knauf Dichtungsband. Kampų srityje plokštes klijuoti dantytu principu. Vidinius kampus montuoti tokiu pačiu būdu. Nupjauti plokštę išsikišančią iš kampo galima tik tada, kai išdžiūna klijai. Plokštės pjaunamos su rankiniu smulkių dantų pjūklu. Kad išvengti šalčio tiltelių, besiribojančias plokštumas (sienas ar lubas) kampų srityje reikėtų papildomai šiltinti. Tam galima naudoti TecTem angokraščių plokštes. Dėl geresnio optinio vaizdo, plokštės kraštą galima nušlifuoti. Plokštės klijuojamos jas orientuojant horizontalia kryptimi. Plokščių siūlės turi būti perstumtos min. 20 cm. Plokštės klijuojamos jas tolygiai, sukamu judesiu spaudžiant prie sienos ir išlyginant plokštumą. Plokštės TecTem Insulation Board Indoor turi būti klijuojamos iškart, tik padengus klijus. Siūles tampriai suspausti. Stengtis, kad klijai neištrykštų per siūlę. Patarimas! Šlifuojant dėvėti apsauginius akinius. Po šlifavimo visą plokštumą nuvalyti su minkštu šepečiu. Po plokščių suklijavimo, kai išdžiūna klijai, didesni ar mažesni plokštumos nelygumai pašalinami šlifuojant paviršių. Atviras, didesnes nei 2 mm siūles užpildyti su TecTem Füllmörtel. Plačias, atviras siūles užpildyti atpjautomis plokštės juostomis. Siūles užpildyti kitomis medžiagomis, pvz. armavimo mišiniu yra draudžiama. 109 _ 11 10

11 Sistemos montavimas ant sienų Plokščių TecTem Insulation Board Indoor paviršius gruntuojamas su gruntu TecTem Grundierung. Gruntas paviršiui suteikia geresnes sukibimo savybes. Gruntas purškiamas arba dengiamas voleliu. Prieš naudojimą gruntą skiesti vandeniu, santykiu 1:2. Paviršiaus apdaila Difuziškai atviri dažai arba popieriniai tapetai Sustingus armavimo sluoksniui TecTem Innenputz, anksčiausiai sekančią dieną dengiamas naujas TecTem Innenputz sluoksnis (maždaug 1 mm). Pradėjus stingti padengtam sluoksniui paviršius apdorojamas su kempine. Norint glotninto paviršiaus, naudoti glaistą TecTem Glätte. Sluoksnio storis min. 1 mm. Po grunto išdžiūvimo, bet ne anksčiau kaip po 3 valandų, dengiamas glaistas TecTem Innenputz. Jis dengiamas armavimo tinklo rulono pločiu. Dengimas atliekamas arba mašininiu būdu, arba rankiniu, naudojant nerūdijančio plieno glaistyklę. Po to paviršius subraukomas su dantyta glaistykle 10 x 10 mm. Galutinei dangai gali būti naudojami difuziškai atviri dažai, pvz. kalkiniai, silikatiniai arba kreidiniai. Paviršius tapetuoti galima tik lengvais popieriniais tapetais. Naudoti pluoštinius, akrilinius, vinilinius ar pan. tapetus draudžiama. Armavimo tinklas TecTem Gewebe įplukdomas į glaistą TecTem Innenputz. Tinklas įplukdomas į armavimo sluoksnio pirmą trečdalį. Armavimo sluoksnio storis turi siekti min. 4 mm. Armavimo tinklo juostas perdengti min. 10 cm. Armavimo tinklas gali būti plukdomas tiek vertikalia, tiek ir horizontalia kryptimi.

12 Prijungimų, kampų ir siūlių įrengimas Angų įrengimas Kampų įrengimas Angų, pvz. langų, durų, mūro nišų ir pan. zonose reikalingas papildomas įstrižas armavimas. Angų kampuose į armavimo sluoksnį papildomai įplukdomos armavimo tinklo juostos (apie 50 x 30 cm), jos orientuojamos 45 0 kampu. Išoriniuose kampuose į glaistą TecTem Innenputz įplukdomi kampo armavimo profiliai su stiklo pluošto tinkleliu. Profilio tinklelis turi persikloti su pagrindiniu armavimo tinklu TecTem Gewebe min. 10 cm. Tinklo jungimo prie rėmų profiliai Jungimo prie rėmų profiliai atpjaunami reikiamu ilgiu ir priklijuojami prie švaraus lango ar durų rėmo. Profilio armavimo tinklas vėliau įplukdomas į armavimo sluoksnį. Tinklą perdengti min. 10 cm. Siūlių sandarinimo juosta Siūlių sandarinimo juosta parenkama pagal atitinkamos siūlės dimensijas ir įmontuojama į jungimo siūlę. _ 12 11

13 Sistemos montavimas prie lubų Sistemos konstrukcija Legenda: 1. TecTem Insulation Board Indoor 2. Masyvios lubos 3. TecTem Klebespachtel 4. TecTem Grundierung Klijai TecTem Klebespachtel ant plokštės dengiami visa plokštuma. Klijai dengiami su dantyta glaistykle, kurios dantys min. 10 x 10 mm, min. sluoksnio storis 5 mm. Plokštės pjaunamos su rankiniu smulkių dantų pjūklu. 20 cm Plokščių siūlės turi būti perstumtos min. 20 cm. Plokštės klijuojamos jas tolygiai, sukamu judesiu spaudžiant prie lubų ir išlyginant plokštumą. Plokštės TecTem Insulation Board Indoor turi būti klijuojamos iškart, tik padengus klijus. Siūles tampriai suspausti. Stengtis, kad klijai neištrykštų per siūlę.

14 Patarimas! Šlifuojant dėvėti apsauginius akinius. Po šlifavimo visą plokštumą nuvalyti su minkštu šepečiu. Po plokščių suklijavimo, kai išdžiūna klijai, didesni ar mažesni plokštumos nelygumai pašalinami šlifuojant paviršių. Atviras, didesnes nei 2 mm siūles užpildyti su TecTem Füllmörtel. Plačias, atviras siūles užpildyti atpjautomis plokštės juostomis. Siūles užpildyti kitomis medžiagomis, pvz. armavimo mišiniu yra draudžiama. Tik pakankamai sukietėjus klijams galima tvirtinti smeiges. Tinkama smeigė įstatoma į išgręžta skylę ir suktuko pagalba įtvirtinama. Kalamas smeiges naudoti draudžiama. Laikytis smeigių gamintojo nurodymų. Šiek tiek įgilintas smeigių lėkšteles užglaistyti su užpildančiu mišiniu TecTem Füllmörtel. Plokščių TecTem Insulation Board Indoor paviršius gruntuojamas su gruntu TecTem Grundierung. Gruntas paviršiui suteikia geresnes sukibimo savybes. Gruntas purškiamas arba dengiamas voleliu. Prieš naudojimą gruntą skiesti vandeniu, santykiu 1:2. Įprastinei apdailai reikia įrengti armuojantį sluoksnį su armuojamu glaistu TecTem Innenputz ir armavimo tinklu TecTem Gewebe. Kai plokščių storis yra >100 mm ir reikalinga įprastinė paviršiaus apdaila, reikalingas papildomas mechaninis plokščių tvirtinimas - 1 smeigė vienai plokštei (Įsukamos smeigės, pvz. Knauf Schraubdubel STR U). Kai pasirenkama minimali apdaila, t.y. plokštės tiesiog dažomos ir plokščių storis 100 mm, tai papildomas tvirtinimas nereikalingas. 13 _ 14

15 Detalės Žymėjimas Šiltinimas iš vidaus. Horizontalus pjūvis Grindų konstrukcijos prijungimas Lango angokraštis Horizontalus pjūvis Langas. Vertikalus pjūvis 1. TecTem Insulation Board Indoor 2. TecTem Klebespachtel 3. TecTem Innenputz su armavimo tinklu 4. Atskyrimo juosta 5. Siūlių sandarinimo juosta 6. Perimetro deformacinė juosta 8. Hidroizoliacija 9. Angokraščių plokštė TecTem Laibungsplatte 13. Kampo armavimo profilis 14. Armavimo tinklo juosta 15. UA profilis 16. CW profilis 17. Tinkama tvirtinimo priemonė, pvz. įsukamas diubelis 18. Garo izoliacinė plėvelė 30. Masyvi siena 31. Masyvios lubos 32. Sausos statybos pertvara 33. Medinės konstrukcijos perdanga 34. Grindys ant izoliacinio sluoksnio 35. Apkrovas laikantis pagrindas 36. Esama grindų plokštė 37. Garą izoliuojanti palangė arba palangė ant garo izoliacinio sluoksnio 38. Elastingas jungimas (akrilas, išsiplečianti juosta arba atpjovimas) 39. Ilgaamžis elastingas hermetikas Pertvaros prijungimas. Vėliau montuojama gipskartoninė pertvara Pertvaros prijungimas. Esama gipskartoninė pertvara

