Produktai... Gamybos procesas... Dekoravimas... Kita... 3 psl. 31 psl. 64 psl. 85 psl.

Dydis: px
Rodyti nuo puslapio:

Download "Produktai... Gamybos procesas... Dekoravimas... Kita... 3 psl. 31 psl. 64 psl. 85 psl."

Transkriptas

1

2 Produktai... Gamybos procesas... Dekoravimas... Kita... 3 psl. 31 psl. 64 psl. 85 psl.

3 Produktai Miltų naudojimas iš skirtingų pakuočių Jei kepiniams naudosite miltus iš skirtingų pakuočių, pažiūrėkite, kad sutaptų miltų rūšis abiejose pakuotėse.

4 Produktai Ką daryti, jeigu pasibaigė baltas cukrus? Jei pradėjote gaminti ir pastebėjote, kad baigėsi baltas cukrus, o spintelėje turite užsilikusio rudojo - galite jį drąsiai naudoti. 1 šaukštas rudojo cukraus atitinka 1 šaukštą balto cukraus

5 Produktai Ką daryti, kad šildant pienas nesusitrauktų? Jei kepiniui reikalingas virintas pienas, bet bijote, kad verdant pieną sutrauks, prieš užverdant įmaišykite į pieną žiupsnelį sodos.

6 Produktai Ką daryti,kad miltai būtų pūresni? Miltus persijokite kartu su kepimo milteliais. Persijoti miltai būna puresni, juose tolygiai pasiskirsto kepimo milteliai ir tešla įgauna daugiau deguonies.

7 Produktai Kaip atskleisti saldžių kepinių skonį? Žiupsnelis druskos tešloje padeda atskleisti saldžių kepinių skonį, tad nebijokite ekperimentuoti!

8 Produktai Kaip geriausia suberti miltus į tešlą? Nesugrūskite miltų, į tešlą juos dėkite lengvai pakabinus šaukštu, o geriausia persijokite - taip kepiniai bus puresni.

9 Produktai Kaip teisingai pasirinkti maistinius dažus? Jei kepiniuose naudojate maistinius dažus, neįdėkite per daug. Didesnis kiekis dažų gali įtakoti skonį, o kartais ir kvapą, taip pat kepinys gali atrodyti nenatūraliai. Išeitis -rinkitės dažus su prierašu No taste".

10 Produktai Kaip šokoladą panaudoti kepinių dekoravimui? Palaikykite šokoladą kambario temperatūroje. Naudojantis bulvių skustuku, rėžkite per šokolado šoną. Taip gausite gražių papuošimų pyragams ir tortams!

11 Produktai Kaip sužinoti, kad kivi vaisius jau sunokęs? Gerai prinokęs kivis turi būti pakankamai minkštas ir saldus. Geriausia pirkti visai nesunokusį vaisių. Vos kelios dienos namie ir kivis sunoks pats, įgaus reikiamą saldumą ir minkštumą. Jei kivį norite sunokinti greičiau - įvyniokite jį į popierių ir padėkite šalia bananų ar obuolių.

12 Produktai Kaip iškepti skanią duoną? Atsiminkite, kad gerą ir skanią duoną galima iškepti tik iš geros rūšies nepripelėjusių, neperkaitusių miltų.

13 Produktai Kaip paruošti želatiną? Ruošdami įvairius desertus želatiną ištirpinsite greičiau, jeigu dėsite ją į šaltą vandenį santykiu 1:4 (keturis kartus daugiau vandens), o tada kaitinsite.

14 Produktai Kaip moliūgą išlaikyti kuo šviežesnį? Jei norite moliūgo vaisius ilgai išlaikyti šviežius, atrinkite gerai prinokusius, nuskintus kartu su vaiskočiu ir tuos, kurių sveika oda.

15 Produktai Kur galima panaudoti morkų tarkius? Dažnai spaudžiate morkų sultis? Iš likusių tarkių išsikepkite morkų pyragą. Skanu ir labai sveika!

16 Produktai Kodėl naudinga valgyti slyvas? Jei visą savaitę kasdien valgysite po 200 g slyvų, sumažės nervingumas, nerimas bei depresinė nuotaika.

17 Produktai Kaip greičiau sušildyti kiaušinius? Kambario temperatūros kiaušinius lengviau įmaišyti į tešlą, o kepinys išeina puresnis ir minkštesnis. Norėdami sušildyti kiaušinius, juos tiesiog užpilkite šiltu vandeniu ir palaikykite keletą minučių. Tiesa, jei pagal receptą į tešlą įmaišyti trynius ir baltymus reikia atskirai, tai darykite kol kiaušiniai dar šalti, nes šiltų kiaušinių trynys labai lengvai plyšta.

18 Produktai Kada galima kepiniuose naudoti mažiau druskos? Norint maitintis sveikiau, verta žinoti, kad kepiniams, kuriems nereikia mielių, druskos galite naudoti perpus mažiau nei įprastai.

19 Produktai Kaip kepiniuose naudoti mėlynes? Kepiniuose su mėlynėmis, mėlynės turi būti paskutinis ingredientas, kurį idedate, nes kitaip jos skris į kepinio dugną arba nudažys kepinį mėlyna spalva.

20 Produktai Ką daryti, kad kepinys būtų drėgnesnis? Užtepkite mėgstamo skonio geriamu jogurtu biskvito lakštus. Tortas bus drėgnesnis ir skanesnis.

21 Produktai Kaip ilgiau išlaikyti daržoves šviežias? Jei norite maisto produktus, vaisius ir daržoves išlaikyti keletą savaičių ar ilgiau, užšaldykite juos ir laikykite šaldymo kameroje. Šaldyti produktai išlaiko nuo 50% iki 80% juose esančių vitaminų ir mineralinių medžiagų, o taip pat puikią išvaizdą ir skonį.

22 Produktai Kokios temperatūros ingredientai tinkamiausi kepiniams? Dažniausiai kepimo rezultatai bus geresni, jei gaminant kiaušiniai, margarinas ir pienas bus kambario temperatūros.

23 Produktai Kaip greičiau išbrinkinti džiovintus vaisius? Greitai išbrinkinsite džiovintus vaisius, jei juos sudėsite į kepimo indą, šiek tiek užpilsite vandeniu ir įkišite į kaitinamą orkaitę min. Per tą laiką orkaitė įkais iki reikiamos temperatūros, o vaisiai išbrinks. Vaisius atvėsinkite, sudėkite į pyrago tešlą ir kepkite.

24 Produktai Kaip patikrinti ar kepimo milteliai geri? Kaip patikrinti ar kepimo milteliai dar geri? Įberkite jų šiek tiek į karštą vandenį, jei milteliai pradeda putoti - drąsiai juos naudokite savo kepiniui.

25 Produktai Kaip patikrinti, ar šaldytuve užsilikusios mielės yra tinkamos kepiniams? Norite kepinio su mielėmis, bet jos jau kurį laiką gulėjo šaldytuve? Žinokite, kad geros mielės iškils į paviršių, jeigu jas panardinsite į vandenį.

26 Produktai Kodėl mažiau prieskonių kepinyje yra geriau? Atsiminkite, kad prieskoniai turi papildyti kepinio skonį, o ne jį užgožti. Tad berdami prieskonius būkite atsargūs. Geriau įberti mažiau, ragauti ir jei reikia įberti dar.

27 Produktai Ką verta prisiminti, verdant ryžius? Verdant ryžius verta prisiminti, kad iš vieno puodelio nevirtų ilgagrūdžių baltų ryžių gaunasi trys puodeliai virtų ryžių!

28 Produktai Ką daryti, kad ryžiai būtų birūs? Jei norite, kad virti ryžiai būtų birūs, pamirkykite juos vandenyje mažiausiai 10 minučių prieš verdant.

29 Produktai Kur galima laikyti prieskonius? Prieskonius laikykite šaltoje ir tamsioje vietoje. Drėgmė, šviesa ir karštis gali pakenkti prieskonių skoniui ir kvapui.

30 Produktai Ką daryti, kad verdant pienas neišbėgtų? Prieš pradėdami virinti pieną, indo šonus patepkite margarinu - tuomet pienas neišbėgs.

31 Gamybos procesas Ką daryti, kad pyragas kepant nesubliukštų? Norite, kad puraus ir minkšto kepinio? Neatidarinėkite orkaitės durelių bent pusę kepimo laiko. Įėjęs šaltas oras gali sustabdyti pyrago kilimą.

32 Gamybos procesas Kaip panaudoti mėgstamo pyrago receptą dukart? Turite mėgstamą pyragą? Iš tokios pat tešlos galite išsikepti ir keksiukus. Kepkite tokioje pačioje temperatūroje, tačiau kepimo laikas turi būti 1/3 ar 1/2 trumpesnis. Dažniausiai keksiukai iškepa per minučių

33 Gamybos procesas Kaip padaryti pynutę? Iškočiokite tešlos lakštą, šonus supjaustyke 1-1,5cm pločio juostelėmis, per vidurį sudėkite obuolius apibarstytus cukrumi ir cinamonu. Juosteles iš šonų lenkite viena po kitos į kitą pusę, taip gausis daili pynutė.

34 Gamybos procesas Ką daryti, kad sausainiai būtų traškūs? Jei norite, kad sausainiai būtų ypač traškūs, kepkite juos šiek tiek ilgiau (tik nesudeginkite) o, jei norite, kad sausainių tekstūra būtų tąsi, kepkite juos šiek tiek trumpiau.

35 Gamybos procesas Kaip iškepti sausainius su džemu? Iškepti tokius gražius sausainius labai paprasta! Jums reikės dviejų vienodos formos formelių, tik skirtingo dydžio. Pirmiausiai išspauskite du sausainius su didesne formele. Viename iš sausainių išspauskite viduriuką su mažesne formele. Abu sausainius sulipdykite, o vidurį pripildykite mėgstamu džemu.

36 Gamybos procesas Ką daryti, kad tešla būtų puresnė? Išspauskite arbatinį šaukštelį citrinos sulčių plakant margariną su cukrumi ir tik tada sudėkite likusius tešlos ingredientus. Pyrago tešla bus puresnė ir lengvesnė.

37 Gamybos procesas Kodėl dažnai sukrenta iškepti pyragai? Verta žinoti, dėl ko dažniausiai gali sukristi jūsų kepamas pyragas: - Per žema temperatūra orkaitėje; - Dėl kepimo metu darinėjamos orkaitės; - Tešloje per daug riebalų, cukraus arba kepimo miltelių; - Tešloje per mažai miltų.

38 Gamybos procesas Kokioje temperatūroje kepti stiklinėje formoje esančius kepinius? Jei kepinį kepate stikliniame inde, nurodytą temperatūrą recepte sumažinkite 25, nei nurodyta recepte. Tokioje temperatūroje kepinys nepridegs ir iškeps tinkamai.

39 Gamybos procesas Kaip kepti pyragą su daržovių įdaru? Jei kepsite pyragą su daržovių įdaru, tai tešlą patepkite baltymais, apibarstykite miltais ir tik tada dėkite įdarą. Pyragas bus trapus ir nesusmegs.

