Microsoft Word - Instrukcija OKCV.doc

Dydis: px
Rodyti nuo puslapio:

Download "Microsoft Word - Instrukcija OKCV.doc"

Transkriptas

1 Aptarnavimo ir instaliacijos instrukcija HORIZONTALIAI MONTUOJAMI TŪRINIAI VANDENS ŠILDYTUVAI OKCEV 100 OKCV 125 OKCEV 125 OKCV 160 OKCEV 160 OKCV 180 OKCEV 180 OKCV 200 OKCEV 200 Družstevní závody Dražice strojírna s.r.o. Dražice Benátky nad Jizerou Tel.: , , faks.:

2 Prieš instaliuodami vandens šildytuvą, atidžiai perskaitykite šią instrukciją! Gerbiamas pirkėjau, Vandens šildytuvų gamykla Dražice dėkoja Jums, kad nusprendėte įsigyti mūsų gaminį. Šioje instrukcijoje Jus supažindinsime su šildytuvo naudojimu, montavimu, konstrukcija, technine priežiūra ir pateiksime kitos informacijos apie tūrinius vandens šildytuvus. Gaminio patikimumas ir saugumas yra patvirtintas bandymais, atliktais Mašinų gamybos bandymų biure Brno mieste, sertifikato numeris B , taip pat ITI TÜV, sertifikato numeris 35/03/07/02/0. Tikimės, kad mūsų gaminys Jums tarnaus ilgai ir liksite patenkinti. Instrukcijos turinys 1. Veikimo aprašymas Informacija vartotojui 3 3. Techninis aprašymas Darbo aprašymas 3 5. Aptarnavimas Montavimas prie sienos 5 7. Prijungimas prie vandentiekio Kombinuoto šildytuvo prijungimas prie centrinio šildymo sistemos 6 9. Elektros instaliacija Šildytuvo eksploatavimo pradžia Šildytuvo valymas ir magnio anodo keitimas Svarbūs nurodymai Priešgaisrinės taisyklės Instaliacijos taisyklės Dažniausi veikimo sutrikimai ir jų priežastys Gaminio priedai 8 Techninių duomenų lentelė 9 Paveikslai Aplinkos pobūdis: Gaminį rekomenduojama naudoti patalpose, kai oro temperatūra yra nuo +2 C iki 45 C, santykinis oro drėgnumas iki 80%. 1. VEIKIMO APRAŠYMAS Šildytuvas yra skirtas akumuliaciniam vandens šildymui elektros energija arba perduodant šilumos energiją per šilumokaitį (tik kombinuotam vandens šildytuvui). Vandenį šildo elektrinis kaitinimo elementas (arba šilumokaitis) emaliuotoje talpykloje, izoliuotoje šilumos izoliacijos sluoksniu. Kaitinimo elementas yra reguliuojamas termostato, kuriuo tolygiai galima nustatyti norimą temperatūrą (intervalas nuo 5 iki 80 C). Pasiekus šią temperatūrą, šildymas automatiškai nutraukiamas. Tada naudojamas rezervuare sukauptas vanduo. Talpykloje nuolat yra vandens slėgis, esantis vandentiekio tinkle. Atidarius maišytuve šilto vandens ventilį, iš šildytuvo teka vanduo, kurį savo slėgiu išstumia vandentiekyje esantis šaltas vanduo. Šiltas vanduo išteka iš viršutinės dalies, o įtekantis vanduo pasilieka apatinėje šildytuvo dalyje. Slėgio principas leidžia paimti šiltą vandenį iš bet kurios šildytuvo vietos ( 1 pav. ). Gamintojas pasilieka teisę atlikti gaminio techninį pakeitimą. Gaminys yra skirtas nuolatiniam sąlyčiui su geriamuoju vandeniu.