16 Grindų prijungimas. Medinių konstrukcijų perdanga. Naujai įrengiamos grindų / lubų konstrukcijos prijungimas Grindų prijungimas. Medinių konstrukcijų perdanga. Esamų grindų / lubų konstrukcijos prijungimas Grindų prijungimas. Masyvi perdanga. Naujai įrengiamos grindų / lubų konstrukcijos prijungimas Grindų prijungimas. Masyvi perdanga. Esamų grindų / lubų konstrukcijos prijungimas Alternatyvus lubų prijungimo būdas. Su angokraštinėmis plokštėmis, išvengiant šalčio tiltų susidarymo. 15 _ 16

17 Techniniai duomenys Šiluminė izoliacija su TecTem Insulation Board Indoor plokštėmis Statybinė medžiaga Sienos storis (cm) Mūras Senos plytos Senos plytos 24 36, Senos plytos Normalios plytos 24 36,5 Stipriai skylėtos plytos Lengvos stipriai skylėtos plytos Silikatinės pilnos plytos Silikatinės skylėtos plytos , , ,5 24 Keramzito plytos ,5 Akytbetonis 17, ,5 Betonas Normalus betonas Lengvas betonas Keramzitbetonis ,5 Natūralus akmuo Granitas Kalkakmenis Dvisluoksnė siena su oro tarpu Plyta -6 cm oro tarpas - plyta Trisluoksnė siena Plyta -6 cm šiltinimas - plyta Tankis (kg/m 3 ) Λ (W/mK) 1,05 1,05 1,05 0,95 0,95 0,95 0,95 0,84 0,84 0,84 0,58 0,58 0,60 0,60 0,60 0,99 0,99 0,99 0,79 0,79 0,20 0,20 0,20 0,20 2,10 2,10 2,10 1,40 1,40 1,40 0,44 0,44 0,44 3,00 3,00 3,00 2,30 2,30 2,30 11,5 cm + 6 cm +11,5 cm Plyta 11,5 cm + 11,5 cm ,81 11,5 cm + 6 cm +17,5 cm Plyta 11,5 cm Silikatas 17,5 cm 11,5 cm + 6 cm +24 cm Plyta 11,5 cm Keramzitbetonis 24 cm ,40 0,81 0,79 0,90 0,81 11,5 cm + 6 cm +11,5 cm Plyta 11,5 cm + 11,5 cm ,81 Sienos U vertė (W/m 2 K) 2,51 2,19 1,82 2,36 1,80 1,69 1,43 2,19 1,89 1,55 1,71 1,25 1,75 1,49 1,29 1,27 1,06 2,88 2,42 2,11 2,55 2,11 1,27 1,06 0,90 0,95 0,73 0,60 0,50 3,77 3,46 3,19 3,61 3,20 2,87 1,40 1,17 1,00 3,70 3,30 2,97 3,33 2,91 2,58 5 cm 6 cm 8 cm 10 cm 12 cm 14 cm 16 cm 0,66 0,63 0,60 0,64 0,96 0,58 0,55 0,63 0,60 0,56 0,58 0,52 0,59 0,55 0,53 0,52 0,48 0,68 0,65 0,62 0,66 0,62 0,52 0,48 0,45 0,46 0,40 0,36 0,32 0,72 0,71 0,69 0,71 0,70 0,68 0,54 0,50 0,47 0,71 0,70 0,68 0,70 0,68 0,66 0,57 0,55 0,53 0,56 0,52 0,51 0,49 0,55 0,53 0,50 0,51 0,46 0,52 0,49 0,47 0,47 0,43 0,59 0,57 0,55 0,57 0,55 0,47 0,43 0,41 0,42 0,37 0,30 0,62 0,61 0,60 0,62 0,60 0,59 0,48 0,45 0,43 0,62 0,60 0,59 0,60 0,59 0,57 0,46 0,44 0,43 0,45 0,42 0,42 0,40 0,45 0,43 0,41 0,42 0,38 0,42 0,40 0,36 0,46 0,45 0,44 0,46 0,44 0,36 0,34 0,35 0,32 0,49 0,48 0,47 0,48 0,48 0,47 0,40 0,38 0,36 0,48 0,47 0,47 0,48 0,47 0,46 0,37 0,36 0,37 0,36 0,35 0,34 0,37 0,36 0,35 0,35 0,36 0,34 0,31 0,38 0,37 0,38 0,37 0,31 0,30 0,30 0,40 0,40 0,40 0,34 0,32 0,31 0,40 0,38 0,38 0,32 0,31 0,32 0,31 0,30 0,32 0,31 0,30 0,30 0,31 0,30 0,32 0,31 0,32 0,31 0,23 0,21 0,34 0,34 0,34 0,34 0,32 0,23 0,22 0,21 0,20 0,30 0,23 0,23 0,23 0,23 0,23 0,22 0,23 0,22 0,21 0,21 0,20 0,19 0,18 0,23 0,22 1,57 0,57 0,50 0,41 0,35 0,30 1,40 0,54 0,48 0,40 0,34 0,23 0,90 0,45 0,40 0,34 0,30 0,23 0,21 0,56 0,34 0,32 0,22 0,20 0,19 0,53 0,31 0,22 0,20 0,18 11,5 cm + 6 cm +17,5 cm 0,53 Plyta 11,5 cm ,81 Silikatas 17,5 cm ,79 11,5 cm + 6 cm +24 cm 0,44 Plyta 11,5 cm ,81 Keramzitbetonis 24 cm 800 * skaičiuojant įvertintas 5 mm klijų TecTem Klebespachtel sluoksnis ir armavimo sluoksnis 4 mm TecTem Flächenspachtel. Galimi sienų variantai plytos arba blokeliai. Pastaba: atskiruose objektuose įtaką rezultatams gali turėti specifinės hidroterminės objekto sąlygos. Sanuojamuose objektuose reikalaujama U vertė 0,35 (W/m 2 K) pagal EnEV ,44 0,22 0,20 0,18 0,12

18 Plokštės TecTem Insulation Board Indoor Matmenys (L x B) Storis Tankis Tempimo stipris Gniuždymo stipris Šilumos laidumo koeficientas, λ Vandens garų laidumo varža, μ Vandens įgėrimo koeficientas, A w Statybinių medžiagų klasė pagal EN Europinis Techninis Liudijimas (ETL) Eco instituto sertifikatas Sertifikatas dėl pelėsių nesusidarymo 625 mm x 416 mm 50, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200 mm kg/m 3 80 kpa 200 kpa 0,045 W/mK 5-6 Apie 1,98 kg/m 2 s 0,5 arba 118,8 kg/m 2 h 0,5 A1, nedegi ETA 08/0313 Nr Nr Plokščių įpakavimas Formatas (L x B) 625 mm x 416 mm Storis, mm Svoris/plokštė, kg Plokštės/pakete Paketai/paletėje m³/paletėje m²/paletėje 50 1, ,638 32, , ,685 28, , ,498 18, , ,404 14, , ,685 14, , ,310 9, , ,498 9, , ,685 9, , ,248 6,24 18

19 Techniniai duomenys Kalkuliacija Sienos / lubos Medžiagų sąnaudos TecTem Insulation Board Indoor TecTem Grundierung TecTem Fullmortel TecTem Klebespachtel TecTem Gewebe TecTem Innenputz (tik armavimas) TecTem Innenputz (armavimas + dekoratyvinis sluoksnis) TecTem Laibungsplatte į m 2 1 m 2 apie 300 ml pagal poreikį 0,9 kg/m 2 /mm (5 mm min. sluoksnio storis) 1,1 m 2 1,25 kg/m 2 /mm (4 mm min. sluoksnio storis) 1,25 kg/m 2 /mm (5 mm min. sluoksnio storis) pagal poreikį Sienos / lubos Montavimo laikas į m 2 (rankiniu būdu) į m 2 (mašininiu būdu) Plokščių TecTem Insulation Board Indoor klijavimas su TecTem Klebespachtel min - Gruntavimas su TecTem Grundierung 1 minutė - Armavimo sluoksnio įrengimas su TecTem Innenputz ir TecTem Gewebe min min