40 Gamybos procesas Ką daryti, kad keksiukai būtų gražios formos? Kepant keksiukus, visada naudokite keksiukų kepimo formą, į ją dėkite keksiukų popierėlius. Nenaudojant keksiukų formos, keksiukai bus beformiai, nes vien tik popierėliai neatlaiko tešlos svorio, o bekepant tešla iš jų gali ir išbėgti.

41 Gamybos procesas Kokioje temperatūroje kepti biskvitą, kad nesukristų jo apačia? Kad nesukristų biskvito apačia, kepkite jį nežemesnėje nei 200 C temperatūroje.

42 Gamybos procesas Ką daryti, kad kepinys kuo grečiau sutvirtėtų? Išėmę kepinį iš orkaitės, palikite jį formoje mažiausiai dešimčiai minučių. Per tą laiką kepinys "sutvirtės" ir lengvai išsiims. Tortą ar pyragą reikėtų pastatyti ant grotelių, kad iš apačios cirkuliuotų oras ir jis šiek tiek apdžiūtų. Gaminius su dideliu kiekiu vaisių reikia pilnai atšaldyti formoje.

43 Gamybos procesas Kaip paruošti universalų vyšnių padažą? Pasigaminkite lengvą vyšnių padažą, kuris tiks ir pyragams, blynams ir keptai mėsytei gardinti. Ingredientai 0,5 kg vyšnių 0,5 stiklinės vyno 5 šaukštai krakmolo Cinamono Citrinos žievelės 1,5 stiklinės vandens Gaminimas: Vyšnias nuplauti, išimti kauliukus. Kauliukus sudėti į puodą, užpilti vandeniu ir užvirinti. Šiame nuovire išvirti cukraus sirupą, į jį sudėti uogas, žievelę, cinamoną, supilti vyną, virti 3-5 min. Po to uogas pertrinti per retą sietelį, supilti nuoviru atskiestą krakmolą. Padažą dar kartą užkaitinti, bet neužvirinti. Ataušinti.

44 Gamybos procesas Ką daryti, kad sausainiai iškeptų tolygiai? Kepkite sausainius tik orkaitės viduryje, tuomet sausainiai iškeps tolygiai.

45 Gamybos procesas Kaip padaryti gražios formos sausainius? Prieš išspaudžiant sausainius, formeles panardinkite į miltus, taip tešla neprilips prie formelių ir sausainiai neišsikraipys.

46 Gamybos procesas Ką daryti, kad kepant sausainiai neištižtų? Kepant sausainius skardą geriau padenkite kepimo popieriumi. Ant riebalais išteptos skardos sausainiai gali ištižti, o sausainių kraštai paruduoti.

47 Gamybos procesas Ką daryti, kad kepant sausainiai nesuliptų? Dedant sausainius į skardą nepamirškite palikti tarpų, kad kildami sausainiai nesuliptų vienas su kitu.

48 Gamybos procesas Kodėl negalima kepimui paruoštų sausainių dėti į šiltą skardą? Kepant sausainius, juos dėkite į šaltą skardą, ant šiltos skardos sausainiai gali ištyžti ir netekti savo sutektos formos.

49 Gamybos procesas Ką daryti, jeigu nekyla tešla? Jei tešla nekyla, pastatykite indą su tešla ant grotelių virš indo su karštu vandeniu. Tešla iškils daug greičiau!

50 Gamybos procesas Kaip pasigaminti greitą užkandį? Orkaitėje keptos prancūziško batono riekelės pateptos margarinu, česnaku bei keliais žiupsneliai petražolių ar laiškinių svogūnų gali būti puikus užkandis ar priedas prie įvairių patiekalų.

51 Gamybos procesas Kokioje temperatūroje kepti trapios ir mielinės tešlos kepinius? Pyragą iš trapios tešlos kepkite karštoje, o iš mielinės tešlos vėsesnėje orkaitėje. Mielinės tešlos pyragas karštoje orkaitėje kepamas tik tuomet, jei tešla rūgo per ilgai ir tiesiog lipa" iš formos.

52 Gamybos procesas Kaip suformuoti sausainius be kepimo formelių? Švari atidaryta skardinė gali būti puiki pagalbininkė ruošiant sausainius. Jos aštrūs kraštai padės išgauti norimos formos sausainius!

53 Gamybos procesas Kodėl reikia naudoti tik tokią formą, kokia nurodyta recepte? Jei recepte nurodyta tam tikros talpos kepimo forma, stenkitės tokią ir naudoti, kitaip rezultato nuspėti nebus galima.

54 Gamybos procesas Ką daryti, kad daržovių pyragas kepant nesukristų? Jei kepsite pyragą su daržovių įdaru, tai tešlą patepkite baltymais, apibarstykite miltais ir tik tada dėkite įdarą. Pyragas bus trapus ir visai nesusmegs.

55 Gamybos procesas Kaip lengviau iškočioti minkšą tešlą? Kad minkštą tešlą būtų lengviau iškočioti, ant jos uždėkite riebalais pateptą popierių. Taip tešla neprilips prie kočėlo.

56 Gamybos procesas Kada tikrinti, ar kepinys jau iškepęs? Ar kepinys iškepęs, tikrinkite ne anksčiau iki nurodyto recepte laiko likus dešimčiai minučių. Tikrinkite šiltu peiliu ar dantų krapštuku ir netrankykite orkaitės durelių!

57 Gamybos procesas Kaip palengvinti gaminimo procesą? Visus pjaustymo ir pasiruošimo darbus pasidarykite dar prieš ruošdami patiekalą, taip daro ir tikri profesionalai. Gaminimo procesas seksis kur kas lengviau ir greičiau!

58 Gamybos procesas Kaip greičiau ir puriau išplakti kiaušinio baltymus? Baltymai greičiau, puriau išsiplaka ir nenusėda, jeigu: 1. Baltymai bus atšaldyti. Visas kiaušinis bus palaikytas ant ledo arba šaltame vandenyje. 2. Į 2 baltymus bus įpilamas 1 valgomas šaukštas atšaldyto vandens. 2. Jei įbersite žiupsnį druskos. 3. Jei įpilsite truputį citrinos sulčių ir įbersite miltinio cukraus. 4. Įlašinsite keletą lašų acto.

59 Gamybos procesas Kaip sukonstruoti imbierinį namuką? Pabandykite padaryti imbierinį namuką! Išsikepkite reikalingas detales, suklijuokite ir dekoruokite mėgstamais saldumynais!

60 Gamybos procesas Kaip lankstyti pyragėlius? Išbandykite naujus pyragėlių lankstymo būdus: išlankstykite žvaigždutę arba rombą!

61 Gamybos procesas Kaip pyragaičius įdaryti kremu? Išbandykite naują pyragaičių su šokoladiniu kremu pateikimo būdą! Iškočiokite šaldytos sluoksniuotos tešlos apskritimą, padalinkite į vienodo dydžio trikampius. Ant kiekvieno trikampio vidurio uždėkite šokoladinio kremo ir suvyniokite į ragelį. Kepkite minučių.

62 Gamybos procesas Kaip kitaip iškepti kiaušinį? Siūlome išbandyti naują kepto kiaušinio būdą. Keptuvėje paskrudinkite šoninę, į keksiukų formeles idėkite baltos duonos, paskrudintą šoninę ir įmuškite kiaušinį. Paskaninkite druska ir pipirais, kepkite orkaitėje minučių.

63 Gamybos procesas Kaip įdaryti keksiukus? Išbandykite kitokį būdą įdaryti keksiukus! Iškepkite keksiukus, išpjaukite viršūnėlę ir į atsiradusią daubą įdėkite paruoštą kremą. Ant viršaus uždėkite viršūnėlę ir papuoškite šokoladiniu kremu.

64 Dekoravimas Pyragėlių su obuoliais dekoravimas Ruduo be kepinių su obuoliais - ne ruduo. Išbandykite naują pyragėlių su obuoliais pateikimo būdą! Griežinėliais supjaustykite obuolius, ant iškočiotos šaldytos tešlos užtepkite cukraus ir cinamono mišinį. Išdėliokite obuolių griežinėlius ir susukite.

65 Dekoravimas Pyragaičių su įdaru pateikimo būdas Išbandykite naują pyragaičių su įvairiais įdarais kepimo būdą! Ant iškočiotos tešlos išspauskite gėlės sausainių formelę, įdėkite ją į keksiukų kepimo formą ir kepkite min. Turėsite gražius krepšelius įvairiems pyragėliams!

66 Dekoravimas Obuolinių pyragėlių dekoravimas tinkleliu Išbandykite naują obuolių pyragėlių kepimo būdą - juk obuolinių kepinių kvapas suteikia jaukumo visiems namams! Iškočiokite tešlą, padalinkite ją į keturias dalis, kiekvieną dalį supjaustykite juostelėmis. Uždėkite juosteles ant įdarytų obuolių dviem skirtingomis kryptimis ir kepkite minučių gerai įkatintoje orkaitėje.

67 Dekoravimas Kepinių dekoravimas guminukais Kepinių dekoravimui naudokite guminukus. Spalvinga ir gražu!

68 Dekoravimas Tortų dekoravimas švirkštu ir dantų krapštuku Pyrago ar torto papuošimui gali prireikti švirkšto ir dantų krapštuko. Švirkšto pagalba sudėliokite taškiukus, o juos sujunkite braukdami dantų krapštuku!

69 Dekoravimas Pyragėlio formavimas pynute Išbandykite nesudėtingą ir neįprastą tešlos lankstymo būdą, tinkamą ne tik saldiems, bet ir su pikantišku įdaru ruošiamiems pyragėliams! Iškočiotą tešlą įpjaukite abi puses, viuryje užtepkite įdarą ir suformuokite pynutę.

70 Dekoravimas Pyragėlio formavimas gėlyte Papuoškite stalą pyragėliais - gėlytėmis. Iš tešlos suformuokite apkritimą, įpjaukite keturiose skirtingose vietose, viduryje įdėkite įdarą ir suformuokite gėlytę.

71 Dekoravimas Pyragėlių su obuoliais formavimas Toks formavimas tinka įvairiems pyragėliams su įdarais. Šiandien išbandykite su obuoliais! Iš tešlos iškočiokite kvadratą, įdėkite įdarą, suimkite už kiekvieno kampo, taip kad visi keturi kampai susijungų pyragėlio centre.

72 Dekoravimas Kaip dekoruoti kepinius teptuku? Tikrus stebuklus dekoruojant pyragus, sausainius ar keksiukus galima padaryti teptuku. Ieškokite pamokų įvedę How to Do Brush Embroidery".

73 Dekoravimas Kada puošti pyragėlius, kad jie atrodytų puikiai? Grietinėlės, cukraus pudros ar šviežių vaisių papuošimai ant pyragų, keksiukų ar sausainių atrodo puikiai, tačiau dažnai neilgam, jeigu papuošite juos iš anksto. Papuoškite savo pyragėlius tik prieš pateikimą ant stalo, tuomet jie atrodys šviežiai ir puikiai.