3 2. INFORMACIJA VARTOTOJUI Suvartojamo šilto vandens kiekis Suvartojamo šilto vandens kiekis bute priklauso nuo jame gyvenančių asmenų skaičiaus, sanitarinės įrangos, bute ar name esančio vamzdyno ilgio, jo diametro ir šilumos izoliacijos bei nuo vartotojų individualių poreikių. Pigiausiai vanduo šildomas pigesnio elektros energijos tarifo metu. Sužinokite, kokiu paros metu elektros energijos tiekėjas Jums siūlo pigesnį tarifą ir pagal tai pasirinkite atitinkamą šildytuvo tūrį ir pajėgumą, kad šilto vandens atsargos patenkintų Jūsų šeimos poreikius. Energijos taupymas Šilto vandens talpykla yra izoliuota kokybiška poliuretano putos izoliacija be freonų. Ant termostato nustatykite tik tokią temperatūrą, kokia Jums būtinai reikalinga namų apyvokos poreikiams patenkinti. Tokiu būdu sutaupysite ne tik elektros energiją, bet ir kalcio nuosėdų susidarymą ant indo sienų bei įdubime, kuriame yra elektrinis kaitinimo elementas. Elektros energijos sąnaudos Net tuomet, kai iš rezervuaro neimamas šiltas vanduo, prarandama šiek tiek šilumos. Šie šilumos nuostoliai matuojami 24 val. laikotarpiu, kai šildytuve yra 65 C temperatūra, o aplinkos temperatūra 20 C. Gauta reikšmė nurodoma kwh/24h ir reiškia energijos kiekį, kurio reikia nustatytai temperatūrai palaikyti. Informacinis sąvadas pagal potvarkį Nr. 442/2004 Įst.rink. ir priedą Nr. 7 Šildytuvų tipai energetinė klasė šilumos nuostoliai Wh/24h/ l vardinis tūris (l) tūrio pašildymo laikas (val.) elektros energijos sunaudojimas tūrio pašildymui nuo 15 o C iki 65 o C, kwh šilumos nuostoliai, kwh/24h OKCV 100 ; OKCEV 100 C 8, ,88 OKCV 125 ; OKCEV 125 C 8, ,8 7,5 1,09 OKCV 160 ; OKCEV 160 C 8, ,5 1,33 OKCV 180 ; OKCEV 180 C 7, ,6 1,39 OKCV 200 ; OKCEV 200 B ,5 12 1,4 3. TECHNINIS APRAŠYMAS Šildytuvo talpykla yra pagaminta iš plieninės skardos ir išbandyta 0,9 MPa viršslėgiu. Talpyklos vidus yra emaliuotas. Prie apatinės talpyklos dalies yra privirintas flanšas, o prie jo flanšo dangtis. Tarp flanšo dangčio ir flanšo yra įdėtas tarpiklis. Flanšo dangtyje yra įdubimai kaitinimo elemento, reguliavimo bei apsaugos termostato jutikliams įdėti. Prie veržlės M8 yra pritvirtintas magnio anodas. Vandens talpykla yra izoliuota tvirta poliuretano puta. Elektros instaliacijos įranga yra po nuimamu plastikiniu gaubtu. Vandens temperatūrą galima nustatyti termostatu. Kombinuotuose šildytuvuose prie slėgio talpyklos yra privirintas šilumokaitis. 4. DARBO APRAŠYMAS a) buitinio vandens šildymas elektros energija Įjungus šildytuvą į elektros tinklą, kaitinimo elementas šildo vandenį. Kaitinimo elemento įjungimas ir išjungimas yra reguliuojamas termostatu. Pasiekus nustatytą temperatūrą, termostatas išjungia elektros srovę ir taip nutraukiamas vandens šildymas. Kontrolinė lemputė parodo, kada kaitinimo elementas veikia (lemputė šviečia) ir kada neveikia (lemputė užgęsta).

4 Ilgesnį laiką nenaudojant šilto vandens, termostatą reikia nustatyti tarp 5 C ir 12 C (termostato rankenėlė pasukama ties simboliu snaigė ), kai norima apsaugoti nuo užšalimo, arba reikia visiškai išjungti šildytuvą. Kombinuotuose šildytuvuose, kuriuose vanduo šildomas elektra, reikia uždaryti ventilį prie įeigos į šilumokaitį. Taip nutraukiamas vandens šildymas termofikaciniu vandeniu. b) buitinio vandens šildymas šilumine energija per šilumokaitį Uždarymo ventiliai prie šilumokaičio turi būti atidaryti, taip garantuojamas termofikacinio vandens įtekėjimas iš centrinio šildymo sistemos. Patartina prie įeigos į šilumokaitį kartu su uždarymo ventiliu įrengti oro nuleidimo ventilį. Kai bus reikalinga, ypač prasidėjus šildymo sezonui, juo galėsite išleisti orą iš šilumokaičio (2 pav.). Šildymo šilumokaičiu laikas priklauso nuo vandens temperatūros ir vandens kiekio, tekančio centrinio šildymo sistemoje. Kombinuotas šildytuvas gaminamas universaliam naudojimui reikalui esant, uždarymo ventilius galima įrengti prie kaitinimo elemento įdėklo prijungiant iš dešinės arba iš kairės pusės (2 pav.). 5. APTARNAVIMAS 50 ir 60 l tūrio šildytuvų aptarnavimo įranga yra po permatomu valdymo skydelio dangteliu. termostato rankenėlė elektros grandinės įjungimo atlenkiamas permatomas kontrolinė lemputė dangtelis 180 ir 200 l tūrio šildytuvų aptarnavimo įranga yra ant išorinės gaubto dalies. termostato rankenėlė elektros grandinės įjungimo plastikinis elektros kontrolinė lemputė instaliacijos įrangos gaubtas Temperatūros nustatymas Vandens temperatūra nustatoma termostato rankenėle. Norimas simbolis turi būti priešais nejudamą tašką, esantį ant valdymo skydelio. apatinė šilum. intervalo riba (apie 5 C) nejudamas taškas valdymo skydelyje viršutinė šilum. intervalo riba (apie C) temperatūra, kad neužšaltų vanduo (apie 12 C) optimali temperatūra (apie 60 C)