20 UAB ÑKnaufì Švitrigailos g. 11B, Vilnius

Rockwool LIETUVA Grindų šiltinimas Tarpauštinių perdangų ir grindų ant grunto šilumos ir garso izoliacija

Rockwool LIETUVA Grindų šiltinimas Tarpauštinių perdangų ir grindų ant grunto šilumos ir garso izoliacija Rockwool LIETUVA Grindų šiltinimas Tarpauštinių perdangų ir grindų ant grunto šilumos ir garso izoliacija Garso izoliavimas SMŪGIO GARSO IZOLIAVIMAS Smūgio garso izoliavimo rodiklis nusako tarpaukštinės

Detaliau

VESPERE 1-2 A be partnerių.pub

VESPERE 1-2 A be partnerių.pub 2 80 V 48 300 A+ K E S S. N Š P V R I" G : 80.00 2 P& ' 3 2 9 8 4 5 1 6 7 P& ' N. P P, 2 1 Prieškambaris 3.30 2 Koridorius 5.40 3 Svetainė 21.5 4 Virtuvė 6.40 5 Katilinė 2.70 6 Vonios kambarys 5.20 7 Vaiko

Detaliau

Fasadu renovavimas.cdr

Fasadu renovavimas.cdr Remonto variantai - - Apšiltintų fasadų remontas Visus fasadus atsižvelgiant į pastato rūšį, vietą, kur jis stovi, ir jo priežiūrą veikia įvairios apkrovos, taip pat ir natūralus senėjimo procesas. Todėl

Detaliau

Kaip gražu! Tavo rankos auksinės! Greitai, lygiai, šiltai! Grindys 10/2010 Aš pats galiu išlyginti grindis! Knauf FE 50 ir Knauf Nivello Išsilyginanty

Kaip gražu! Tavo rankos auksinės! Greitai, lygiai, šiltai! Grindys 10/2010 Aš pats galiu išlyginti grindis! Knauf FE 50 ir Knauf Nivello Išsilyginanty Kaip gražu! Tavo rankos auksinės! Greitai, lygiai, šiltai! Grindys 10/2010 Aš pats galiu išlyginti grindis! Knauf FE 50 ir Knauf Nivello Išsilyginantys grindų mišiniai Grindys labai svarbus bet kurios

Detaliau

SAMAT

SAMAT s ą m a t a N r. S165 119 Darbų kiekių žiniaraštis N r. S001 Sudaryta 2013.10 kainų lygiu. Kompleksas: Objektas: Žiniaraštis: Pamiškės g. 35, Švepelių k., Klaipėdos r. sav. Gamybos ir pramonės paskirties

Detaliau

PRIEŠGAISRINIS SANDARINIMAS Europos techninį įvertinimą (ETA) gavę ir CE ženklu paženklinti produktai

PRIEŠGAISRINIS SANDARINIMAS Europos techninį įvertinimą (ETA) gavę ir CE ženklu paženklinti produktai PRIEŠGAISRINIS SANDARINIMAS Europos techninį įvertinimą (ETA) gavę ir CE ženklu paženklinti produktai Europos techninis įvertinimas (ETA) ir CE ženklinimas 2013 m. liepos 1 d. įsigaliojus Europos Sąjungos

Detaliau

BASEINO OCTO+ 460, 540, 640 IR 840 MODELIO, AIKŠTELĖS PARUOŠIMAS IR MEDINIO KARKASO SURINKIMAS + LENTJUOSTES MONTAVIMAS + PATIESALO MONTAVIMAS Atlikit

BASEINO OCTO+ 460, 540, 640 IR 840 MODELIO, AIKŠTELĖS PARUOŠIMAS IR MEDINIO KARKASO SURINKIMAS + LENTJUOSTES MONTAVIMAS + PATIESALO MONTAVIMAS Atlikit BASEINO OCTO+ 460, 540, 640 IR 840 MODELIO, AIKŠTELĖS PARUOŠIMAS IR MEDINIO KARKASO SURINKIMAS + LENTJUOSTES MONTAVIMAS + PATIESALO MONTAVIMAS Atlikite aikštelės nuţymėjimą po baseinu, pašalinkite augalus,

Detaliau

UAB “Reimpex Kaunas”, Gedimino 43, 3000 Kaunas

UAB “Reimpex Kaunas”, Gedimino 43, 3000 Kaunas 2016.04.14 Multifunkcinė išsiplečianti juosta blaugelb Multifunktionsband DuoSDL300 Blaugelb multifunkcinė juosta DuoSDL300 vienas produktas vidinio ir vidurinio lygių sandarinimui Blaugelb multifunkcinė,

Detaliau

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation SPRENDIMAI ENERGIŠKAI EFEKTYVIEMS PASTATAMS Reikalavimai A+ energinio naudingumo klasės gyvenamiesiems pastatams IKI 2019 02 01 NUO 2019 02 01 0,25 C 1 0,375; C 2 0,80 Pastato (jo dalies) energijos vartojimo

Detaliau

MEDINĖS GRINDYS [Medis kuria namus]

MEDINĖS GRINDYS [Medis kuria namus] MEDINĖS GRINDYS [Medis kuria namus] MEDINĖS GRINDYS (MEDŽIO MASYVAS) Šis lankstukas yra apie medinių (pušinių ar eglinių) grindų klojimą. Vienoje grindlentės briaunoje yra išdrožos, kitoje - įlaidai. Kai

Detaliau

doc

doc Pramoniniai dažai Bendras tipas 2 komponentų epoksidas Bendras aprašymas Šiuos produktus rekomenduojama naudoti norint prailginti dažymo laikotarpį esant šaltam klimatui, drėgniems paviršiams ir darbams,

Detaliau

Lietuvoje aktyviai siekiama įgyvendinti energijos beveik nevartojančių pastatų idėją, todėl tokie būstai kaimynystėje anksčiau ar vėliau taps kasdieny

Lietuvoje aktyviai siekiama įgyvendinti energijos beveik nevartojančių pastatų idėją, todėl tokie būstai kaimynystėje anksčiau ar vėliau taps kasdieny Lietuvoje aktyviai siekiama įgyvendinti energijos beveik nevartojančių pastatų idėją, todėl tokie būstai kaimynystėje anksčiau ar vėliau taps kasdienybe. Jau parengtame statybos techniniame reglamente

Detaliau

UAB “Reimpex Kaunas”, Gedimino 43, 3000 Kaunas

UAB “Reimpex Kaunas”, Gedimino 43, 3000 Kaunas Klijai stiklo paketo įklijavimui varčioje blaugelb RC Panaudojimo sritys: Naudojant šiuos klijus įklijuoti stiklo paketui į profilį, pasiekiama RC2 ir RC3 priešįsilaužiminė klasė; Ženkliai pagerina varčios

Detaliau

virselis temperaturiiai

virselis temperaturiiai Deformaciniai profiliai GRINDŲ PROFILIAI TEMPERATŪRINĖMS SIŪLĖMS 490/AL nuo sutrūkinėjimo betonui plečiantis. Tinkamas betoninėms, plytelių, akmens ir t.t. Metalinė profilio konstrukcija, siūlių kraštų

Detaliau

CETRIS plokščių naudojimas EN standartus atitinkančiai 9 apsaugai nuo ugnies Net ir geriausių medžiagų naudojimas negarantuoja sistemos tobulumo. Štai

CETRIS plokščių naudojimas EN standartus atitinkančiai 9 apsaugai nuo ugnies Net ir geriausių medžiagų naudojimas negarantuoja sistemos tobulumo. Štai Net ir geriausių medžiagų naudojimas negarantuoja sistemos tobulumo. Štai kodėl objektų rangovams, statybų įmonėms ir ypač statybininkams labai svarbu užtikrinti, kad darbas būtų atliekamas tinkamai ir

Detaliau

Atestato Nr. Projektavimo stadija Komplekso Nr. Statinys PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI, (PP) ACON-2018-MN KULTŪROS IR VERSLO CENTRAS JUOZAPAVIČIAUS IR RINKT

Atestato Nr. Projektavimo stadija Komplekso Nr. Statinys PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI, (PP) ACON-2018-MN KULTŪROS IR VERSLO CENTRAS JUOZAPAVIČIAUS IR RINKT Atestato Nr. Projektavimo stadija Komplekso Nr. Statinys PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI, (PP) ACON28MN YPATINGAS STATINYS. Statytojas VŠĮ Maskvos kultūros ir verslo centras Maskvos namai Vilniuje", įm.k. 36439