74 Dekoravimas Kaip gražiai pateikti keptus ir nekeptus desertus? Keptus ir nekeptus desertus galima gražiai patiekti stiklainiukuose. Tokie desertai stiklainiuose ypač tinka vaikų šventėms.

75 Dekoravimas Dekoravimo antgalių ABC Siūlome susipažinti su dekoravimo antgalių ABC. Su kiekvienu antgaliu - nauja kepinio išvaizda.

76 Dekoravimas Kodėl negalima dekoruoti kepinių, kol jie dar šilti? Nedekoruokite pyrago, pyragaičių ar keksiukų, kol jie dar šilti, nes kremas ant šiltų pyragaičių gali išsileisti. Tad jei norite greičiau imtis darbo, kelioms minutėms įkiškite pyragaičius į šaldytuvą ir pasiruoškite dekoravimo priemones.

77 Dekoravimas Kaip neįprastai dekoruoti sausainius? Dekoruojant sausainius gali pagelbėti namuose esančios taurės ir stiklinės! Taip galite atrasti skirtingų ir originalių formų sausainių puošimui.

78 Dekoravimas Ką daryti, kad bandelės atrodytų gražiau? Bandelės atrodys gražiau, jei prieš baigiant jas kepti aptepsite kiaušinio plakiniu bei pabarstysite sezamo sėklomis, aguonomis, saulėgrąžomis ar kmynais.

79 Dekoravimas Ką daryti, kad iškepusi duona atrodytų gražiai? Jei norite, kad iškepta duona gražiai atrodytų ir būtų skaniai apkepusi, prieš pašaunant į orkaitę viršų aptepkite ištirpintu margarinu.

80 Dekoravimas Originalios dovanos idėja Ingredientai: Miltų 2 puodelių Avižų 1 stiklinės Smulkaus cukraus 0,5 puodelio Rudojo cukraus 0,5 puodelio Kepimo miltelių 2 šaukštelio Kepimo sodos 1 šaukštelio Cinamono 0,5 šaukštelio Druskos 0,5 šaukštelio Kapotų graikinių riešutų 0,5 puodelio Mažų šokolado traškučių 0,5 puodelio Paruošimas: Štai viena puiki dovanos idėja - duona butelyje! Gavę dovaną, teturės susimaišyti ingredientus ir pašauti į orkaitę. Tik nepamirškite parašyti ant butelio recepto. Jauki ir naudinga dovana. Gaminimo būdas: nedideliame inde suplakite 1/2 puodelius pasukų, 2 didelius kiaušinius ir ¼ puodelio išlydyto margarino VILNIUS. Įmaišykite sausus ingredientus į sausą mišinį, išmaišykite, kad tešla būtų vienalytė. Masę sudėkite į kepimo indą ir kepkite 350 laipsnių orkaitėje apie 50 minučių. Skanaus!

81 Dekoravimas Bandelių formavimas pynute Išbandykite naują bandelių pynimo būdą! Tešlą padalinkite į tris dalis ir į tarpus įdėkite įdaro griežinėlius ir supinkite.

82 Dekoravimas Kalėdinio vakarėlio užkandžių idėjos Siūlome Kalėdinio vakarėlio užkandžių idėjas - seniai besmegeniai! Keksiukai, pyragėliai ar neįprastai pateikti gėrimai tikrai pagyvins jūsų vakarėlio stalą!

83 Dekoravimas Kaip dekoruoti keksiukus? Išbandykite naują keksiukų dekoravimo būdą! Papuoškite keksiukus mėgstamais saldainiais, mini riestainiukais ir šokoladiniu kremu.

84 Dekoravimas Kaip dekoruoti sausainius? Išbandykite sausainius - sagutes! Iš sviestinės tešlos suformuokite mažus apskritimus ir šiaudeliu padarykite skylutes. Kepkite 15 min.

85 Kita Ką daryti, jeigu kepinys skirtas svarbiai progai? Jei kepinys skirtas svarbiai progai, geriau kepkite pagal seną, gerai patikrintą receptą, taip išvengsite netikėtų siurprizų savo virtuvėje.

86 Kita Kaip atvėsinti pyragą? Atvėsinkite iškeptą pyragą jį apvertę aukštyn kojomis. Šis patarimas ypač tinka tiems pyragams, kurių viršus norime, kad būtų lygus.

87 Kita Ką daryti, kad sausainiai išliktų traškūs? Lietingas ir drėgnas oras netinkamas kepiniams, jei norite, kad jų paviršius ilgiau išliktų traškus. Todėl įsidėmėkite, drėgmė traškiems kepiniams - didžiausias priešas.

88 Kita Ką daryti, kad ištraukus iš orkaitės kepinys nesubliukštų? Vos ištraukus pyragą iš orkaitės jis subliūkšta? Šios nesėkmės išvengsite, jeigu išjungus orkaitę paliksite pyragą joje atvėsti 5-10 min. Purių kepinių!

89 Kita Kokioje temperatūroje kepti mažus kepinius? Kuo mažesnius kepinius kepame, tuo didesnę temperatūrą naudojame. Pavyzdžiui, patys skaniausi šokoladiniai sausainiukai iškepa vos per 4 minutes 260 C temperatūroje.

90 Kita Kaip neperkrauti orkaitės? Neperkraukite orkaitės! Kepimo skardas geriau dėkite skirtinguose aukščiuose, bet ne šalia viena kitos. Jei kepimo skardas dedate šalia, pasirūpinkite, kad jų kraštai nesiliestų.

91 Kita Kaip pyrage išvengti oro tarpų? Supylus tešlą - išlyginkite pyrago paviršių. Taip išvengsite oro tarpų ir pyrago paviršius bus lygus.

92 Kita Produktų matavimo įrankiai Matavimo rinkinukas virtuvėje - tikras pagalbininkas aistringoms kepėjoms. Juk tikslios proporcijos garantuoja sėkmingą rezultatą!

93 Kita Kaip saugiai gabenti keksiukus? Mini keksiukus galite saugiai gabenkiti kiaušinių dėkle. Taip keksiukai laikysis stabiliai ir nesilies vienas su kitu.

94 Kita Kaip palaikyti tvarką virtuvėje? Įvairius prieskonius, įrankius ar tuščius indelius galite sudėti į dėžutę su nedideliais skyreliais - taip palaikysite tvarką virtuvėje.

95 Kita Kaip nustatyti tinkamą orkaitės temperatūrą? Kepiniams labai svarbi tiksli orkaitės temperatūra. Ne visada galima pasitikėti termometrais įmontuotais į orkaites, tad norint žinoti tikslią temperatūrą jums prireiks dar vieno termometro.

96 Kita Kaip lengviau aptepti kepinius kiaušiniu? Bandeles ir sausainius lengviau aptepsite riebalais ar kiaušinio plakiniu naudodami tam specialų silikoninį šepetėlį.

97 Kita Kaip išsirinkti tinkamo dydžio kepimo formą? Kepiniams naudokite tokio dydžio formą, kokia yra nurodyta recepte, kitaip kepinys gali pridegti arba išbėgti per kraštus.

98 Kita Kaip sužinoti, kad pyragas jau iškepęs? Nepatikėsite, bet kepančio pyrago kvapas virtuvėje pasklinda tik tada, kai pyragas yra beveik iškepęs. Pajutę kvapą - pasiruoškite neužilgo traukti pyragą iš orkaitės!

99 Kita Kaip pyragą greičiau išimti iš skardos? Jei kepate šokoladinį pyragą, riebalais išteptą skardą pabarstykite kakava. Pyragas lengviau išsiims iš skardos.

100 Kita Kaip greitai pasidaryti pusryčių bandeles? Kaip ryte turėti karštų, garuojančių bandelių ant pusryčių stalo nesugaišus ilgų valandų? Tešlą bandelėms pasiruoškite iš vakaro, kad ryte beliktų bandeles pašauti į orkaitę. Kol nusiprausite - bandelės jau bus iškepusios!

101 Kita Kodėl kepant pyragą, jo paviršius įtrūksta? Viena iš sutrūkusio pyrago viršaus priežasčių - į pyragą įdėta per daug miltų. Svarbu ne tik nepadauginti mitų, bet ir neperplakti pyrago masės.

102 Kita Kaip lygiai perpjauti biskvitą? Torto biskvitą pjaustyti sluoksniais patogiausia lininiu siūlu. Pirmiausia aštriu peiliu apibrėžkite pjūvio liniją, paskui per ją ištempkite siūlą ir atsargiai jį traukite už galų kryžmai. Biskvitą perpjausite labai lygiai be papildomų įrankių.

103 Kita Kam naudingos silikoninės mentelės? Daugelis konditerių gaminant naudoja silikonines menteles. Jos labai patogios, norint nepalikti ingredientų likučių inde.

104 Kita Kas trukdo sustingti želatinai? Nepamirškite, kad kai kurie švieži vaisiai (kiviai, ananasai) turi rūgščių, neleidžiančių sustingti želatinai. Jeigu planuojate daryti kepinį su rūgščiais vaisiais - venkite želatinos.

105 Kita Ką daryti, kad šviežias pyragas neprikibtų prie lėkštės? Šviežiai iškeptas pyragas patiektas lėkštėje gali prie jos prikibti", kad taip nenutiktų pabarstykite ant lėkštės cukraus pudros.

106 Kita Kokiose formose geriausia kepti duona, pyragus ir sausainius? Duoną ir pyragus geriausia kepti tamsios spalvos formose, kurios gerai sugeria karštį. O sausainius geriausia kepti blizgančiose, šviesą atspindinčiose formose, jose sausainiai gražiau apkepa.

107 Kita Kaip atšviežinti sausainius? Kaip atšviežinti sausainius? Gerai sudrėkinkite popierinį maišelį, į jį sudėkite sausainius, užspauskite galą ir pašildykite 150 laipsnių įkaitintoje orkaitėje keletą minučių.

108 Kita Kaip patikrinti ar pyragas jau iškepęs? Tikrinant ar pyragas jau tikrai iškepęs galite naudoti ne tik medinį dantų krapštuką, bet ir neišvirtą spagetti makaroną. Jis ypač pravers, jei pyragas yra tikrai didelis.

109 Kita Kaip bandeles kuo ilgiau išlaikyti šiltas? Bandelės išliks ilgiau šviežios, jeigu į bandelių krepšelį po servetėle įtiesite aliuminio folijos - ji sulaikys šilumą ir neleis bandelėms atvėsti.

110 Kita Kuo pjaustyti šviežią pyragą? Šviežią pyragą pjaustykite karštame vandenyje pamirkytu ir nusausintu peiliu. Taip prie peilio neprilips pyrago gabaliukai ir pyragas neišsidarkys.

111 Kita Kaip duoną išlaikyti šviežią? Duona ilgiau išsilaikys šviežia, jei prie duonos laikysite saliero stiebą.

112 Kita Kaip pyragą lengviau išimti iš kepimo formos? Kad pyragą lengviau išimtumėte iš kepimo formos, ištraukę ją iš orkaitės padėkite ant drėgno audinio.