5 Dėmesio : termostato rankenėlės nustatymas iki galo į kairę pusę nereiškia, kad kaitinimo elementas yra išjungtas. Naudojant šildytuvą, kai nėra dienos tarifo blokavimo, nepatartina nustatyti aukštesnės nei 65 C temperatūros. Maksimaliai nustatykite 60 o C temperatūrą. Reguliavimo diapazono ribojimas; nustatymo blokavimas (galioja tik tūriniams l šildytuvams) Dėl saugumo (netyčinio nusiplikymo, kad vaikai ar pašalinis asmuo nenustatinėtų termostato) galima apriboti reguliavimo diapazoną arba užblokuoti termostato nustatymą. Reguliavimo ribojimas patraukdami nuimkite termostato rankenėlę (pirmą kartą tai bus gana sunku), antroje rankenėlės pusėje rasite du cilindrinius kaištelius φ2,15mm; - vieną kaištelį išimkite ir įstatykite į atitinkamą kiaurymę ties pasirinktąja maksimalia temperatūra; - rankenėlę uždėkite atgal (ir paspauskite). Reguliavimo ribojimas Nustatymo blokavimas Nustatymo blokavimas nustatykite pasirinktą temperatūrą; patraukdami nuimkite termostato rankenėlę nepakeičiant nustatymo; antroje rankenėlės pusėje rasite du kaištelius, abu išimkite ir įstatykite juos į kiaurymes ties pasirinktąja temperatūra tokiu būdu, kad tarpas tarp kaištelių būtų be kiaurymės, o jo padėtis būtų priešais nustatytos temperatūros reikšmę. 6. MONTAVIMAS PRIE SIENOS Prieš montavimą reikia patikrinti sienos tvirtumą ir priklausomai nuo mūro rūšies parinkti atitinkamą tvirtinimo medžiagą, arba, jei reikia, sieną sutvirtinti. Vandens šildytuvą montuokite tik horizontalioje padėtyje taip, kad žiūrint iš priekio, dešinysis šildytuvo kraštas būtų pritvirtintas mažiausiai 600 mm atstumu nuo priešais jį esančios sienos (4 ir 5 pav.). Kombinuotus ir elektrinius šildytuvus, prieš kabinant juos ant įtvirtinimų, reikia prijungti ties lubomis prie termofikacinio vandens įėjimo ir šilto buitinio vandens išėjimo alkūnių ir pasukti jas taip, iš kurios pusės dešinės ar kairės bus montuojama (1 ir 2 pav.). Tvirtinimo sistemą reikia pasirinkti individualiai, pagal sąlygas. 7. PRIJUNGIMAS PRIE VANDENTIEKIO Šildytuvų prijungimas prie vandentiekio yra pavaizduotas 1 ir 2 pav. Kad šildytuvą būtų galima išjungti, prie buitinio vandens įėjimo ir išėjimo reikia įmontuoti 3/4 diametro sriegines jungtis. Šildytuvas turi būti eksploatuojamas su apsauginiu vožtuvu. Apsauginis vožtuvas montuojamas prie šalto vandens įvedimo, pažymėto mėlynos spalvos juostele. Tarp šildytuvo ir apsauginio vožtuvo neturi būti montuojma jokia uždarymo armatūra. Montuokite pagal apsauginio įtaiso gamintojo instrukciją. Kiekvieną kartą pradedant eksploatuoti apsauginį vožtuvą, reikia jį patikrinti. Tikrinimas atliekamas, pastumiant ranka membraną nuo vožtuvo balnelio. Teisinga nutraukiančiojo įtaiso funkcija pasireikš tuo, kad vamzdeliu, skirtu nutekėjimui iš apsauginio vožtuvo, ištekės vanduo. Normalios eksploatacijos metu reikia šį patikrinimą atlikti mažiausiai kartą per mėnesį, o taip pat po kiekvienos eksploatacinės pertaukos, trunkačios ilgiau kaip 5 dienas. Iš apsauginio vožtuvo nutekėjimui skirto vamzdelio gali lašėti vanduo, todėl vamzdelis turi būti atviras, nukreiptas vertikaliai žemyn ir aplinkoje, kurioje oro temperatūra nenukrenta žemiau nulio.