Detaliau

MODENA MODENA midi MODENA mini Techninės charakteristikos ir instrukcijos 2018

MODENA MODENA midi MODENA mini Techninės charakteristikos ir instrukcijos 2018 MODENA MODENA midi MODENA mini Techninės charakteristikos ir instrukcijos 08 Turinys MODENA Sistemos MODENA, MODENA HIDE charakteristikos Sistemos MODENA, MODENA HIDE sudedamosios dalys MODENA HIDE sistemos

Detaliau

Paroc akmens vatos gaminių kainynas

Paroc akmens vatos gaminių kainynas PAROC AKMENS VATOS GAMINIŲ KAINYNAS 2015 Statybinė izoliacija Kiekis je s Lt/ Lt/ Eur/ Eur/ Universalios 8537274 8539435 PAROC extra 50 1220 610 14 10,42 24 250,08 4,83 5,85 1,40 1,69 8537286 8539512 75

Detaliau

IP JONISKIS - Kestucio 23A - 3.xlsx

IP JONISKIS - Kestucio 23A - 3.xlsx UAB a.cons Sudervės g. 14G, Avižieniai, LT-14013 Vilniaus raj. Įmonės kodas 300648306 Tel./faks. (8 5) 230 5434... DAUGIABUČIO NAMO KĘSTUČIO G. 23A, ŽAGARĖ, JONIŠKIO RAJONAS ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO)

Detaliau

CETRIS®

CETRIS® Net ir geriausių medžiagų naudojimas negarantuoja sistemos tobulumo. Štai kodėl objektų rangovams, statybų įmonėms ir ypač statybininkams labai svarbu užtikrinti, kad darbas būtų atliekamas tinkamai ir

Detaliau

15762 ACO Vario batu valymas LT.indd

15762 ACO Vario batu valymas LT.indd ACO Vario grotelės ACO statybiniai elementai Tokiu būdu purvas lieka lauke ACO batų valymosi įranga pastato išorei ir vidui Purvas turi likti lauke Pirmas įspūdis būna lemiamas. Namo įėjimas veikia kaip

Detaliau

TECHNINIAI DUOMENYS Pramoniniai vartai

TECHNINIAI DUOMENYS Pramoniniai vartai TECHNINIAI DUOMENYS Pramoniniai vartai TURINYS 4 BĖGIAI 5...STD 6...LHR-FM 7...LHR-RM 8...STD-RM 9...HL-TM 10...VL-TM 11...HL-MM1 su konsole žemiau montuojamoms spyruoklėms 12...HL-MM2 su konsole žemiau

Detaliau

(Microsoft Word - PRODUKT\330 KATALOGAS InoWood LT docx)

(Microsoft Word - PRODUKT\330 KATALOGAS InoWood LT docx) PRODUKTŲ KATALOGAS ------------ Būk modernus, šiuolaikiškas, stilingas --------- Medžio-plastiko kompozito (WPC angl. wood-plastic composite) gaminiai - tai šiuolaikiškas bei stilingas sprendimas Jūsų

Detaliau

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRO

LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRO Suvestinė redakcija nuo 2016-09-22 iki 2017-04-24 Įsakymas paskelbtas: Žin. 2013, Nr. 55-2766, i. k. 113301MISAK00D1-389 LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRO Į S A K Y M A S DĖL PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS

Detaliau

Dokumento Aplinkosauginių priemonių projektavimo, įdiegimo ir priežiūros rekomendacijos. Vandens telkinių apsauga APR- VTA 10 4 priedas VANDENS APSAUG

Dokumento Aplinkosauginių priemonių projektavimo, įdiegimo ir priežiūros rekomendacijos. Vandens telkinių apsauga APR- VTA 10 4 priedas VANDENS APSAUG Dokumento Aplinkosauginių priemonių projektavimo, įdiegimo ir priežiūros rekomendacijos. Vandens telkinių apsauga APR- VTA 10 4 priedas VANDENS APSAUGOS PRIEMONIŲ TAIKYMO REKOMENDACIJOS 1 lentelė. Apsaugos

Detaliau

AIKŠTELĖS DARBAI

AIKŠTELĖS DARBAI TECHINĖS SPECIFIKACIJOS NR. 7 DANGOS Objekto pavadinimas: Joniškio žemės ūkio mokykla. Joniškis, Upytės g. 77. Garažo pastato pritaikymaspraktinio mokymo patalpoms 1.1. VIETOS PARUOŠIMAS Iki statybos darbų

Detaliau

R w = 37.5 lg (m) 42 db L n,w = L n, w, eq - L w + K, db ISOVER 2013 Vidaus atitvarų garso izoliacija Patalpų akustika

R w = 37.5 lg (m) 42 db L n,w = L n, w, eq - L w + K, db ISOVER 2013 Vidaus atitvarų garso izoliacija Patalpų akustika R w = 37.5 lg (m) 42 db L n,w = L n, w, eq - L w + K, db ISOVER 2013 Vidaus atitvarų garso izoliacija Patalpų akustika Triukšmas veikia mus kiekvieną dieną. Noras gyventi ir dirbti ramiai, apsaugotiems

Detaliau

OBJEKTAS ADRESAS ŽEMĖS SKLYPO KADASTRO NUMERIS UŽSAKOVAS / STATYTOJAS STADIJA STATINIO STATYBOS RŪŠIS STATINIO KATEGORIJA DALYS VIENBUČIO GYVENAMOJO N

OBJEKTAS ADRESAS ŽEMĖS SKLYPO KADASTRO NUMERIS UŽSAKOVAS / STATYTOJAS STADIJA STATINIO STATYBOS RŪŠIS STATINIO KATEGORIJA DALYS VIENBUČIO GYVENAMOJO N OBJEKTAS ADRESAS ŽEMĖS SKLYPO KADASTRO NUMERIS UŽSAKOVAS / STATYTOJAS STADIJA STATINIO STATYBOS RŪŠIS STATINIO KATEGORIJA DALYS VIENBUČIO GYVENAMOJO NAMO, KAUNO R. SAV., KARMĖLAVOS SEN., NAUJASODŽIO K.,

Detaliau

Rekomendacijos vietinės reikšmės kelių su žvyro danga taisymui

Rekomendacijos vietinės reikšmės kelių su žvyro danga taisymui Rekomendacijos vietinės reikšmės kelių su žvyro danga taisymui LAKD TNT skyriaus vedėjas Evaldas Petrikas Reglamentavimas Automobilių kelių standartizuotų dangų konstrukcijų projektavimo taisyklės KPT

Detaliau

Investicijų plano rengėjas UAB a.cons Sudervės g. 14G, Avižieniai, LT14192 Vilniaus r. Įmonės kodas Tel./Faksas (85) DAUGIABUČIO NA

Investicijų plano rengėjas UAB a.cons Sudervės g. 14G, Avižieniai, LT14192 Vilniaus r. Įmonės kodas Tel./Faksas (85) DAUGIABUČIO NA Investicijų plano rengėjas UAB a.cons Sudervės g. 14G, Avižieniai, LT14192 Vilniaus r. Įmonės kodas 300648306 Tel./Faksas (85) 230 5434 DAUGIABUČIO NAMO DIDLAUKIO G. 40, VILNIUS ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO)

Detaliau

Robert Bosch GmbH Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgali

Robert Bosch GmbH Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgali Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgalios? Jums pagelbės ši pačių pagaminta dviračių stoginė be to, ji puikiai

Detaliau

IP GARLIAVA - Marijampoles xlsx

IP GARLIAVA - Marijampoles xlsx UAB a.cons Sudervės g. 14G, Avižieniai, LT-14013 Vilniaus raj. Įmonės kodas 300648306 Tel.+37068733211... DAUGIABUČIO NAMO MARIJAMPOLĖS G. 4, GARLIAVA, KAUNO RAJONAS ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) INVESTICIJŲ

Detaliau

Patalpų šildymas, Renovacija Plonas grindų šildymo kilimėlis, montuojamas po visų tipų grindų danga Taikymo aprašymas Protinga šiluma

Patalpų šildymas, Renovacija Plonas grindų šildymo kilimėlis, montuojamas po visų tipų grindų danga Taikymo aprašymas Protinga šiluma Patalpų šildymas, Renovacija Plonas grindų šildymo kilimėlis, montuojamas po visų tipų grindų danga Taikymo aprašymas Protinga šiluma Turinys Trumpai apie taikymą... 3 Produkto parinkimas... 4 Skaičiavimai...