113 Kita Blanširavimas - kas tai? Kulinarijos terminas "blanširavimas" kilęs iš prancūzų žodžio blanchir, kuris reiškia baltinti. Kulinarijoje šis žodis turi kitokią reikšmę. Blanširuojami dažniausiai vaisiai ir daržovės. Jie apipilami karštu vandeniu arba apiplikomi garais. Išsyk po blanširavimo produktus reikia apipilti arba panardinti į šaltą vandenį, kad šie pernelyg nesuminkštėtų ir nepakeistų spalvos.

114 Kita Ką daryti, jeigu kepiniams paruošti vaisiai juoduoja? Jeigu pamiršote nusipirkti citrinų, o juoduoja paruoštos gaminti supjaustytos bulvės ar obuoliai, ištirpinkite vandenyje vitamino C tabletę ir apšlakstykite. Efektas tas pats!

115 Kita Ką daryti, kad tešla gerai išsikočiotų? Kad tešla gerai išsikočiotų ji turi būti tinkamos temperatūros. Prieš kočiojant palieskite tešlą pirštu, jei liko piršto antspaudas ir pirštas nesusmego į tešlą - ją galima kočioti!

116 Kita Ką daryti, kad mediniai iešmeliai kepant neužsidegtų? Jei žadate kepti mėsos ar daržovių vėrinukus ant medinių iešmelių, juos bent 30 minučių pamirkykite vandenyje, kad kepant neužsidegtų!

Meduolinė tešla ir jos gaminiai

Meduolinė tešla ir jos gaminiai Šventinių meduolių kepimas ir puošyba Vilniaus lietuvių namų technologijų mokytoja metodininkė Edita Juozėnienė 2014-11-26 Uždavinys: Remiantis literatūra ir mokytojo pasakojimu, mokiniai gebės namų sąlygomis

Detaliau

BZN Start straipsnis

BZN Start straipsnis Tradiciškai Kulinarijos studijoje įvykusio vakarėlio metu surengtas kulinarinis konkursas.az communications nuotr. Neseniai minimos tarptautinės tinklaraštininkų dienos proga rengiamo tradicinio kulinarinio

Detaliau

Eil. Maisto produktų pirkimų kainos 2015 metais Produkto pavadinimas BVPŽ kodas Mato Prelimenaru s kiekis TVIRTINU: Kauno vaikų darželio Vaivorykštė D

Eil. Maisto produktų pirkimų kainos 2015 metais Produkto pavadinimas BVPŽ kodas Mato Prelimenaru s kiekis TVIRTINU: Kauno vaikų darželio Vaivorykštė D Eil. Maisto produktų pirkimų kainos 2015 metais Produkto pavadinimas BVPŽ kodas Mato Prelimenaru s kiekis TVIRTINU: Kauno vaikų darželio Vaivorykštė Direktorė Silvija Sipavičienė Vnt. kaina Eur su PVM

Detaliau

Eil. Maisto produktų pirkimų kainos 2014 metais Produkto pavadinimas BVPŽ Mato Prelim enarus TVIRTINU: Kauno vaikų darželio Vaivorykštė Direktorė Silv

Eil. Maisto produktų pirkimų kainos 2014 metais Produkto pavadinimas BVPŽ Mato Prelim enarus TVIRTINU: Kauno vaikų darželio Vaivorykštė Direktorė Silv Eil. Maisto produktų pirkimų kainos 2014 metais Produkto pavadinimas BVPŽ Mato Prelim enarus TVIRTINU: Kauno vaikų darželio Vaivorykštė Direktorė Silvija Sipavičienė Vnt. kaina su PVM Kaina su PVM kodas

Detaliau

ŠVĘSKIME Pasiūlymai galioja (1 5 savaitės) * kol pakaks turimų atsargų

ŠVĘSKIME Pasiūlymai galioja (1 5 savaitės) * kol pakaks turimų atsargų ŠVĘSKIME Pasiūlymai galioja 31.12.2018 03.02.2019 (1 5 savaitės) * kol pakaks turimų atsargų Surprise Maker Tiems, kurie mėgsta linksminti svečius, tačiau susiduria su sunkumais planuodami meniu, rekomenduojame

Detaliau

Mėsa ir mėsos gaminiai

Mėsa ir mėsos gaminiai Mėsa ir mėsos gaminiai 1. Jautienos kumpis, žalias (be kaulo, odos, riebalų) kg 21,24 2. Kiaulienos kumpis, žalias (be kaulo, odos, riebalų) kg 14,82 3. Kiaulienos nugarinė, žalia kg 17,97 4. Vištienos

Detaliau

Rinkinio pavadinimas: Dvi mentelės ir teptukas Dydis: 23,3x4,5x2,0 cm (mentelė), 22,8x2,8x2,0 cm (mentelė), 22,4x3,0x2,0 cm (teptukas) Spalva: Įvairia

Rinkinio pavadinimas: Dvi mentelės ir teptukas Dydis: 23,3x4,5x2,0 cm (mentelė), 22,8x2,8x2,0 cm (mentelė), 22,4x3,0x2,0 cm (teptukas) Spalva: Įvairia Rinkinio pavadinimas: Dvi mentelės ir teptukas Dydis: 23,3x4,5x2,0 cm (mentelė), 22,8x2,8x2,0 cm (mentelė), 22,4x3,0x2,0 cm (teptukas) Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: Pagamintas iš plastiko ir silikono;

Detaliau

KIAULIENOS PATIEKALAI Kiaulienos sprandinės kepsnys su baravykų padažu 8.40 Eur / 29 Lt. Kiaulienos nugarinės suktinukai įdaryti grybais ir sūriu 8.11

KIAULIENOS PATIEKALAI Kiaulienos sprandinės kepsnys su baravykų padažu 8.40 Eur / 29 Lt. Kiaulienos nugarinės suktinukai įdaryti grybais ir sūriu 8.11 KIAULIENOS PATIEKALAI Kiaulienos sprandinės kepsnys su baravykų padažu 8.40 Eur / 29 Lt. Kiaulienos nugarinės suktinukai įdaryti grybais ir sūriu 8.11 Eur / 28 Lt. Kiauliena įdaryta slyvomis ir sūriu 8.11

Detaliau

Numeris 5-6 Konditeris; Maisto pramonės darbuotojas 2016 Vasara - Ruduo P r o f e s i j u, kaleidoskopas 2 psl Konditeris 3 psl 4-5 psl 6 psl Tradicij

Numeris 5-6 Konditeris; Maisto pramonės darbuotojas 2016 Vasara - Ruduo P r o f e s i j u, kaleidoskopas 2 psl Konditeris 3 psl 4-5 psl 6 psl Tradicij P r o f e s i j u kaleidoskopas 2 psl Konditeris 3 psl 4-5 psl 6 psl Tradicijos Receptai Maisto pramonės darbuotojas Sveikas skaitytojau! Su Tavimi sveikinasi naujas Profesijų kaleidoskopo numeris. Šį

Detaliau

Kenwood

Kenwood Naudojimo instrukcija Prieš naudodamiesi prietaisu Įdėmiai perskaitykite šią naudojimo instrukciją. Būtinai ją išsaugokite. Nuimkite visas pakavimo priemones bei etiketes. Saugumas Prieš naudodami rankinį

Detaliau

Kepiniųasortimentas Kepykla Amazis

Kepiniųasortimentas Kepykla Amazis Kepiniųasortimentas Kepykla Amazis Amazis Jau antrą dešimtmetį švieži, gardūs ir kokybiški kepyklos Amazis gaminiai tiekiami ugdymo, gydymo ir globos įstaigoms. Tai įpareigoja produkciją gaminti tik iš

Detaliau

1 priedas MĖSOS IR MĖSOS GAMINIŲ PIRKIMO TECHNINĖ SPECIFIKACIJA Eil Nr. Produktų pavadinimas Reikalavimai Mato vnt. Kiekiai per 12 mėn. 1 Kiaulienos k

1 priedas MĖSOS IR MĖSOS GAMINIŲ PIRKIMO TECHNINĖ SPECIFIKACIJA Eil Nr. Produktų pavadinimas Reikalavimai Mato vnt. Kiekiai per 12 mėn. 1 Kiaulienos k 1 priedas MĖSOS IR MĖSOS GAMINIŲ PIRKIMO Eil 1 Kiaulienos kumpis Vakuume, LST 1921 : 2003 Kg 900 2 Švieži lašiniai be odos Vakuume, LST 544 92 Kg 50 3 Jautienos kumpis Vakuume, TS 2008435 123 93 Kg 900

Detaliau

Title

Title INFORMACIJA APIE NUSTATYTUS LAIMĖTOJUS IR KETINIMĄ SUDARYTI SUTARTIS Prekių pirkimai I. PERKANČIOJI ORGANIZACIJA, ADRESAS IR KONTAKTINIAI DUOMENYS: I.1. Perkančiosios organizacijos pavadinimas ir įmonės

Detaliau

Greta Dičiūnaitė

Greta Dičiūnaitė Greta Dičiūnaitė I vadas Esu Greta. Diplome parašyta grafikos dizainerė (tai, beje, atitinka realybę). Dar esu iliustratorė ir šiokia tokia fotografė, maisto gerbėja ir tinklaraštininkė. Net nepastebėjau,

Detaliau

Title

Title LT KULINARISK Receptų knyga LIETUVIŲ 3 Turinys Kepimo lentelės 3 Automatinės programos 14 Žuvis/Jūros Gėrybės 18 Paukštiena 20 Mėsa 21 Patiekalai Orkaitėje 26 Pica/Apkepas Su Įdaru 30 Pyragas 33 Duona/Bandelės

Detaliau

Beatos virtuvė: gardžiausių kepinių asorti

Beatos virtuvė: gardžiausių kepinių asorti Autorė Beata Nicholson Fotografai Judita Kuniskytė, Tomas Viršilas, Monika Gustainytė, Gedmantas Kropis, Evaldas Stakėnas, Deimantė Urbonaitė Viršelyje Tomo Viršilo nuotrauka Knygos dailininkė Ula Šimulynaitė

Detaliau

3_Radisson Blu_knygute_pasirinkta_reverse_A5

3_Radisson Blu_knygute_pasirinkta_reverse_A5 Jūsų šventėms Ypatingas pasiūlymas rezervuojantiems iš anksto 10% nuolaida, užsakymams iki 2016 spalio 15 d. O kur švęsite Jūs? Dangiška vakarienė Delta salė 22 aukšte, maksimaliai talpina 50 asmenų Skybar

Detaliau

Kepimo mišinys Magic Chef Super Creme Cake Base Pyragų ir bandelių kepimo vadovas A

Kepimo mišinys Magic Chef Super Creme Cake Base Pyragų ir bandelių kepimo vadovas A Kepimo mišinys Magic Chef Super Creme Cake Base Pyragų ir bandelių kepimo vadovas A B TURINYS Informacija 2 Receptai 4 Prekybos reklamos idėjos 41 Tešlos ruošimas kibiro metodu 53 Kepimo patarimai 57 Bunge