6 Tuo atveju, jei vandens įvedimo vamzdyje (net ir laikinai) slėgis viršija 0,6 MPa, reikia prieš apsauginį vožtuvą įdėti redukcinį vožtuvą. Šiltas buitinis vanduo išleidžiamas per maišytuvą iš išėjimo vamzdžio, pažymėto raudona spalva. Esant ilgesniam šilto vandens vamzdynui, patartina vamzdžius izoliuoti, kad sumažėtų šilumos nuostoliai. Visos vandens išleidimo vietos turi būti su maišytuvais, kad būtų galima reguliuoti iki norimos vandens temperatūros. Šildytuvai turi būti su išleidimo ventiliu ant šalto buitinio vandens įvado į šildytuvą (2pav.), kad būtų galima išmontuoti arba atlikti taisymo darbus. Montavimas turi būti atliekamas, laikantis atitinkamų taisyklių ir ČSN normų. PATARIMAS Kad redukcinis vožtuvas būtų nustatytas teisingai, rekomenduojamas 20% žemesnis slėgis inde negu yra apsauginio vožtuvo atidarymo viršslėgis. Patartina daryti kuo trumpesnes vandens vamzdžių magistrales, vedančias nuo šildytuvo, taip bus sumažinti šilumos nuostoliai. 8. KOMBINUOTO ŠILDYTUVO PRIJUNGIMAS PRIE CENTRINIO ŠILDYMO SISTEMOS (1, 2 pav.) Į termofikacinio vandens įėjimo ir išėjimo šakas patartina įstatyti uždarymo ventilius (dėl šildytuvo išmontavimo galimybės). Ventiliai turi būti kiek įmanoma arčiau šildytuvo, kad būtų išvengta didesnių šilumos nuostolių. 9. ELEKTROS INSTALIACIJA Elektros sujungimo schema yra pridedama prie šildytuvo, ant elektros instaliacijos dangčio (žr. taip pat 6 pav.). Elektros instaliacijos prijungimą, taisymą ir tikrinimą gali atlikti tik įmonė, turinti leidimą šiai veiklai. Specialistų atliktas prijungimas turi būti patvirtintas garantiniame talone. Šildytuvas jungiamas prie 230 V/50 Hz elektros tinklo patvariu, laisvai jungiamu laidu per jungiklį, išjungiantį visas fazes, ir per saugiklį (srovės išjungiklį). Instaliavimą vonios kambariuose, skalbyklose, prausyklose ir dušuose reikia atlikti, laikantis normos ČSN reikalavimų. Šildytuvo elektrinių dalių apsaugos laipsnis yra IP 44. Laikykitės saugos reikalavimų nuo susižalojimo elektros srove pagal normos ČSN nurodymus. 10. ŠILDYTUVO EKSPLOATAVIMO PRADŽIA Prijungus šildytuvą prie vandentiekio sistemos, prie centrinio šildymo sistemos, prie elektros tinklo ir išbandžius apsauginį vožtuvą (pagal pridėtą prie vožtuvo instrukciją), galima šildytuvą įjungti. A t l i e k a m i v e i k s m a i : a) patikrinti prijungimą prie vandentiekio tinklo ir elektros instaliaciją, kombinuotų šildytuvų atveju taip pat prijungimą prie centrinio šildymo sistemos. Patikrinti, ar teisingai įdėti darbinio ir apsauginio termostato jutikliai. Jutikliai įdubime turi būti įspausti iki galo (atsirėmimo) pirmiausiai darbinis, o po to apsauginis termostatas; b) atidaryti šilto vandens ventilį ant maišytuvo; c) atidaryti šalto vandens ventilį; d) kai vanduo pradės tekėti šilto vandens ventiliu, šildytuvo pildymas yra užbaigtas ir ventilis uždaromas; e) jeigu prie flanšo dangčio nesandaru, patartina priveržti flanšo dangčio varžtus: f) pritvirtinti el. instaliacijos gaubtą; g) atliekant buitinio vandens šildymą el. energija, įjungti elektros srovę (jei šildytuvas kombinuotas, ventilis, esantis ant įėjimo į kaitinimo įdėklą, turi būti uždarytas);