Detaliau

NORVEGIŠKAS PAVASARIS 1 PUSLAPIS PASIŪLYMAS NUO

NORVEGIŠKAS PAVASARIS 1 PUSLAPIS PASIŪLYMAS NUO NORVEGIŠKAS PAVASARIS 1 PUSLAPIS PASIŪLYMAS NUO 2018.03.01-2018.04.30 NORVEGIŠKAS PAVASARIS Kalendorinio pavasario pradžia dar nereiškia, kad žiema jau pasitraukė. Norvegai tai gerai žino ir visada pasirengę

Detaliau

Energinis-techninis auditas

Energinis-techninis auditas UAB "Miesto renovacija", į/k 3015 33164, Linkmenų g. 5, LT-09300 Vilnius, Lietuva, tel. nr. (8 5) 244 0155, faks. nr. (8 5) 247 8824, el. pašto adresas: info@miestorenovacija.lt DAUGIABUČIO NAMO TAIKOS

Detaliau

Energinis-techninis auditas

Energinis-techninis auditas Investicinio plano rengėjas UAB AF-Consult, imonės kodas 135744077, adresas Labdarių g. 5, Vilnius, el. pašto adresas info@afconsult.com, telefono Nr. +370 5 2107210 DAUGIABUČIO NAMO Sausio 15-osios g.

Detaliau

BR_Verlegeanleitung-Laminatfussboden-Unifit_LT.indd

BR_Verlegeanleitung-Laminatfussboden-Unifit_LT.indd Klojimo instrukcija Egger grindims su neklijuojamo fiksavimo sistema UNI fit! ATSAKOMYBĖ DĖL PATIKROS/GRINDŲ PAGRINDAS 1. ATSAKOMYBĖ DĖL PATIKROS EGGER laminuotos grindys pagamintos laikantis tikslių darbo

Detaliau

Microsoft Word - WeberPamatuHidroizoliavimoTechnologija3 _Liudos_.doc

Microsoft Word - WeberPamatuHidroizoliavimoTechnologija3 _Liudos_.doc UAB Saint-Gobain Statybos Gaminiai, Weber Pamatų sienų hidroizoliavimo technologija (PHT). Rekomendacijos pamatų hidroizoliavimui Weber bituminėmis hidroizoliacinėmis mastikomis. TURINYS I. BENDROSIOS

Detaliau

JŪSŲ SAUGUMUI IR RAMYBEI KATALOGAS 2014

JŪSŲ SAUGUMUI IR RAMYBEI KATALOGAS 2014 JŪSŲ SAUGUMUI IR RAMYBEI KATALOGAS 2014 TURINYS Apie MUs VIDAUS DURYS LAUKO DURYS DURYS PAGAL KLIENTO PROJEKTĄ spec. PASKIRTIES DURYS DURŲ GALERIJA DURŲ MODELIAI techninė informacija papildomos detalės

Detaliau

Brošiūra - Oleopator P

Brošiūra - Oleopator P ACO plastikiniai atskirtuvai Polietileniniai ACO Oleopator P ir Oleopass P serijos naftos produktų atskirtuvai Oleopator P I klasė I klasės Oleopator P naftos produktų atskirtuvai yra pritaikyti montuoti

Detaliau

Energinis-techninis auditas

Energinis-techninis auditas Investicijų plano rengėjas UAB Nomine Consult, įm. k. 304493084, adresas Vaižganto g. 8-1, 01108 Vilnius, el. pašto adresas info.lt@nomineconsult.com, telefono Nr. 8-652-44529 DAUGIABUČIO NAMO Žaliųjų

Detaliau

D1991 Green Energy/IT

D1991 Green Energy/IT Pasyvaus namo standarto pranašumai Aidas Vaičiulis 2019.04.10 Kaunas Page 1 EU info: Europos Sąjungos įstatymų leidėjai 2017 metų gruodžio 19 dieną priėmė bendrą susitarimą dėl pastatų energinio naudingumo

Detaliau

Įkvėpkite palėpei gyvybės

Įkvėpkite palėpei gyvybės Įkvėpkite palėpei gyvybės 2 Daugumą palėpių galima paversti patrauklia gyvenamąja erdve. Skaitykite ir pasisemkite įkvėpimo. Papildoma erdvė paprasčiau nei manote Ar Jūsų namas tapo per mažas Jūsų šeimai?

Detaliau

Sutrumpintas katalogas Automatikos ir paskirstymo skydeliai Instaliacinės dėžutės

Sutrumpintas katalogas Automatikos ir paskirstymo skydeliai Instaliacinės dėžutės Sutrumpintas katalogas Automatikos ir paskirstymo skydeliai Instaliacinės dėžutės Turinys Plastikiniai skydeliai ir dėžutės (Lentelė-santrauka). 4 IP 40 skydeliai atviram montavimui Unibox serija. 6 Mini

Detaliau

OBJEKTAS: ADMINISTRACINIŲ PATALPŲ ĮRENGIMAS SANDĖLIO PASKIRTIES PASTATE, ATLIEKANT KAPITALINIO REMONTO DARBUS, ŠILUTĖS PL. 107, KLAIPĖDOJE, PROJEKTINI

OBJEKTAS: ADMINISTRACINIŲ PATALPŲ ĮRENGIMAS SANDĖLIO PASKIRTIES PASTATE, ATLIEKANT KAPITALINIO REMONTO DARBUS, ŠILUTĖS PL. 107, KLAIPĖDOJE, PROJEKTINI OBJEKTAS: ADMINISTRACINIŲ PATALPŲ ĮRENGIMAS SANDĖLIO PASKIRTIES PASTATE, ATLIEKANT KAPITALINIO REMONTO DARBUS, ŠILUTĖS PL. 107, KLAIPĖDOJE, PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI ADRESAS: KLAIPĖDOS M., ŠILUTĖS PL. 107

Detaliau

KROSNININKO SERTIFIKAVIMO schema

KROSNININKO SERTIFIKAVIMO schema Development of VET Training on Energy Efficient Stoves and Fireplaces ENEFFIS No. 2016-1-LT01-KA202-023161 KROSNININKO SERTIFIKAVIMO schema Parengė: VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras Asociacija

Detaliau

Installation bonumwood_EN2

Installation bonumwood_EN2 PARKETLENČIŲ SOMONTUOTŲ EGLUTĖS RAŠTAIS KLOJIMO INSTRUKCIJOS BONUMWOOD.LT TURINYS 3 PRODUKTO NAUDOJIMAS 3 JŪSŲ ATSAKOMYBĖ 4 PATIKRA PRIEŠ KLOJANT 5 PAGRINDINIAI KLOJIMUI REIKALINGI ĮRANKIAI 6 EGLUTĖS RAŠTO

Detaliau

Energinis-techninis auditas

Energinis-techninis auditas Investicinio plano rengėjas UAB AF-Consult, imonės kodas 135744077, adresas Labdarių g. 5, Vilnius, el. pašto adresas info@afconsult.com, telefono +370 5 2107210 DAUGIABUČIO NAMO Sodų g. 9A, (Joniškis)

Detaliau

HPL (aukšto slėgio) kompaktinių laminatų apdirbimas HPL laminatai pagal žymą EN m. birželis

HPL (aukšto slėgio) kompaktinių laminatų apdirbimas HPL laminatai pagal žymą EN m. birželis HPL (aukšto slėgio) kompaktinių laminatų apdirbimas HPL laminatai pagal žymą EN 438 2017 m. 2 HPL (aukšto slėgio) kompaktinių Įžanga HPL laminatai atitinka standartą EN 438 ir dešimtmečius naudojami statybos

Detaliau

PipeLife Stilla (LT)

PipeLife Stilla (LT) Pipelife Stilla Triukšmą slopinanti nuotekų sistema PPHT UAB Pipelife Lietuva yra koncerno Pipelife International GmbH dukterinė įmonė. Pipelife International GmbH koncerną įkūrė ir valdo dvi įmonės Wieneberger

Detaliau

Installation bonumwood

Installation bonumwood PARKETLENČIŲ KLOJIMO INSTRUKCIJA BONUMWOOD.LT TURINYS 3 PRODUKTO NAUDOJIMAS 3 JŪSŲ ATSAKOMYBĖ 4 PATIKRA PRIEŠ KLOJANT 5 PAGRINDINIAI KLOJIMUI REIKALINGI ĮRANKIAI 6-8 KLOJIMAS NAUDOJANT KLIJUS 9-11 KLOJIMAS