Detaliau

Gruodis su Tupperware Demo filmukas čia: sav sutark vakarėlį sausiui ir galėsi įsigyti vieną aukštąj

Gruodis su Tupperware Demo filmukas čia: sav sutark vakarėlį sausiui ir galėsi įsigyti vieną aukštąj Gruodis su Tupperware Demo filmukas čia: https://www.youtube.com/watch?v=rwv2cdvhu8a 49-50 sav sutark vakarėlį sausiui ir galėsi įsigyti vieną aukštąjį smaližių tik už 15 Eur vietoj 29,9 Eur. Kodas SS184918

Detaliau

Gaminių asortimentas Tortai 1. Medaus šokoladinis tortas su jogurtu Tai klasikinis mūsų tortas, kuris susideda iš medumi kvepiančių biskvitų, perteptų

Gaminių asortimentas Tortai 1. Medaus šokoladinis tortas su jogurtu Tai klasikinis mūsų tortas, kuris susideda iš medumi kvepiančių biskvitų, perteptų Gaminių asortimentas Tortai 1. Medaus šokoladinis tortas su jogurtu Tai klasikinis mūsų tortas, kuris susideda iš medumi kvepiančių biskvitų, perteptų gaiviu persikiniu jogurtu. Šokoladinis biskvitas ir

Detaliau

Cukraus pasaulis Produktai ir idėjos maisto pramonei

Cukraus pasaulis Produktai ir idėjos maisto pramonei Cukraus pasaulis Produktai ir idėjos maisto pramonei Cukraus teikiamos galimybės Cukrus yra natūralus produktas, jo grynas, saldus skonis yra visų saldinimo medžiagų pagrindas. Tai ne tik saldinimo priemonė,

Detaliau

Mažinkite atliekų kiekį ir naudokite pakartotinai visą gyvenimą Pasiūlymai galioja nuo iki (10-13 savaitės) * kol pakaks turimų

Mažinkite atliekų kiekį ir naudokite pakartotinai visą gyvenimą Pasiūlymai galioja nuo iki (10-13 savaitės) * kol pakaks turimų Mažinkite atliekų kiekį ir naudokite pakartotinai visą gyvenimą Pasiūlymai galioja nuo 2019 03 04 iki 2019 03 31 (10-13 savaitės) * kol pakaks turimų atsargų 1 rinkinys pietums: EcoPure2 buteliukas 500

Detaliau

CULINA MUNDI istraukos

CULINA MUNDI istraukos Cezario salotos Kepti, virti 35 minutes 3 minutes 3 skiltelės česnako 120 ml alyvuogių aliejaus 2 šaukštai minkšto sviesto ½ užvakarykščio prancūziško batono 1 romaninė salota ½ šaukštelio 4 ančiuvių filė

Detaliau

L Ž B I T A M O N K V I Č S S

L Ž B I T A M O N K V I Č S S L Ž B I T A M O N K V I Č S S LABAS, SKAITYTOJAU! 11 1 2 ORGANIZACINIAI DARBAI 34 Higiena 36 Mamuto medžioklė 39 VIRTUVINIS ARSENALAS 12 TECHNIKA 14 Šaldytuvai 14 Viryklės 14 Gartraukiai 15 Indaplovės

Detaliau

VŠ.Į ELEKRĖNŲ PROFESINIO MOKYMO CENTRAS Danguolė Bulaukienė Vyresnioji profesijos mokytoja NEMIELINIŲ TEŠLŲ KONDITERIJOS GAMINIŲ GAMYBA MOKYMO MEDŽIAG

VŠ.Į ELEKRĖNŲ PROFESINIO MOKYMO CENTRAS Danguolė Bulaukienė Vyresnioji profesijos mokytoja NEMIELINIŲ TEŠLŲ KONDITERIJOS GAMINIŲ GAMYBA MOKYMO MEDŽIAG VŠ.Į ELEKRĖNŲ PROFESINIO MOKYMO CENTRAS Danguolė Bulaukienė Vyresnioji profesijos mokytoja NEMIELINIŲ TEŠLŲ KONDITERIJOS GAMINIŲ GAMYBA MOKYMO MEDŽIAGA SUDERINTA metodinio būrelio susirinkime 2018 m. kovo

Detaliau

Mitybos planą sudarė Andrius Pauliukevičius PASTABOS 1. MAISTO KIEKIAI: 2. VALGYMŲ SKAIČIUS IR LAIKAS: Nurodytas produktų

Mitybos planą sudarė Andrius Pauliukevičius  PASTABOS 1. MAISTO KIEKIAI: 2. VALGYMŲ SKAIČIUS IR LAIKAS: Nurodytas produktų Mitybos planą sudarė Andrius Pauliukevičius www.andriuspauliukevicius.lt PASTABOS 1. MAISTO KIEKIAI: 2. VALGYMŲ SKAIČIUS IR LAIKAS: Nurodytas produktų svoris reiškia jų sausą svorį ir tai yra svoris prieš

Detaliau

Apklausa "Gimnazistų mityba pamokų metu“

Apklausa Gimnazistų mityba pamokų metu“ Apklausos tikslas - išsiaiškinti kur gimnazistai dažniausia pietauja pamokų metu, kokia jų nuomonė apie gimnazijos valgyklos maisto kokybę, aptarnavimą bei aplinką. Apklausoje dalyvavo 129 mokiniai. Kita:

Detaliau

KEKSAS SU DŽIOVINTOMIS VYŠNIOMIS Standartinio dydžio kepiniui: 6 kiaušiniai (šįsyk Rolandas kūlė penkis dvitrynius) 200 g džiovintų vyšnių 300 g svies

KEKSAS SU DŽIOVINTOMIS VYŠNIOMIS Standartinio dydžio kepiniui: 6 kiaušiniai (šįsyk Rolandas kūlė penkis dvitrynius) 200 g džiovintų vyšnių 300 g svies KEKSAS SU DŽIOVINTOMIS VYŠNIOMIS Standartinio dydžio kepiniui: 6 kiaušiniai (šįsyk Rolandas kūlė penkis dvitrynius) 200 g džiovintų vyšnių 300 g sviesto 300 g cukraus 100 g bulvių krakmolo 300 g miltų

Detaliau

Mityba ir mitybos įpročiai: mitai ir mokslu grįsta realybė

Mityba ir mitybos įpročiai: mitai ir mokslu grįsta realybė Pažvelkime į maistą kaip į sveikatai poveikį darantį išorinės aplinkos veiksnį Prof.dr.(HP) Rimantas Stukas Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Visuomenės sveikatos katedra

Detaliau

2000 kcal mitybos planas moterims nuo 45 iki 65 met amžiaus* I diena Riebalai Angliavandeniai Sumuštiniai su olandišku s riu ir pomidorais Juoda duona 120 6,6 1,08 58,92 271,2 Olandiškas s ris 75 18,45

Detaliau

Pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje įsikūrusi Ponių Laimė kviečia Jus pasimėgauti unikaliu skoniu išsiskiriančiais desertais. Tik čia paragausite gar

Pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje įsikūrusi Ponių Laimė kviečia Jus pasimėgauti unikaliu skoniu išsiskiriančiais desertais. Tik čia paragausite gar Pačioje Vilniaus Senamiesčio širdyje įsikūrusi Ponių Laimė kviečia Jus pasimėgauti unikaliu skoniu išsiskiriančiais desertais. Tik čia paragausite garsiojo Madam Pompadour torto, elegantiškųjų Pavlova

Detaliau

Kovas su Tupperware 12 savaitė Net 4 nauji pasiūlymai!!! Demo filmukas: Kovo 22 d pasaulinė vandens diena

Kovas su Tupperware 12 savaitė Net 4 nauji pasiūlymai!!! Demo filmukas:  Kovo 22 d pasaulinė vandens diena Kovas su Tupperware 12 savaitė Net 4 nauji pasiūlymai!!! Demo filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=k0intgeybho Kovo 22 d pasaulinė vandens diena Tik 12 savaitę žydra 750 ml Eco gertuvė ir žydra 980

Detaliau

(Microsoft Word - Valgiara\232tis mokyklos naujas.docx)

(Microsoft Word - Valgiara\232tis mokyklos naujas.docx) T V I R T I N U Kauno raj. Rokų mokykla- darželis Direktorius Gintaras Ringys Patvirtinta 2016 m. rugsėjo 05 d. Kauno r. Rokų mokykla darželis 15 DIENŲ VALGIARAŠTIS 7-11 metų vaikams Įstaigos darbo laikas

Detaliau

TURINYS TEORINĖ DALIS 8 SAVAITĖS PARUOŠTUKAI 34 Apie knygą 8 Mano istorija 11 Mano mitybos taisyklės = mano knyga 13 Subalansuota mityba kodėl ir kaip

TURINYS TEORINĖ DALIS 8 SAVAITĖS PARUOŠTUKAI 34 Apie knygą 8 Mano istorija 11 Mano mitybos taisyklės = mano knyga 13 Subalansuota mityba kodėl ir kaip TURINYS TEORINĖ DALIS 8 SAVAITĖS PARUOŠTUKAI 34 Apie knygą 8 Mano istorija 11 Mano mitybos taisyklės = mano knyga 13 Subalansuota mityba kodėl ir kaip? 18 1. Spintelių reorganizacija 21 2. Mitybos įvairovė

Detaliau

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Lietuvos mokinių technologijų olimpiada Mes kūrybingi ir išmanūs /21 TAIKOMOJO MENO, AMATŲ IR

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Lietuvos mokinių technologijų olimpiada Mes kūrybingi ir išmanūs /21 TAIKOMOJO MENO, AMATŲ IR TAIKOMOJO MENO, AMATŲ IR DIZAINO KŪRYBINĖS VEIKLOS GRUPĖ Privaloma dalyvio darbo apranga 1. Įrankiai, kuriuos dalyviai atsiveža patys: Žirklės Įvairios adatos; adatėlės, smeigtukai Rėžtukai 2. Įrankiai,

Detaliau

Turinys Įžanga Grupių pristatymas

Turinys Įžanga Grupių pristatymas Turinys Įžanga................................................................................................ 3 1. Grupių pristatymas................................................................................