7 h) atliekant buitinio vandens šildymą šilumine energija, termofikaciniu vandeniu iš centrinio šildymo sistemos, išjungti elektros srovę ir atidaryti ventilius ant termofikacinio vandens įėjimo ir išėjimo, o jei reikia, nuleisti orą iš šilumokaičio i) pirmą kartą įjungiant, šildytuvą reikia išplauti, kol nustos bėgti drumzlės. 11. ŠILDYTUVO VALYMAS IR MAGNIO ANODO PAKEITIMAS Nuo nuolatinio vandens šildymo ant indo sienelių ir ypač ant flanšo dangčio nusėda kalcio nuosėdos. Nuosėdų susidarymas priklauso nuo šildomo vandens kietumo, jo temperatūros ir sunaudojamo šilto vandens kiekio. Po dviejų metų naudojimo talpyklą patartina patikrinti, jeigu reikia, išvalyti, pašalinti kalcio nuosėdas, o taip pat patikrinti ir, jei reikia, pakeisti magnio anodą. Magnio anodo tarnavimo laikas yra apskaičiuotas dvejiems metams, tačiau tai priklauso nuo vandens kietumo ir cheminės sudėties. Pagal vandens patikrinimo rezultatus galima nustatyti magnio anodo gyvavimo laiką. Valymą ir magnio anodo pakeitimą patartina patikėti specialistams. Išleidžiant vandenį iš šildytuvo, ant maišytuvo turi būti atidarytas šilto vandens ventilis, kad šildytuvo inde nesusidarytų neigiamas slėgis, kuris neleistų ištekėti vandeniui. 12. SVARBŪS NURODYMAI - Be kvalifikuotos firmos patvirtinimo apie elektros instaliacijos įrengimą, garantinis talonas negalioja. - Reikia reguliariai tikrinti magnio anodą ir laiku jį keisti. - Kad šildytuvą būtų galima prijungti, reikia gauti vietinio elektros energijos tiekėjo sutikimą. - Tarp šildytuvo ir apsauginio vožtuvo negali būti įstatyta jokia uždarymo armatūra. - Jei viršslėgis vandentiekio sistemoje didesnis nei 0,6 MPa, būtina prieš apsauginį vožtuvą įmontuoti redukcinį vožtuvą. - Visi šilto vandens ištekėjimai turi būti su maišytuvais. - Prieš pirmąjį vandens įleidimą į šildytuvą patartina patikrinti, ar gerai užveržtos indo flanšinio sujungimo veržlės. - Neleistinos jokios operacijos su termostatu, išskyrus temperatūros nustatymą valdymo rankenėle. - Bet kokius veiksmus, susijusius su elektros instaliacija, o taip pat reguliavimą ir reguliavimo elementų pakeitimą atlieka tik aptarnaujanti įmonė. - Neleistinas termosaugiklio išjungimas! Termostato gedimo atveju, termosaugiklis išjungia elektros įvadą nuo kaitinimo elemento, jei vandens temperatūra šildytuve pakyla virš 90 C. - Išimtinai termosaugiklis gali išjungti elektros įvadą net ir tada, kai vanduo įšyla per daug, perkaitus centrinio šildymo sistemos katilui (kombinuoto šildytuvo atveju). - Rekomenduojama šildytuvą eksploatuoti, naudojant vienos rūšies energiją. Pakuotės medžiagų likvidavimas Už pakuotę, kurioje yra vandens šildytuvas, už paslaugas, susijusias su įpakavimo medžiagų surinkimu ir pakartotinu panaudojimu, buvo sumokėtas nustatyto dydžio mokestis. Mokestis už šias paslaugas sumokėtas pagal įstatymą Nr. 477/2001, įst. rink. ir vėlesnius jo pakeitimus sumokėtas firmai EKO-KOM a.s. Firmai suteiktas kliento numeris F Pakuotę nuo vandens šildytuvo padėkite į savivaldybės atliekų kaupimui paskirtą vietą. Netinkamo naudoti ar nebenaudojamo vandens šildytuvo pašalinimas Netinkamą naudoti ar nebenaudojamą šildytuvą, pasibaigus jo eksploatacijos laikui, išmontuokite ir pervežkite į atliekų perdirbimo centrą (surinkimo vietą) arba kreipkitės į gamintoją. 13. PRIEŠGAISRINĖS TAISYKLĖS ŠILDYTUVO INSTALIACIJAI IR NAUDOJIMUI Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad šildytuvo negalima jungti prie elektros tinklo, jei netoliese dirbama su degiomis medžiagomis (benzinu, dėmių valiklis), dujomis ir pan.

8 14. INSTALIACIJOS TAISYKLĖS Taisyklės ir reglamentai, kurių reikia laikytis montuojant šildytuvą: a) prie centrinio šildymo sistemos ČSN Centrinis šildymas, projektavimas ir montavimas ČSN Apsaugos įrengimai centriniam šildymui ir buitinio vandens šildymui b) prie elektros tinklo ČSN Elektros prietaisų prijungimas ČSN Elektrotechnikos įrengimai ČSN Patalpos su vonia EN 297 Reguliatoriai, temperatūros rodikliai c) prie buitinio vandens šildymo sistemos ČSN Buitinio vandens šildymas ČSN Apsaugos įrengimai centriniam šildymui ir buitinio vandens šildymui ČSN Vidaus vandentiekio vamzdynai ČSN Vanduo ir garas šiluminiams energetiniams įrengimams su darbiniu garo slėgiu iki 8 MPa ČSN Vandeniu ir garu šildomi bei kombinuoti su elektriniu šildymu tūriniai vandens šildytuvai. Techninės instrukcijos bei išbandymas. ČSN Cirkuliavimo magistralės 15. DAŽNIAUSI VEIKIMO SUTRIKIMAI IR JŲ PRIEŽASTYS Vanduo yra šaltas Vanduo nepakankamai šiltas Vandens temperatūra neatitinka nustatytos Iš apsauginio vožtuvo pastoviai laša vanduo Kontrolinė lemputė šviečia. Kontrolinė lemputė nešviečia. Kontrolinė lemputė šviečia. Kontrolinė lemputė nešviečia. Ant termostato nustatyta žema temperatūra, sugedęs kaitinimo elementas. Nėra elektros srovės, sugedęs termostatas, išjungtas apsauginis termostatas, tikėtina, kad tai įvyko dėl darbinio termostato gedimo. Sugedusi viena kaitinimo elemento spiralė (susideda iš dviejų). Sugedęs termostatas. Aukštas įėjimo slėgis, sugedęs apsauginis vožtuvas. Nešalinkite gedimo patys. Kreipkitės į specialistą arba paslaugų tarnybą. Specialistas greitai pašalins gedimą. Užsakydami remontą, nurodykite tipo žymėjimą ir pagaminimo numerį. 16. GAMINIO PRIEDAI Į gaminio komplektą įeina apsauginis vožtuvas, temperatūros rodiklis. Šios detalės yra supakuotos ir įdėtos viršutinėje šildytuvo pakuotės dalyje. Prašome patikrinti, ar yra pilnas komplektas. Prie šildytuvo atskirai galima įsigyti tvirtinimo laikiklius.