Detaliau

Transformatorių pastočių (skirstomųjų punktų) 10 kV linijiniai narveliai

Transformatorių pastočių (skirstomųjų punktų) 10 kV linijiniai narveliai Eil. Nr. PATVIRTINTA AB LESTO 2011 m. rugpjūčio 26 d. Elektros tinklo tarnybos direktoriaus-generalinio direktoriaus pavaduotojo nurodymu Nr. 365 TRANSFORMATORIŲ PASTOČIŲ (SKIRSTOMŲJŲ PUNKTŲ) 10 kv SEMI

Detaliau

Eksploatacinių savybių deklaracija

Eksploatacinių savybių deklaracija Eksploatacinių savybių deklaracija Pagal ES reglamento Nr. 305/2011, III priedą Disboxid 920 PHS-Grund N 1. Unikalus produkto tipo identifikacijos kodas: EN 1504-2: ZA.1d, ZA.1e, ZA.1f ir ZA.1g EN 13813:

Detaliau

Atliekamų darbų aprašymas

Atliekamų darbų aprašymas OBJEKTAS: Daugiabučiai gyvenamieji namai C5 Pilaitėje, Vilniuje Dalinės apdailos aprašymas pirkėjui Pamatai Pastato laikančiosios konstrukcijos Stogas Poliniai pamatai ir monolitinis gelžbetoninis (g/b)

Detaliau

MES PAKEISIME JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ ASV-P balansinis ventilis su 1.5 m impulsiniu vamzdeliu (G1/16 A) ir dreno čiaupu (G 3/4 A) Pastovus slėgio perkryt

MES PAKEISIME JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ ASV-P balansinis ventilis su 1.5 m impulsiniu vamzdeliu (G1/16 A) ir dreno čiaupu (G 3/4 A) Pastovus slėgio perkryt MES PAKEISIME JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ ASV-P balansinis ventilis su 1.5 m impulsiniu vamzdeliu (G1/16 A) ir dreno čiaupu (G 3/4 A) Pastovus slėgio perkrytis 0.1 bar (10 kpa) ASV-PV balansinis ventilis su m

Detaliau

ATV/UTV GERVĖ INSTRUKCIJA LDH3000lbs LDF3000lbs

ATV/UTV GERVĖ INSTRUKCIJA LDH3000lbs LDF3000lbs ATV/UTV GERVĖ INSTRUKCIJA LDH3000lbs LDF3000lbs Skaitydami šias instrukcijas, pamatysite Įspėjimus ir atsargumo reikalavimus. Kiekvienas pranešimas turi konkretų tikslą. Įspėjimai ir pavojaus nustatymai.

Detaliau

Infiltracinių - akumuliacinių talpų sistema: Variobox ir Controlbox - apžiūros ir praplovimo tunelis Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija Gal

Infiltracinių - akumuliacinių talpų sistema: Variobox ir Controlbox - apžiūros ir praplovimo tunelis Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija Gal Infiltracinių - akumuliacinių talpų sistema: Variobox ir Controlbox - apžiūros ir praplovimo tunelis Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija ~ 1~ Bendrai: Infiltracinė sistema Variobox - tai neabejotinai

Detaliau

TECEbox_2017.indd

TECEbox_2017.indd Potinkinės sistemos ĮMŪRIJAMI MODULIAI KAINYNAS 2017 ĮMŪRIJAMI MODULIAI SU SURINKTU IR PILNAI IŠBANDYTU VANDENS BAKELIU puikus sprendimas esant mūrinėms sienoms. Bakelis montuojamas nišoje. Tvirtas, patikimas,

Detaliau

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation Sisteminės kontrolės priemonės moderniam šilumos tiekimui Vytautas Deksnys KTU multisensorinių sistemų laboratorija Tel. 8698 48828, 0037037 300541 Vytautas.Deksnys@ktu.lt Paskirtis Priemonės yra skirtos

Detaliau

PIRKĖJO GIDAS Valgomojo stalai Puikūs stalai įstabioms akimirkoms Projektuodami valgomojo stalus galvojome apie jų kasdienį naudojimą namuose. Apie ta

PIRKĖJO GIDAS Valgomojo stalai Puikūs stalai įstabioms akimirkoms Projektuodami valgomojo stalus galvojome apie jų kasdienį naudojimą namuose. Apie ta PIRKĖJO GIDAS Valgomojo stalai Puikūs stalai įstabioms akimirkoms Projektuodami valgomojo stalus galvojome apie jų kasdienį naudojimą namuose. Apie tai, kad stalas dažnai tampa šeimos, vaikų, artimųjų

Detaliau

Microsoft Word - BX.doc

Microsoft Word - BX.doc STUMDOMŲ KIEMO VARTŲ AUTOMATIKA 1. Automatika (BX-A / BX-B); 2. Valdymo blokas; 3. Imtuvas; 4. Galinių išjung jų atramos 5. Dantytas b gis; 6. Raktas išjung jas; 7. Lempa; 8. Antena 9. Fotoelementai 10.

Detaliau

Siemens SX 75M032EU

Siemens SX 75M032EU ¹ 1 389* *Rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM ¹Itin aukštas 86,5 cm Produkto charakteristikos Efektyvumas ir pajėgumas k Energijos sąnaudų efektyvumo klasė: A+++, k Džiovinimo klasė: A k Metinis sunaudojimas

Detaliau

Grindinis šildymas Sistema KAN-therm techninė informacija Firma KAN, Sistemos KAN-therm gamintojas, jau daug metų vysto šiuolaikines ir patogias varto

Grindinis šildymas Sistema KAN-therm techninė informacija Firma KAN, Sistemos KAN-therm gamintojas, jau daug metų vysto šiuolaikines ir patogias varto Firma KAN, Sistemos KAN-therm gamintojas, jau daug metų vysto šiuolaikines ir patogias vartotojui plokštuminio šildymo sistemas. Grindinio šildymo montavimas Sistema KAN-therm visiškai nesudėtingas. Platus

Detaliau

Mechaninės sėjamosios EcoLine, ProfiLine ir MasterLine

Mechaninės sėjamosios EcoLine, ProfiLine ir MasterLine Mechaninės sėjamosios EcoLine, ProfiLine ir MasterLine EcoLine Lengva ir tiksli Ideali mažo ir vidutinio dydžio ūkiams, EcoLine sėjamoji gali būti naudojama tik kaip sėjamoji paskui traktorių arba kombinuojama

Detaliau

h= h= h= h= h= h=

h= h= h= h= h= h= 1 0 5 4 1 0 1 1 0 5-12 6.59 h=2.80-14 5.44-16 4.44 h=2.80-11 2.32 1-9 2.94 h=2.78-10 5.37-13 5.36 h=2.78-15 3.60-2 1-3 62.94 12.11 1-8 3.01-5 13.47 h=2.20-4 73.53 h=2.80-7 14.80 h=3.23 1-6 5.43 1-1 4.91

Detaliau

__LaukoDurys_MM_2016.cdr

__LaukoDurys_MM_2016.cdr Klasikinės ir skydinės MEDINĖS LAUKO DURYS MEGRAME MEDIS LAUKO DURYS Medinės lauko durys - tai ne tik svarbus namo fasado akcentas, bet ir saugumas, garso izoliacija, privatumas ir jaukumas Jūsų namuose.

Detaliau

STATYTOJAS A. Zakaro firma IĮ STATINIO PROJEKTO PAVADINIMAS Inţinerinių statinių Klaipėdos m., Minijos g. 44 B rekonstravimo ir statybos projektas STA

STATYTOJAS A. Zakaro firma IĮ STATINIO PROJEKTO PAVADINIMAS Inţinerinių statinių Klaipėdos m., Minijos g. 44 B rekonstravimo ir statybos projektas STA STATYTOJAS A. Zakaro firma IĮ STATINIO PROJEKTO PAVADINIMAS Inţinerinių statinių Klaipėdos m., Minijos g. 44 B rekonstravimo ir statybos projektas STATYBOS RŪŠIS Statinio rekonstravimas STATINIO KATEGORIJA

Detaliau

Funkcionalumo išsaugojimas, statybinė

Funkcionalumo išsaugojimas, statybinė Funkcionalumo išsaugojimas, statybinė medžiaga mediena Kabelių sistemos pagal DIN 4102 12 dalį Building Connections funkcionalumo išsaugojimas Statybinė medžiaga mediena Kilus gaisrui daugelyje pastatų,

Detaliau

PATVIRTINTA

PATVIRTINTA Suvestinė redakcija nuo 2015-11-25 iki 2016-06-30 Įsakymas paskelbtas: www.valstybes-zinios.lt 2009, Nr. 8-308; Žin. 2009, Nr.8-308, i. k. 1092212ISAK0000V-16 LIETUVOS AUTOMOBILIŲ KELIŲ DIREKCIJOS PRIE