Detaliau

Meniu Ruduo - žiema

Meniu Ruduo - žiema Meniu Ruduo - žiema Turinys 3 ĮŽANGA 4 LINKSMYBĖS BE STABDŽIŲ 6 Žandai sluoksniuotoje tešloje 8 Confit žąsis su šaltalankiais ir juodosiomis voveraitėmis 10 Sous-vide viščiukas su keptais moliūgais ir

Detaliau

EINAMOSIOS SAVAITĖS VALGIARAŠTIS I SAVAITĖ PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PU

EINAMOSIOS SAVAITĖS VALGIARAŠTIS I SAVAITĖ PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PUSRYČIAI PU I SAVAITĖ AVIŽINIŲ DR.KOŠĖ GRIKIŲ KR.KOŠĖ MANŲ KR.KOŠĖ KEPTAS OMLETAS KUKURŪZŲ KR. APKEPAS ŠALDYTOS TRINTOS KAKAVA UOGIENĖ AGURKAS NATŪRALUS JOGURTAS 2% UOGOS MELISŲ ARBATA VAISIŲ IR/AR UOGŲ MELISŲ ARBATA

Detaliau

Mano Paryžiaus virtuvė receptai ir istorijos David Lebovitz edo andersono nuotraukos iš anglų kalbos vertė eglė mačerauskė vilnius 2015

Mano Paryžiaus virtuvė receptai ir istorijos David Lebovitz edo andersono nuotraukos iš anglų kalbos vertė eglė mačerauskė vilnius 2015 Mano Paryžiaus virtuvė receptai ir istorijos David Lebovitz edo andersono nuotraukos iš anglų kalbos vertė eglė mačerauskė vilnius 2015 Įvadas 1 Ingredientai 13 Virtuvės reikmenys 33 Užkandžiai 39 mis-en-bouche

Detaliau

ĮKVEPIANČIOS VELYKOS už mažiau, NEI TIKIESI Daugiau už mažiau...kasdien top marškinėliai berniukams, su Mikio atvaizdu bei pilkos ir turkio spalvos ju

ĮKVEPIANČIOS VELYKOS už mažiau, NEI TIKIESI Daugiau už mažiau...kasdien top marškinėliai berniukams, su Mikio atvaizdu bei pilkos ir turkio spalvos ju ĮKVEPIANČIOS VELYKOS už mažiau, NEI TIKIESI Daugiau už mažiau...kasdien berniukams, su Mikio atvaizdu bei pilkos ir turkio spalvos juostomis, mergaitėms, su Ledo šalies motyvu, baltos arba rausvos spalvos,

Detaliau

MAITINKIS SVEIKAI, SUMAŽINK GRĖSMĘ SUSIRGTI VĖŽIU

MAITINKIS SVEIKAI, SUMAŽINK GRĖSMĘ SUSIRGTI VĖŽIU MAITINKIS SVEIKAI, SUMAŽINK GRĖSMĘ SUSIRGTI VĖŽIU Mūsų mityba gali padidinti vėžio išsivystymo grėsmę. Patikimų mokslinių įrodymų duomenimis apie 30 proc. vėžio atvejų išsivysčiusiose šalyse ir 20 proc.

Detaliau

( ( Pusryčiai Pietūs Vakarienė Patiekalas Amžiaus grupė (1-3 metų vaikai) Amžiaus grupė (4-7 metų vaikai 100 g. Gr. Balt. Angį. Rieb. Kcal. Gr. Balt.

( ( Pusryčiai Pietūs Vakarienė Patiekalas Amžiaus grupė (1-3 metų vaikai) Amžiaus grupė (4-7 metų vaikai 100 g. Gr. Balt. Angį. Rieb. Kcal. Gr. Balt. Pusryčiai Pietūs Patiekalas Amžiaus grupė 1-3 metų vaikai) Amžiaus grupė 4-7 metų vaikai 100 g. Gr. Balt. Angį. Rieb. Kcal. Gr. Balt. Angį. Rieb. Kcal. Gr. Balt. Angį. Rieb. Kcal. Tiršta perlinių kruopų

Detaliau

skruzdelyciu pasakojimas_knygele_intarpai.indd

skruzdelyciu pasakojimas_knygele_intarpai.indd Skruzdėlės ir paukščiai pamėgo šią smėlingą, žolynais kvepiančią pajūrio vietą. Šiandien čia su draugais švęsti savo gimtadienį ateis Zigmutis, gal Augutis, o gal kuris kitas vaikas... 1 2 Kai vaikai,

Detaliau

Kaip gražu! Tavo rankos auksinės! Greitai, lygiai, šiltai! Grindys 10/2010 Aš pats galiu išlyginti grindis! Knauf FE 50 ir Knauf Nivello Išsilyginanty

Kaip gražu! Tavo rankos auksinės! Greitai, lygiai, šiltai! Grindys 10/2010 Aš pats galiu išlyginti grindis! Knauf FE 50 ir Knauf Nivello Išsilyginanty Kaip gražu! Tavo rankos auksinės! Greitai, lygiai, šiltai! Grindys 10/2010 Aš pats galiu išlyginti grindis! Knauf FE 50 ir Knauf Nivello Išsilyginantys grindų mišiniai Grindys labai svarbus bet kurios

Detaliau

2016_ruduo_sumuštiniai_SR

2016_ruduo_sumuštiniai_SR geri sprendimai SUMUŠTINIŲ RECEPTŲ E. KNYGA ižanga Rudenį sukasi ne tik žemyn krentantys geltoni medžių lapai, bet dažnai ir mes, žmonės, paskęstame darbų darbelių sūkuryje suktis tenka mokykloje, universitete,

Detaliau

Kulinarija - LT

Kulinarija - LT TRAKŲ IR VILNIAUS RAJONAI KULINARINIS PAVELDAS TRAKŲ KRAŠTO TRADICINIŲ AMATŲ CENTRAS GPS: 54 38'55"N 24 55'56"E Adresas: Karaimų g. 41, Trakų m., Trakų sen., Trakų r. sav. APIE Trakų krašto tradicinių

Detaliau

VIEŠOJI ĮSTAIGA PANEVĖŽIO DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS J. Basanavičiaus g. 23A, Panevėžys, tel. (8 45) , faks. (8 45) , el. p. pand

VIEŠOJI ĮSTAIGA PANEVĖŽIO DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS J. Basanavičiaus g. 23A, Panevėžys, tel. (8 45) , faks. (8 45) , el. p. pand VIEŠOJI ĮSTAIGA PANEVĖŽIO DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS J. Basanavičiaus g. 23A, 36205 Panevėžys, tel. (8 45) 439 475, faks. (8 45) 439 475, el. p. pandrmc@takas.lt, www.paneveziodrmc.lt. Duomenys kaupiami

Detaliau

Veiklos Pasaulinei maisto dienai. Turinys: Pasaulinė maisto diena... 2 Trumpai apie šią šventę:... 2 Siūlomos veiklos veikla. Sveiki ir nesveik

Veiklos Pasaulinei maisto dienai. Turinys: Pasaulinė maisto diena... 2 Trumpai apie šią šventę:... 2 Siūlomos veiklos veikla. Sveiki ir nesveik Veiklos Pasaulinei maisto dienai. Turinys: Pasaulinė maisto diena... 2 Trumpai apie šią šventę:... 2 Siūlomos veiklos... 2 1 veikla. Sveiki ir nesveiki maisto produktai (produktų rūšiavimas į sveikatos

Detaliau

: Laisvės al. 75 / Maironio g. 24, Kaunas : : DIRBAME: pirmadienį ketvirtadienį ir sekmadienį nuo 11.3

: Laisvės al. 75 / Maironio g. 24, Kaunas : :  DIRBAME: pirmadienį ketvirtadienį ir sekmadienį nuo 11.3 : Laisvės al. 75 / Maironio g. 24, Kaunas : +370 630 43325 : info@kamakura.lt www.kamakura.lt DIRBAME: pirmadienį ketvirtadienį ir sekmadienį nuo 11.30 iki 20.00 val. (VASARĄ): penktadienį ir šeštadienį

Detaliau

ARNICA PROKIT 444 MINI - maisto kombainas

ARNICA PROKIT 444 MINI - maisto kombainas MAISTO KOMBAINAS ARNICA PROKIT 444 MINI ir PROKIT 444 MINI PLUS NAUDOTOJO VADOVAS 1 Iliustracijos Naudotojo vadovas Dėkojame, kad pasirinkote mūsų gaminį. Jūsų parodytas pasitikėjimas rodo, kad einame

Detaliau

RESTORANAS

RESTORANAS Daugiau aromato, daugiau skonio, daugiau įtampos... Ši muzika kaip ir virtuvė įvairių formų, įvairių ritmų, tai valgis su aidais, proveržiais, šiluma ir šalčiu, kunkuliuojančia sriuba, čirškiančiu didkepsniu...

Detaliau

2014 m. LDAA lauko diena pas ūkininką Martyną Laukaitį Burokėlių katalogas

2014 m. LDAA lauko diena pas ūkininką Martyną Laukaitį Burokėlių katalogas 2014 m. LDAA lauko diena pas ūkininką Martyną Laukaitį Burokėlių katalogas Raudonieji burokėliai Beta vulgaris Lietuvoje auginama ir vartojama daug burokėlių. Tai visiems puikiai pažįstama daržovė, gausiai

Detaliau

PRAKTIŠKI ŽMONĖS RENKASI 2012 m. sausis Nr.1 (151) Leidinys platinamas nemokamai Virta kiaulienos KUMPINĖ dešra, 1 kg Sutaupote 13, % Virta

PRAKTIŠKI ŽMONĖS RENKASI 2012 m. sausis Nr.1 (151) Leidinys platinamas nemokamai Virta kiaulienos KUMPINĖ dešra, 1 kg Sutaupote 13, % Virta PRAKTIŠKI ŽMONĖS RENKASI 2012 m. sausis Nr.1 (151) Leidinys platinamas nemokamai Virta kiaulienos KUMPINĖ dešra, 1 kg 13,99 11 19 20 Virtas KEPENINIS vyniotinis, 1 kg 10 49 13,49 22 LIETAVOS koldūnai su

Detaliau

NAMŲ BARO KOKTEILIŲ AKADEMIJA Kokteilių baras namuose Aistis Židanavičius

NAMŲ BARO KOKTEILIŲ AKADEMIJA Kokteilių baras namuose Aistis Židanavičius NAMŲ BARO KOKTEILIŲ AKADEMIJA Namų baro įranga Namų barui susikurti jums reikės šių priemonių: Šeikeris (bostono arba klasikinis) Maišymo stiklinė Baro šaukštas Geizeris Menzūrėlė Koštuvas Citrusinių vaisių

Detaliau

KOMISIJOS REGLAMENTAS (ES) 2017/  m. lapkričio 20 d. - kuriuo dėl akrilamido kiekio maisto produktuose mažinimo nustatomos

KOMISIJOS REGLAMENTAS (ES) 2017/  m. lapkričio 20 d. - kuriuo dėl akrilamido kiekio maisto produktuose mažinimo nustatomos L 304/24 KOMISIJOS REGLAMENTAS (ES) 2017/2158 2017 m. lapkričio 20 d. kuriuo dėl akrilamido kiekio maisto produktuose mažinimo nustatomos akrilamido pavojaus mažinimo priemonės ir akrilamido kiekio atskaitos

Detaliau

Model 5KSM5780X ARTISAN

Model 5KSM5780X ARTISAN Model 5KSM5780X ARTISAN PASTATOMAS PLAKTUVAS SU 6,9 l TALPOS DUBENIU Instrukci Pastatomo plaktuvo sauga Jūsų ir kitų asmenų saugumas labai svarbus. Šiame vadove ir ant Jūsų prietaiso pateikėme daugybę