9 TECHNINIŲ DUOMENŲ LENTELĖ Tipas OKCV 125 OKCV 160 OKCV 180 OKCV 200 OKCEV 100 OKCEV 125 OKCEV 160 OKCEV 180 OKCEV 200 Tūris l Maksimalus darbinis slėgis inde MPa 0,6 Maks. darbinis slėgis šilumokaityje* MPa - 0,4 Elektros prijungimas V 1 PE-N 230V/50Hz Galia W El.apsaugos laipsnis Maks. šilto buitinio vandens temperatūra C Rekomenduotina ŠBV temperatūra C Šildytuvo aukštis mm Šildytuvo diametras mm Maks.šildytuvo be vandens masė kg / / / / 88 Pašildymo el.en.laikas (nuo 10 C iki 60 C ) hod 3 3, ,5 Šilumos nuostoliai / energetinė klasė kwh/24h 0,88/C 1,09/C 1,39/C 1,39/C 1,4/B Tipas OKCV 125 OKCV 160 OKCV 180 OKCV 200 IP Šilumokaičio paviršiaus plotas m 2-0,7 0,7 0,75 0,75 Vardinė šiluminė galia, kai termofikacinio vandens temperatūra yra 80 C, o debitas 720 l/h W Pašildymo šilumokaičiu laikas (nuo 10 C iki 60 C) min Vardinė šiluminė galia, kai termofikacinio vandens temperatūra yra 80 C, o debitas 310 l/h W Pašildymo šilumokaičiu laikas (nuo10 C iki 60 C) min *OKCEV serijos šildytuvai yra be šilumokaičio.

10 1 pav. KOMBINUOTAS TŪRINIS VANDENS ŠILDYTUVAS ŠILTO VANDENS VAMZDYNAS Šildytuvas Katilas Šiltas vanduo Šaltas vanduo Šildymo magistralė Atgalinė magistralė 2 pav. 3 pav. Indikatorių įstumti į angą šildytuvo dangtyje rodyklės kryptimi! (Indikatorius įeina į šildytuvo komplektą ir yra įdėtas viršutinėje šildytuvo pakuotės dalyje) Dantyta poveržlė 13 Įžeminimo varžtas M8(M10)x20 Apatinė pakaba Poveržlė 13-4 vnt. Tvirtinimo varžtas M12x30 O Oro nuleidimo ventilis U Uždarymo ventilis P Apsauginis ventilis su atbuline sklende M Manometras Z Išbandymo ventilis V Išleidimo ventilis Viršutinė pakaba Šildytuvas ekspedijavimo padėtyje Šalto vandens prijungimas turi būti atliktas pagal normą ČSN

11 4 pav. OKCV 125, OKCV 160 OKCEV 100, OKCEV 125, OKCEV 160 Apsauga Tipas OKCV 125 OKCV 160 A B C D E Tipas OKCEV 100 OKCEV 125 OKCEV 160 A B C D E Tipas OKCEV yra be šilumokaičio

12 5 pav. OKCV 180, OKCV 200 OKCEV 180, OKCEV 200 Apsauga Tipas OKCV 180 OKCV 200 Tipas OKCEV 180 OKCEV 200 A A B B C C D D - - E E Tipas OKCEV yra be šilumokaičio 6. pav. ELEKTROS SUJUNGIMO SCHEMA SU TERMOSTATU KR 11.DR IR TERMOSAUGIKLIU KNTP 8823 TERMOSTATAS GNYBTŲ BLOKAS Kiti kontaktai: Pardavimas Aptarnavimas, skundai dėl kokybės Konstrukcija Tel FAKS el.paštas TERMOSAUGIKLIS R - kaitinimo elementas L - diodinis indikatorius

Microsoft Word - KLOM.doc

Microsoft Word - KLOM.doc Aptarnavimo instrukcija Valdymas ir duomenų vaizdavimas Pagrindinis jungiklis Pagrindinis jungiklis yra skirtas katilo įjungimui ar išjungimui. Jis yra katilo valdymo skydelyje (pozicija 6, pav. 1). Pirmąjį

Detaliau

MES PAKEISIME JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ ASV-P balansinis ventilis su 1.5 m impulsiniu vamzdeliu (G1/16 A) ir dreno čiaupu (G 3/4 A) Pastovus slėgio perkryt

MES PAKEISIME JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ ASV-P balansinis ventilis su 1.5 m impulsiniu vamzdeliu (G1/16 A) ir dreno čiaupu (G 3/4 A) Pastovus slėgio perkryt MES PAKEISIME JŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ ASV-P balansinis ventilis su 1.5 m impulsiniu vamzdeliu (G1/16 A) ir dreno čiaupu (G 3/4 A) Pastovus slėgio perkrytis 0.1 bar (10 kpa) ASV-PV balansinis ventilis su m