Detaliau

4. IP Kretingos g. 35 VS xls

4. IP Kretingos g. 35 VS xls Rengėjas UAB Terma Consult DAUGIABUČIO NAMO KRETINGOS G. 5, PALANGOJE ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) PROJEKTAS DALIS: NAMO ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO) INVESTICIJŲ PLANAS 2017.05.19 Kaunas Investicijų plano

Detaliau

PIRKĖJO GIDAS FÄRLÖV sėdimieji baldai MODELIAI Foteliai Kojų kėdutės su daiktadėžėmis Dvivietės sofoslovos Nuimamieji užvalkalai Užvalkalų pasirinkima

PIRKĖJO GIDAS FÄRLÖV sėdimieji baldai MODELIAI Foteliai Kojų kėdutės su daiktadėžėmis Dvivietės sofoslovos Nuimamieji užvalkalai Užvalkalų pasirinkima PIRKĖJO GIDAS FÄRLÖV sėdimieji baldai MODELIAI Foteliai Kojų kėdutės su daiktadėžėmis Dvivietės sofoslovos Nuimamieji užvalkalai Užvalkalų pasirinkimas Skalbiamieji užvalkalai Sofa-lova Kojų kėdutė su

Detaliau

Microsoft Word - montavimo rekomendacijos SIENOS doc

Microsoft Word - montavimo rekomendacijos SIENOS doc 1. Bendroji dalis Įmonėje gaminamos kelių tipų gelžbetoninės sieninės plokštės. Jos skirstomos pagal keletą skirtingų požymių: išorinės ir vidinės sienos, trisluoksnės su termoizoliaciniu sluoksniu viduje,

Detaliau

Energinis-techninis auditas

Energinis-techninis auditas Investicinio plano rengėjas UAB AF-Consult, imonės kodas 135744077, adresas Labdarių g. 5, Vilnius, el. pašto adresas info@afconsult.com, telefono Nr. +370 5 2107210 DAUGIABUČIO NAMO Vilniaus g.6a (Vilkaviskis)

Detaliau

Microsoft Word - ALYTAUS namo 10kV kiekiai.doc

Microsoft Word - ALYTAUS namo 10kV kiekiai.doc Poz., eil. Nr. TS Pavadinimas ir techninės charakteristikos Žymuo Mato vnt. Kiekis Papildomi duomenys 1 2 3 4 5 6 7 TS1 1. MT ĮRENGINIAI Tranzitinė modulinė transformatorinė pastotis MT-10/0,4 su vienu

Detaliau

Potinkinės sistemos TECEbox Uni TECEbox Uni Kainynas 2019/2020

Potinkinės sistemos TECEbox Uni TECEbox Uni Kainynas 2019/2020 Potinkinės sistemos Kainynas 09/00 5 METŲ atsarginių dalių atsargų garantija* TECEbox MODULIS SU UNI VANDENS BAKELIU Laiko patikrintus modulius su Uni vandens bakeliais galima montuoti prie vientisos sienos,

Detaliau

R DRAFT Job N Markant BVBA Date:12/04/07 Šiltų grindų vadovas Protinga šiluma patogumui ir saugumui

R DRAFT Job N Markant BVBA Date:12/04/07 Šiltų grindų vadovas Protinga šiluma patogumui ir saugumui R DRAFT Job N 074179 Markant BVBA Date:12/04/07 Šiltų grindų vadovas Protinga šiluma patogumui ir saugumui Apie šį vadovą Visi žinome, kad kai šąla mūsų kojos, šaltį jaučia visas kūnas... Todėl buvo sugalvotas

Detaliau

Paveldas Pirmasis mūrinis namas Žvėryne ir pirmoji akmenimis grįsta gatvė - Birutės 18. Autentiškas Vilniaus istorinis paveldas 1860 m. Trikotažo fabr

Paveldas Pirmasis mūrinis namas Žvėryne ir pirmoji akmenimis grįsta gatvė - Birutės 18. Autentiškas Vilniaus istorinis paveldas 1860 m. Trikotažo fabr Paveldas Pirmasis mūrinis namas Žvėryne ir pirmoji akmenimis grįsta gatvė - Birutės 18. Autentiškas Vilniaus istorinis paveldas 1860 m. Trikotažo fabrikas Triumf. 1910 m. Spynų ir metalo dirbinių fabrikas

Detaliau

A D M I N I S T R A C I N I S P A S T A T A S S Ė L I Ų G. 4 8, V I L N I U J E A I Š K I N A M A S I S R A Š T A S

A D M I N I S T R A C I N I S P A S T A T A S S Ė L I Ų G. 4 8, V I L N I U J E A I Š K I N A M A S I S R A Š T A S A D M I N I S T R A C I N I S P A S T A T A S S Ė L I Ų G. 4 8, V I L N I U J E A I Š K I N A M A S I S R A Š T A S PASTATO IR SKLYPO BENDRIEJI RODIKLIAI SKLYPO PLOTAS 0,1253 ha UŽSTATYMO PLOTAS 744.19

Detaliau

PE Investicijų plano rengėjas UAB Projektų ekspertai, į/k , Draugystės g. 19, 3 korp., 341 kab., LT Kaunas, Lietuva, tel. nr. 8

PE Investicijų plano rengėjas UAB Projektų ekspertai, į/k , Draugystės g. 19, 3 korp., 341 kab., LT Kaunas, Lietuva, tel. nr. 8 PE-16-0004 Investicijų plano rengėjas, į/k 302605951, Draugystės g. 19, 3 korp., 341 kab., LT-51230 Kaunas, Lietuva, tel. nr. 8 677 457 54, El. pašto adresas: info@projektuekspertai.lt DAUGIABUČIO NAMO

Detaliau

Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Pasirodžius naujausiai legendinio Honda Gold Wing motociklo versijai šis neprilygstamas turistinis motocikl

Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Pasirodžius naujausiai legendinio Honda Gold Wing motociklo versijai šis neprilygstamas turistinis motocikl Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Pasirodžius naujausiai legendinio Honda Gold Wing motociklo versijai šis neprilygstamas turistinis motociklas tapo dar universalesnis. Galima sakyti, kad šis

Detaliau

Microsoft Word - A.doc

Microsoft Word - A.doc GYVENAMOJO NAMO (UNIKALUS NR...)... G.,... K.,... R.SAV., STOGO DANGOS KEITIMO PAPRASTOJO REMONTO APRAŠAS PROJEKTO RENGIMO PAGRINDAS: Lietuvos kaimo plėtros 2007 2013 metų programos priemonės Kaimo atnaujinimas

Detaliau

PE IP Investicijų plano rengėjas UAB Projektų ekspertai, į/k , Draugystės g. 19, 3 korp., 341 kab., LT Kaunas, tel. nr

PE IP Investicijų plano rengėjas UAB Projektų ekspertai, į/k , Draugystės g. 19, 3 korp., 341 kab., LT Kaunas, tel. nr PE-16-0011-IP Investicijų plano rengėjas, į/k 302605951, Draugystės g. 19, 3 korp., 341 kab., LT-51230 Kaunas, tel. nr. 8 677 457 54, el. paštas info@projektuekspertai.lt DAUGIABUČIO NAMO ATNAUJINIMO (MODERNIZAVIMO)

Detaliau

Kompl. Nr Daugiabučio gyvenamojo namo (6.3) Taikos g. 157B (skl.kad.nr.0101/0028:0050), Vilniuje, Lapas Lapų PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI DOKUMENTŲ I

Kompl. Nr Daugiabučio gyvenamojo namo (6.3) Taikos g. 157B (skl.kad.nr.0101/0028:0050), Vilniuje, Lapas Lapų PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI DOKUMENTŲ I Kompl. Nr.8-0 Daugiabučio gyvenamojo namo (6.) Taikos g. 7B (skl.kad.nr.00/008:000), Vilniuje, Lapas Lapų PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI DOKUMENTŲ IR BRĖŽINIŲ SUDĖTIES ŽINIARAŠTIS Eilės Brėžinio žymuo nr. Projekto

Detaliau

Siemens SN 578S02TE

Siemens SN 578S02TE ner. plieno 1 849* *Rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM Produkto charakteristikos Efektyvumas ir pajėgumas k Energijos sąnaudų efektyvumo klasė: A+++, k Džiovinimo klasė: A k Metinis sunaudojimas programai