Detaliau

Microsoft Word - produktu sarasas.doc

Microsoft Word - produktu sarasas.doc Techninės specifikacijos projektas. 1 pirkimo dalis JAUTIENA, KIAULIENA, VERŠIENA, AVIENA IR TRIUŠIENA 1. Jautienos kumpis be kaulo Neriebus, vidutinio dydžio, geros išvaizdos, be kremzlių, plėvių ir sausgyslių,atvėsintas

Detaliau

rp_ IS_2

rp_ IS_2 Page 1 of 5 Pagrindinė informacija Juodoji aromatizuota arbata su miško uogomis Exemption Flags Exempt from Artwork Exempt from NEP Reporting Produkto pavadinimas Country Lipton Brand Name Forest Fruits

Detaliau

131018_Ikimokyklinuka_uzd

131018_Ikimokyklinuka_uzd IKIMOKYKLINUKAI 2013 m. 1 užduotis Komandos prisistatymas (visa komanda) 2 užduotis (teorin ) (tik vaikai) - klausimai iš sveikos gyvensenos tematika - klausimai iš sveikos gyvensenos tematika (prie kiekvienos

Detaliau

untitled

untitled CHRISTMAS CHOCOLATES KALĖDOS TAI JAUKIAUSIAS METŲ LAIKOTARPIS EGLUTĖS KVAPAS, KARTU SU ŠEIMA PRALEISTAS LAIKAS IR SUSITIKIMAI SU ARTIMIAUSIAIS DRAUGAIS IR TAI TIK MAŽA KALĖDŲ MAGIJOS DALELĖ. TAM, KAD GALĖTUMĖME

Detaliau

PATVIRTINTA Palangos lopšelio-darželio "Nykštukas" direktoriaus 2016 m. vasario 3 d. įsakymo Nr. V1-23 LOPŠELIO- DARŽELIO" NYKŠTUKAS" NUMATOMŲ VYKDYTI

PATVIRTINTA Palangos lopšelio-darželio Nykštukas direktoriaus 2016 m. vasario 3 d. įsakymo Nr. V1-23 LOPŠELIO- DARŽELIO NYKŠTUKAS NUMATOMŲ VYKDYTI PATVIRTINTA Palangos lopšelio-darželio "Nykštukas" direktoriaus 2016 m. vasario 3 d. įsakymo Nr. V1-23 LOPŠELIO- DARŽELIO" NYKŠTUKAS" NUMATOMŲ VYKDYTI PREKIŲ, PASLAUGŲ AR DARBŲ VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ PLANAS 2016

Detaliau

Microsoft Word - Lietuviska_bulve.doc

Microsoft Word - Lietuviska_bulve.doc 2008 metais sukūrėme odę lietuviškai bulvei ir Leipalingio dvarininko Doria-Dernalovičiaus senam britvonui 1 Kodėl? Ogi todėl, kad tai buvo tarptautiniai bulvių metai Paskutiniais metais Lietuvoje lietuvių

Detaliau

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų visiems Jums. Apsnigtais takeliais rieda Išsipuščiusios Kalėdos. Rankose snieguolės žiedas, Pamary įmintos

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų visiems Jums. Apsnigtais takeliais rieda Išsipuščiusios Kalėdos. Rankose snieguolės žiedas, Pamary įmintos Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų visiems Jums. Apsnigtais takeliais rieda Išsipuščiusios Kalėdos. Rankose snieguolės žiedas, Pamary įmintos pėdos. Nosys prie langų prišąlo Mums, belaukiantiems

Detaliau

A5_jazyky.indd

A5_jazyky.indd SHM 5206WH LT Rankinis plaktuvas - 1 - LT Rankinis plaktuvas Svarbios saugos taisyklės ATIDŽIAI PERSKAITYKITE IR PASILIKITE JAS ATEIČIAI. Šį prietaisą galima naudoti vaikams nuo 8 metų amžiaus ir asmenims,

Detaliau

Valgymas, gėrimas ir rijimas Vadovas žmonėms, prižiūrintiems sergančiuosius demencija

Valgymas, gėrimas ir rijimas Vadovas žmonėms, prižiūrintiems sergančiuosius demencija Valgymas, gėrimas ir rijimas Vadovas žmonėms, prižiūrintiems sergančiuosius demencija Sergančiam demencija asmeniui gali būti sunku valgyti ir gerti. Demencijai progresuojant, vis dažniau pasitaiko problemų

Detaliau

SANTE/11059/2016-EN Rev. 2

SANTE/11059/2016-EN Rev. 2 Europos Sąjungos Taryba Briuselis, 2017 m. rugpjūčio 17 d. (OR. en) 11651/17 AGRILEG 150 DENLEG 63 PRIDEDAMAS PRANEŠIMAS nuo: Europos Komisijos gavimo data: 2017 m. rugpjūčio 24 d. kam: Komisijos dok.

Detaliau

PRATYBOS PASAULIO PAŽINIMAS Gegužė Mus supantys ženklai Ženklai mums padeda 1 Kokius ženklus derėtų pakabinti, kad pagerintume paveikslėliuose vaizduo

PRATYBOS PASAULIO PAŽINIMAS Gegužė Mus supantys ženklai Ženklai mums padeda 1 Kokius ženklus derėtų pakabinti, kad pagerintume paveikslėliuose vaizduo PASAULIO PAŽINIMAS Ženklai mums padeda Kokius ženklus derėtų pakabinti, kad pagerintume paveikslėliuose vaizduojamas situacijas. Užbaik sakinius. Ženklas nepadės, jei.. Kultūringas žmogus niekada... Kaip

Detaliau

1 Receptų autoriai: Beata Nicholson Gian Luca Demarco Arūnas Stoškus Andrius Žiliukas Nuotraukų autorė: Gintarė Zakarauskaitė Turinio redaktoriai: Jul

1 Receptų autoriai: Beata Nicholson Gian Luca Demarco Arūnas Stoškus Andrius Žiliukas Nuotraukų autorė: Gintarė Zakarauskaitė Turinio redaktoriai: Jul 1 Receptų autoriai: Beata Nicholson Gian Luca Demarco Arūnas Stoškus Andrius Žiliukas Nuotraukų autorė: Gintarė Zakarauskaitė Turinio redaktoriai: Julija Petrošiūtė, Robertas Staponkus ir Vaida Survilienė

Detaliau

Siemens SX 75M032EU

Siemens SX 75M032EU ¹ 1 389* *Rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM ¹Itin aukštas 86,5 cm Produkto charakteristikos Efektyvumas ir pajėgumas k Energijos sąnaudų efektyvumo klasė: A+++, k Džiovinimo klasė: A k Metinis sunaudojimas

Detaliau

Microsoft Word - B.A.R.F final.docx

Microsoft Word - B.A.R.F final.docx B.A.R.F anglų kalba Biologically Appropriate Raw Food t.y Biologiškai Tinkamas Žalias Maistas. B.A.R.F maisto filosofija ir sudėtis yra labai paprasta tai subalansuotas maistas, sudarytas iš žalios mėsos

Detaliau

15762 ACO Vario batu valymas LT.indd

15762 ACO Vario batu valymas LT.indd ACO Vario grotelės ACO statybiniai elementai Tokiu būdu purvas lieka lauke ACO batų valymosi įranga pastato išorei ir vidui Purvas turi likti lauke Pirmas įspūdis būna lemiamas. Namo įėjimas veikia kaip

Detaliau

Meniu A4

Meniu A4 www.pramogama.lt HYPER 42 cm MAXI 32 cm MIDI 25 cm PADAŽAI Česnakinis, pomidorų, žaliasis Pikantiškas, aštrusis, kario Barbeque, saldžiarūgštis 0,29 Eur 0,29 Eur 0,39 Eur GURMANIŠKOS PICOS HYPER MAXI MIDI

Detaliau

BENDRASIS DOKUMENTAS EUROPOS PARLAMENTO IR TARYBOS REGLAMENTAS (ES) Nr. 1151/2012 DĖL ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ KOKYBĖS SISTEMŲ NIJOLĖS ŠAKOČIENĖS

BENDRASIS DOKUMENTAS EUROPOS PARLAMENTO IR TARYBOS REGLAMENTAS (ES) Nr. 1151/2012 DĖL ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ KOKYBĖS SISTEMŲ NIJOLĖS ŠAKOČIENĖS BENDRASIS DOKUMENTAS EUROPOS PARLAMENTO IR TARYBOS REGLAMENTAS (ES) Nr. 1151/2012 DĖL ŽEMĖS ŪKIO IR MAISTO PRODUKTŲ KOKYBĖS SISTEMŲ NIJOLĖS ŠAKOČIENĖS ŠAKOTIS ES Nr. SKVN ( ) SGN (X) 1. PAVADINIMAS (-AI)

Detaliau

Birželis su Tupperware 25 sav Birželio naujienos gyvai: Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti):

Birželis su Tupperware 25 sav Birželio naujienos gyvai:  Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti): Birželis su Tupperware 25 sav Birželio naujienos gyvai: https://youtu.be/1ax1st7wfl8 Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti): https://www.facebook.com/egle.bl oziene Tik 25-26 sav Onion Smart 3 l tik

Detaliau

Kontaktai: / / tel.: Išvažiuojamajai ceremonijai nuomojame: Kupolą ( 4,3 m aukštis, diamet

Kontaktai:  / / tel.: Išvažiuojamajai ceremonijai nuomojame: Kupolą ( 4,3 m aukštis, diamet Išvažiuojamajai ceremonijai nuomojame: Kupolą ( 4,3 m aukštis, diametras 3m, 2,5x2,5m grindys) nuo 1000lt. Galutinė kaina priklauso nuo šventės datos, miesto. Į nuomos kainą įskaičiuota: Stalelis ceremonijai

Detaliau

Reabilitacijos programa Naudojami preparatai: Pavadinimas Talpa ml Kaina eur Išeiga ml Alfa komplekso valiklis (Alpha Complex 240 2,0 Cleanser) Veido

Reabilitacijos programa Naudojami preparatai: Pavadinimas Talpa ml Kaina eur Išeiga ml Alfa komplekso valiklis (Alpha Complex 240 2,0 Cleanser) Veido Reabilitacijos programa Naudojami preparatai: Pavadinimas Talpa ml Kaina eur Išeiga ml Alfa komplekso valiklis (Alpha Complex 240 2,0 Cleanser) Veido losjonas Azulen (Azulen Lotion) 250 1,0 Pilingo kremas

Detaliau

NAUDOJIMO VADOVAS EURO

NAUDOJIMO VADOVAS EURO NAUDOJIMO VADOVAS EURO TURINYS DĖMESIO: SVARBI INFORMACIJA Svarbios atsargumo priemonės... 4 TRINTUVO NAUDOJIMAS Įvairiapusiškumas... 7 Ąsočio pripildymas... 8 Ąsočio valymas... 9 PRODUKTAI Trintuvai ir

Detaliau

Robert Bosch GmbH Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgali

Robert Bosch GmbH Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgali Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgalios? Jums pagelbės ši pačių pagaminta dviračių stoginė be to, ji puikiai