Detaliau

Danfoss Link TM Wi-Fi Namų šildymas, valdomas nuotoliniu būdu 24/7 namų šildymo valdymas iš bet kurios vietos su Danfoss Link programėle ismanussildym

Danfoss Link TM Wi-Fi Namų šildymas, valdomas nuotoliniu būdu 24/7 namų šildymo valdymas iš bet kurios vietos su Danfoss Link programėle ismanussildym Wi-Fi Namų šildymas, valdomas nuotoliniu būdu 24/7 namų šildymo valdymas iš bet kurios vietos su Danfoss Link programėle ismanussildymas.danfoss.lt Danfoss Link Wi-Fi sistema Wi-Fi sistema leidžia: Valdyti

Detaliau

Microsoft Word - Awalift 80 Manual_LT.doc

Microsoft Word - Awalift 80 Manual_LT.doc Nuotekų perpumpavimo įrenginys su nešmenų atskyrimu Awalift 80 Instaliavimo ir naudojimo instrukcija Puslapis 1 / 9 Bendra informacija Nuotekų perpumpavimo įrenginiai naudojami kai nuotekų vamzdis yra

Detaliau

TECEbox_2017.indd

TECEbox_2017.indd Potinkinės sistemos ĮMŪRIJAMI MODULIAI KAINYNAS 2017 ĮMŪRIJAMI MODULIAI SU SURINKTU IR PILNAI IŠBANDYTU VANDENS BAKELIU puikus sprendimas esant mūrinėms sienoms. Bakelis montuojamas nišoje. Tvirtas, patikimas,

Detaliau

Potinkinės sistemos TECEbox Uni TECEbox Uni Kainynas 2019/2020

Potinkinės sistemos TECEbox Uni TECEbox Uni Kainynas 2019/2020 Potinkinės sistemos Kainynas 09/00 5 METŲ atsarginių dalių atsargų garantija* TECEbox MODULIS SU UNI VANDENS BAKELIU Laiko patikrintus modulius su Uni vandens bakeliais galima montuoti prie vientisos sienos,

Detaliau

55 C 35 C Logatherm WPL 31 A A ++ A + A B C D E F G A + A db kw kw 64 db /2013

55 C 35 C Logatherm WPL 31 A A ++ A + A B C D E F G A + A db kw kw 64 db /2013 55 C 35 C A B C D E F G 28 30 27 28 29 31 db kw kw 64 db 2015 811/2013 A B C D E F G 2015 811/2013 Duomenys atitinka Reglamentų (ES) 811/2013 ir (ES) 813/2013 reikalavimus. Gaminio parametrai Simbolis

Detaliau

Techninis aprašymas RLV-KDV H tipo vožtuvas radiatoriams su integruotais termostatiniais vožtuvais užblokuojamas, su išleidimo galimybe ir integruotu

Techninis aprašymas RLV-KDV H tipo vožtuvas radiatoriams su integruotais termostatiniais vožtuvais užblokuojamas, su išleidimo galimybe ir integruotu H tipo vožtuvas radiatoriams su integruotais termostatiniais vožtuvais užblokuojamas, su išleidimo galimybe ir integruotu Taikymas Vožtuve yra integruotas slėgio perkryčio reguliatorius, užtikrinantis

Detaliau

UAB Utenos šilumos tinklai (šilumos tiekėjo ir (ar) karšto vandens tiekėjo pavadinimas) įm.k , PVM mokėtojo kodas LT , Pramonės g. 11

UAB Utenos šilumos tinklai (šilumos tiekėjo ir (ar) karšto vandens tiekėjo pavadinimas) įm.k , PVM mokėtojo kodas LT , Pramonės g. 11 UAB Utenos šilumos tinklai (šilumos tiekėjo ir (ar) karšto vandens tiekėjo pavadinimas) įm.k.183843314, PVM mokėtojo kodas LT838433113, Pramonės g. 11, LT-28216 Utena, tel. (8 389) 63 641, faks. (8 389)

Detaliau

Transformatorių pastočių (skirstomųjų punktų) 10 kV linijiniai narveliai

Transformatorių pastočių (skirstomųjų punktų) 10 kV linijiniai narveliai Eil. Nr. PATVIRTINTA AB LESTO 2011 m. rugpjūčio 26 d. Elektros tinklo tarnybos direktoriaus-generalinio direktoriaus pavaduotojo nurodymu Nr. 365 TRANSFORMATORIŲ PASTOČIŲ (SKIRSTOMŲJŲ PUNKTŲ) 10 kv SEMI

Detaliau

RET2000 Elektronisis Skaitmeninis Termostatas su LCD

RET2000 Elektronisis Skaitmeninis Termostatas su LCD MAKING MODERN LIVING POSSIBLE RET2000 B/M/MS Elektroninis skaitmeninis termostatas su LCD Danfoss Heating Montavimo vadovas Norėdami gauti išsamią spausdintą šių instrukcijų versiją, skambinkite Rinkodaros