Detaliau

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ NUTARIMAS DĖL ĮSLAPTINTOS INFORMACIJOS FIZINĖS APSAUGOS REIKALAVIMŲ IR JŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO 201

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ NUTARIMAS DĖL ĮSLAPTINTOS INFORMACIJOS FIZINĖS APSAUGOS REIKALAVIMŲ IR JŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO 201 LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ NUTARIMAS DĖL ĮSLAPTINTOS INFORMACIJOS FIZINĖS APSAUGOS REIKALAVIMŲ IR JŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO 2018 m. gegužės 2 d. Nr. 426 Vilnius Vadovaudamasi Lietuvos

Detaliau

VALSTYBINĖS KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA

VALSTYBINĖS KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA VALSTYBINĖS KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA N U T A R I M A S DĖL ATSKIRŲ ENERGIJOS IR KURO RŪŠIŲ SĄNAUDŲ NORMATYVŲ BŪSTUI ŠILDYTI IR ŠALTAM VANDENIUI PAŠILDYTI 2003 m. gruodţio 22 d. Nr. O3-116

Detaliau

Šypsokitės lyjant lietui Stoglatakių ir lietvamzdžių sistema Galeco PVC

Šypsokitės lyjant lietui Stoglatakių ir lietvamzdžių sistema Galeco PVC Šypsokitės lyjant lietui Stoglatakių ir lietvamzdžių sistema Galeco PVC www.galeco.info Stoglatakių ir lietvamzdžių sistema Galeco PVC Naujos kokybės stoglatakiai ir lietvamzdžiai, kuriems gaminti taikoma

Detaliau

VOLTEX įrengimos vadovas

VOLTEX įrengimos vadovas 1 KAS YRA NATRIO BENTONITAS? KAIP VEIKIA? PRIEDAI APRIBOJIMAI 1 SKYRIUS HORIZONTALUS ĮRENGIMAS 1.1 Pagrindo paruošimas 1.2 Voltex paklojimas 1.3 Polių viršus 1.4 Horizontalus vamzdžio prasiskverbimas pro

Detaliau

10/0.4 kV ĮTAMPOS MAŽO GABARITO MODULINĖ TRANSFORMATORINĖ SU DVIEM IKI 2X630 kVA GALIOS TRANSFORMATORIAIS

10/0.4 kV ĮTAMPOS MAŽO GABARITO MODULINĖ TRANSFORMATORINĖ SU DVIEM IKI 2X630 kVA GALIOS TRANSFORMATORIAIS 10/0.4 kv ĮTAMPOS MAŽO GABARITO MODULINĖ TRANSFORMATORINĖ SU DVIEM IKI 2X630 kva GALIOS TRANSFORMATORIAIS. TECHNINIAI REIKALAVIMAI Eil. Nr. Techniniai parametrai ir reikalavimai Dydis, sąlyga 1. Standartai

Detaliau

Standartinių gamybinių operacijų brėžiniai, sutartiniai žymėjimai 1

Standartinių gamybinių operacijų brėžiniai, sutartiniai žymėjimai 1 Standartinių gamybinių operacijų brėžiniai, sutartiniai žymėjimai 1 TURINYS 1. Gręžimas lankstams: 1.1 2-iejų skylių gręžimas durelėms 80mm atstumu...3 1.2 2-iejų skylių gręžimas durelėms 100mm atstumu...5

Detaliau

BENDERS STOGAS KAINORAŠTIS 2018 Galioja nuo BETONINĖS ČERPĖS BETONINIAI ČERPIŲ PRIEDAI VENTILIACIJA IR KITOS PRALAIDOS STOGO SAUGOS PRIEDAI

BENDERS STOGAS KAINORAŠTIS 2018 Galioja nuo BETONINĖS ČERPĖS BETONINIAI ČERPIŲ PRIEDAI VENTILIACIJA IR KITOS PRALAIDOS STOGO SAUGOS PRIEDAI BENDERS STOGAS KAINORAŠTIS 2018 Galioja nuo 01.04.2018 BETONINĖS ČERPĖS BETONINIAI ČERPIŲ PRIEDAI VENTILIACIJA IR KITOS PRALAIDOS STOGO SAUGOS PRIEDAI KITI PRIEDAI Benders - stogo dangų pasirinkimas Daugiau

Detaliau

RANKINIAI PADĖKLŲ VEŽIMĖLIAI 66 serija Skirta sunkiems darbams, kg Aptarnavimo nereikalaujantys rankiniai padėklų vežimėliai su tvirtu ir st

RANKINIAI PADĖKLŲ VEŽIMĖLIAI 66 serija Skirta sunkiems darbams, kg Aptarnavimo nereikalaujantys rankiniai padėklų vežimėliai su tvirtu ir st 66 serija Skirta sunkiems darbams, 1500 2500 kg Aptarnavimo nereikalaujantys rankiniai padėklų vežimėliai su tvirtu ir stipriu rėmu skirti sunkiems darbams. Normalaus pakėlimo funkcija lengvam sunkių krovinių

Detaliau

GYVENAMŲJŲ PATALPŲ GARANTIJOS SĄLYGOS QUICK-STEP PARKETO GRINDYS APŽVALGA Gaminys Gyvenamųjų patalpų garantija * ir Click sistema Edge Protect + Surfa

GYVENAMŲJŲ PATALPŲ GARANTIJOS SĄLYGOS QUICK-STEP PARKETO GRINDYS APŽVALGA Gaminys Gyvenamųjų patalpų garantija * ir Click sistema Edge Protect + Surfa GYVENAMŲJŲ PATALPŲ GARANTIJOS SĄLYGOS QUICK-STEP PARKETO GRINDYS APŽVALGA Gaminys Gyvenamųjų patalpų garantija * ir Click sistema Edge Protect + Surface Protect + Komercinės paskirties Massimo Imperio

Detaliau

Nexa serija Stūmokliniai ir hidrauliniai dozavimo siurbliai su dviguba diafragma UAB Elega, Žalgirio , Vilnius, LT 08217, Lietuva, Tel:

Nexa serija Stūmokliniai ir hidrauliniai dozavimo siurbliai su dviguba diafragma UAB Elega, Žalgirio , Vilnius, LT 08217, Lietuva, Tel: Nexa serija Stūmokliniai ir hidrauliniai dozavimo siurbliai su dviguba diafragma UAB Elega, Žalgirio 131-211, Vilnius, LT 08217, Lietuva, Tel: +370 5 2 715444; tel./faksas: +370 5 2 715445; mob. tel.:

Detaliau

Gyvenamųjų namų kvartalo S. Lozoraičio g. 17, Vilniuje projekto konkursas Aiškinamasis raštas

Gyvenamųjų namų kvartalo S. Lozoraičio g. 17, Vilniuje projekto konkursas Aiškinamasis raštas 008800 Gyvenamųjų namų kvartalo S. Lozoraičio g. 17, Vilniuje projekto konkursas Aiškinamasis raštas 00. TURINYS 01 - Idėja 02 - Urbanistiniai sprendiniai 03 - Teritorijos sutvarkymas 04 - Architektūra

Detaliau

Teorinių ir praktinių užduočių mokinio sąsiuvinis

Teorinių ir praktinių užduočių mokinio sąsiuvinis FASADŲ ŠILTINTOJO-MONTUOTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA, III LYGIS TEORINIŲ IR PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ MOKINIO SĄSIUVINIS Teorinių ir praktinių užduočių mokinio sąsiuvinis parengtas įgyvendinant Europos

Detaliau

LT SRC1 valdiklis TP590 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos valdiklis SR700 SRHRV ventiliatorius TP600 Vienai patalpai skirtos rek

LT SRC1 valdiklis TP590 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos valdiklis SR700 SRHRV ventiliatorius TP600 Vienai patalpai skirtos rek LT SRC1 valdiklis TP590 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos valdiklis SR700 SRHRV ventiliatorius TP600 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos ventiliatorius Gaminio

Detaliau

Techninis aprašymas RLV-KDV H tipo vožtuvas radiatoriams su integruotais termostatiniais vožtuvais užblokuojamas, su išleidimo galimybe ir integruotu

Techninis aprašymas RLV-KDV H tipo vožtuvas radiatoriams su integruotais termostatiniais vožtuvais užblokuojamas, su išleidimo galimybe ir integruotu H tipo vožtuvas radiatoriams su integruotais termostatiniais vožtuvais užblokuojamas, su išleidimo galimybe ir integruotu Taikymas Vožtuve yra integruotas slėgio perkryčio reguliatorius, užtikrinantis

Detaliau