Detaliau

57_horeca_Q.cdr

57_horeca_Q.cdr HoReCa Nr. 57 2017 05 10 2017 06 09 Klientų aptarnavimo linija 8 658 20 000 Darbo laikas I-V 8:00 17:00 Mėsa 560 Jautienos išpjova be grandinėlės, ~2,2 kg 19,77 22,99 1902 3797 Jautienos išpjova vakuume,

Detaliau

Microsoft Word - Vestuviusvente.lt_Nuoma _viskas_2017.doc

Microsoft Word - Vestuviusvente.lt_Nuoma _viskas_2017.doc Išvažiuojamajai ceremonijai nuomojame: Kupolą ( 4,3 m aukštis, diametras 3m, 2,5x2,5m grindys). Kaina nuo 350 eu. Galutinė kaina priklauso nuo šventės datos, miesto. Į nuomos kainą įskaičiuota: Stalelis

Detaliau

Gegužės naujienos: Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti): Tupperware demonst

Gegužės naujienos:  Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti):  Tupperware demonst Gegužės naujienos: https://youtu.be/n79uhtcv7lm Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti): https://www.facebook.com/egle.bloziene Tupperware demonstruotojams: Būk aktyvus 20 sav >200 Eur ir gauk dovanų

Detaliau

PIRKĖJO GIDAS BRIMNES Miegamojo ir svetainės baldai DIZAINAS Knut Hagberg Marianne Hagberg PRIEŽIŪRA Valyti šluoste, sudrėkinta švelniame valiklyje. N

PIRKĖJO GIDAS BRIMNES Miegamojo ir svetainės baldai DIZAINAS Knut Hagberg Marianne Hagberg PRIEŽIŪRA Valyti šluoste, sudrėkinta švelniame valiklyje. N PIRKĖJO GIDAS Miegamojo ir svetainės baldai DIZAINAS Knut Hagberg Marianne Hagberg PRIEŽIŪRA Valyti šluoste, sudrėkinta švelniame valiklyje. Nusausinti švaria šluoste. DĖMESIO! NEPRITVIRTINUS GALI NUVIRSTI

Detaliau

PRIEMONIŲ IR PROJEKTŲ KODAVIMO INSTRUKCIJA 1. Priemonių ir projektų kodavimo instrukcija (toliau instrukcija) detalizuoja priemonių ir projektų unikal

PRIEMONIŲ IR PROJEKTŲ KODAVIMO INSTRUKCIJA 1. Priemonių ir projektų kodavimo instrukcija (toliau instrukcija) detalizuoja priemonių ir projektų unikal PRIEMONIŲ IR PROJEKTŲ KODAVIMO INSTRUKCIJA 1. Priemonių ir projektų kodavimo instrukcija (toliau instrukcija) detalizuoja priemonių ir projektų unikalaus kodo sudarymą. I. PRIEMONIŲ KODAVIMAS 2. Kiekvienai

Detaliau

Turinys NUOSTABUSIS AŠ... 6 Kodėl esu ypatingas?... 8 Kodėl žmonių odos spalva skiriasi? Kodėl ant pilvuko aš turiu bambą? Kodėl kai kurie

Turinys NUOSTABUSIS AŠ... 6 Kodėl esu ypatingas?... 8 Kodėl žmonių odos spalva skiriasi? Kodėl ant pilvuko aš turiu bambą? Kodėl kai kurie Turinys NUOSTABUSIS AŠ... 6 Kodėl esu ypatingas?... 8 Kodėl žmonių odos spalva skiriasi?... 10 Kodėl ant pilvuko aš turiu bambą?... 12 Kodėl kai kurie žmonės turi dvynius?... 14 Išbandyk tai su šeima...

Detaliau

Milupa straipsniai_koses_update

Milupa straipsniai_koses_update Kokį poveikį košės daro mano mažyliui? Grūdiniai augalai yra labai svarbi suaugusiųjų ir vaikų mitybos dalis. Jie suteikia energijos, papildo organizmą vertingaisiais B grupės vitaminais (tiaminu, riboflavinu

Detaliau

55_Q.cdr

55_Q.cdr HoReCa Nr. 55 2017 03 10 2017 04 09 Klientų aptarnavimo linija 8 658 20 000 Darbo laikas I-V 8:00 17:00 3,10 2,69 3,10 2,69 17,60 15,31 10,60 9,22 7,30 6,35 6,90 6,00 4,10 3,57 10,3 8,96 6,20 5,39 3,17

Detaliau

KitchenAid 3,3 L mažas plakiklis su palenkiama galva 5KSM3311 MINI

KitchenAid 3,3 L mažas plakiklis su palenkiama galva 5KSM3311 MINI KitchenAid 3,3 L mažas plakiklis su palenkiama galva 5KSM3311 MINI SUDEDAMOSIOS DALYS IR FUNKCIJOS SUDEDAMOSIOS DALYS IR PRIEDAI Pritvirtinama įvorė Variklio korpusas Maišytuvo velenas Plokščias plaktuvas

Detaliau

TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas su slėgiu

TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas su slėgiu TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas su slėgiu Daugiafunkcinis puodas su slėgiu POLARIS Modelis PPC 1105AD Naudojimo instrukcija Dėkojame Jums, kad pasirinkote

Detaliau

SBG 5000BK LT Kontaktinis keptuvas Copyright 2017, Fast ČR, a.s /2017

SBG 5000BK LT Kontaktinis keptuvas Copyright 2017, Fast ČR, a.s /2017 SBG 5000BK LT Kontaktinis keptuvas - 1 - LT Kontaktinis keptuvas Svarbios saugos taisyklės ATIDŽIAI PERSKAITYKITE IR PASILIKITE JAS ATEIČIAI. Šį prietaisą galima naudoti vaikams nuo 8 metų amžiaus ir asmenims,

Detaliau

Namų ūkių finansinė elgsena euro belaukiant tarp pragmatizmo ir kraštutinumų Namų ūkių finansinio turto barometras 2014 m. 1 ketvirtis

Namų ūkių finansinė elgsena euro belaukiant tarp pragmatizmo ir kraštutinumų Namų ūkių finansinio turto barometras 2014 m. 1 ketvirtis Namų ūkių finansinė elgsena euro belaukiant tarp pragmatizmo ir kraštutinumų Namų ūkių finansinio turto barometras 2014 m. 1 ketvirtis Darbo užmokesčio ir pensijų pajamų santykis didėjo Pajamų strūktūra

Detaliau

Pacientų maitinimo tarnybos informacinis lankstinukas Pacientų maitinimo tarnybos informacinis lankstinukas (Patient Food Service Information Booklet)

Pacientų maitinimo tarnybos informacinis lankstinukas Pacientų maitinimo tarnybos informacinis lankstinukas (Patient Food Service Information Booklet) Pacientų maitinimo tarnybos informacinis lankstinukas Pacientų maitinimo tarnybos informacinis lankstinukas (Patient Food ervice Information Booklet) Lithuanian Šis informacinis lankstinukas yra skirtas

Detaliau

doc

doc Pramoniniai dažai Bendras tipas 2 komponentų epoksidas Bendras aprašymas Šiuos produktus rekomenduojama naudoti norint prailginti dažymo laikotarpį esant šaltam klimatui, drėgniems paviršiams ir darbams,

Detaliau

Kokteilių plaktuvas Naudojimo instrukcija LT SBL 2300 / SBL 2500 Prieš naudodamiesi šiuo prietaisu, perskaitykite jo naudojimo instrukciją, net jei ja

Kokteilių plaktuvas Naudojimo instrukcija LT SBL 2300 / SBL 2500 Prieš naudodamiesi šiuo prietaisu, perskaitykite jo naudojimo instrukciją, net jei ja Naudojimo instrukcija Prieš naudodamiesi šiuo prietaisu, perskaitykite jo naudojimo instrukciją, net jei jau žinote, kaip naudotis panašiais prietaisais. Naudokite šį prietaisą tik taip, kaip aprašyta

Detaliau

meniu_2016_winter_small

meniu_2016_winter_small sorn rllncjlo i\,estor>\n1\s ENTRADAS Užkandžiai NACHOS kukurūzų traškučiai kepti krosnyje su skirtingais sūriais, chorizo. Patiekiame su guacamole ir namų salsa QUESADILLA CON TINGA kvietinė tortilija

Detaliau

BZN Start straipsnis

BZN Start straipsnis Eglė Karpavičiūtė ir Renata Petraitytė.Asmeninio albumo nuotr. Sveikų saldumynų Skanu nu sumanytojos, Kaune gyvenančios Eglė Karpavičiūtė (24) ir Renata Petraitytė (23) kol kas viską gamina vienos pačios,

Detaliau

T urinys Įžanga 7 Batikos istorija 8 Galerija 12 Medžiagos 16 Priemonės 18 Audiniai 20 Pagrindinės technikos 22 Papjė mašė dubenėlis 28 Kvadratinė šil

T urinys Įžanga 7 Batikos istorija 8 Galerija 12 Medžiagos 16 Priemonės 18 Audiniai 20 Pagrindinės technikos 22 Papjė mašė dubenėlis 28 Kvadratinė šil T urinys Įžanga 7 Batikos istorija 8 Galerija 12 Medžiagos 16 Priemonės 18 Audiniai 20 Pagrindinės technikos 22 Papjė mašė dubenėlis 28 Kvadratinė šilkinė skarelė 31 Abstraktus paveikslas 33 Ritininė užuolaida

Detaliau

Gegužė su Tupperware 21 savaitė Gegužės naujienos: Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti):

Gegužė su Tupperware 21 savaitė Gegužės naujienos:  Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti): Gegužė su Tupperware 21 savaitė Gegužės naujienos: https://youtu.be/n79uhtcv7lm Daugiau naujienų rasite (paspauskite sekti): https://www.facebook.com/egle.blozie ne Viskas prasidėjo daugiau nei prieš 70

Detaliau

Priedai_2016.indd

Priedai_2016.indd 1 testo užduočių vertinimo kriterijai Užd. Nr. Sprendimas ar atsakymas Taškai Vertinimas 1 Pasirinktas variantas D 1 Už teisingą atsakymą. 2 a) 939 1 Už teisingą atsakymą. 2 b) 1538 1 Už teisingą atsakymą.

Detaliau

Dokumento Aplinkosauginių priemonių projektavimo, įdiegimo ir priežiūros rekomendacijos. Vandens telkinių apsauga APR- VTA 10 4 priedas VANDENS APSAUG

Dokumento Aplinkosauginių priemonių projektavimo, įdiegimo ir priežiūros rekomendacijos. Vandens telkinių apsauga APR- VTA 10 4 priedas VANDENS APSAUG Dokumento Aplinkosauginių priemonių projektavimo, įdiegimo ir priežiūros rekomendacijos. Vandens telkinių apsauga APR- VTA 10 4 priedas VANDENS APSAUGOS PRIEMONIŲ TAIKYMO REKOMENDACIJOS 1 lentelė. Apsaugos

Detaliau