Detaliau

Microsoft Word - Tigras2New1.doc

Microsoft Word - Tigras2New1.doc 1 Gerbiamas pirkėjau, Dėkojame Jums, kad pasirinkote firmos PROTHERM dujinį pakabinamą katilą ir tapote jo savininku. Norint, kad Jūsų įsigytas katilas dirbtų optimaliai būtiną laikytis nurodymų išdėstytų

Detaliau

Techninis aprašymas Tolygaus valdymo pavara AME 435 Aprašymas Vožtuvo srauto reguliavimo funkciją. Srautą galima įvairiai reguliuoti nuo tiesinio iki

Techninis aprašymas Tolygaus valdymo pavara AME 435 Aprašymas Vožtuvo srauto reguliavimo funkciją. Srautą galima įvairiai reguliuoti nuo tiesinio iki Techninis aprašymas Tolygaus valdymo pavara AME 435 Aprašymas Vožtuvo srauto reguliavimo funkciją. Srautą galima įvairiai reguliuoti nuo tiesinio iki logaritminio arba atvirkščiai. Nuo svyravimų sauganti

Detaliau

EHG671X.indd

EHG671X.indd AUTORIZUOTAS APTARNAVIMAS Prietaisas praėjo kokybės kontrolę gamykloje, kurios tikslas buvo įvertinti prietaiso techninę būklę ir esant reikalui sureguliuoti. Kiekvieną kartą taisant prietaisą reikia elgtis

Detaliau

Aptarnavimo instrukcija specialistui VIESMANN Vitoligno 100-S Tipas VL1A Medžio dujų generacijos katilas iki 50 cm ilgio malkoms VITOLIGNO 100-S 5441

Aptarnavimo instrukcija specialistui VIESMANN Vitoligno 100-S Tipas VL1A Medžio dujų generacijos katilas iki 50 cm ilgio malkoms VITOLIGNO 100-S 5441 Aptarnavimo instrukcija specialistui VIESMANN Vitoligno 100-S Tipas VL1A Medžio dujų generacijos katilas iki 50 cm ilgio malkoms VITOLIGNO 100-S 7/2009 Prašome saugoti! Saugos nuorodos Saugumo nuorodos

Detaliau

Microsoft Word - BX.doc

Microsoft Word - BX.doc STUMDOMŲ KIEMO VARTŲ AUTOMATIKA 1. Automatika (BX-A / BX-B); 2. Valdymo blokas; 3. Imtuvas; 4. Galinių išjung jų atramos 5. Dantytas b gis; 6. Raktas išjung jas; 7. Lempa; 8. Antena 9. Fotoelementai 10.

Detaliau

Lietuvos energetikos instituto

Lietuvos energetikos instituto LIETUVOS ENERGETIKOS INSTITUTO ŠILUMINIŲ ĮRENGIMŲ TYRIMO IR BANDYMŲ LABORATORIJA AKREDITAVIMO SRITIS (Lanksti sritis) 1(11) puslapis 1. Membraniniai dujų skaitikliai, kurių didžiausias debitas Q max 16

Detaliau

RR-GSM_IM_LT_110125

RR-GSM_IM_LT_110125 Retransliatorius RR-GSM Įrengimo instrukcija Draugystės g. 17, LT-51229 Kaunas El. p.: info@trikdis.lt www.trikdis.lt Retransliatorius RR-GSM perduoda priimtus pranešimus į centralizuoto stebėjimo pultą

Detaliau

ATV/UTV GERVĖ INSTRUKCIJA LDH3000lbs LDF3000lbs

ATV/UTV GERVĖ INSTRUKCIJA LDH3000lbs LDF3000lbs ATV/UTV GERVĖ INSTRUKCIJA LDH3000lbs LDF3000lbs Skaitydami šias instrukcijas, pamatysite Įspėjimus ir atsargumo reikalavimus. Kiekvienas pranešimas turi konkretų tikslą. Įspėjimai ir pavojaus nustatymai.

Detaliau

Nexa serija Stūmokliniai ir hidrauliniai dozavimo siurbliai su dviguba diafragma UAB Elega, Žalgirio , Vilnius, LT 08217, Lietuva, Tel:

Nexa serija Stūmokliniai ir hidrauliniai dozavimo siurbliai su dviguba diafragma UAB Elega, Žalgirio , Vilnius, LT 08217, Lietuva, Tel: Nexa serija Stūmokliniai ir hidrauliniai dozavimo siurbliai su dviguba diafragma UAB Elega, Žalgirio 131-211, Vilnius, LT 08217, Lietuva, Tel: +370 5 2 715444; tel./faksas: +370 5 2 715445; mob. tel.:

Detaliau

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation Hidraulinių bandymų reglamentavimas ir praktika LR teisės aktai reglamentuojantys hidraulinius bandymus 1. Elektrinių ir elektros tinklų eksploatavimo taisykles (patv. 2012-10-29 d. įs. Nr.1-211); 823.

Detaliau

Sutrumpintas katalogas Automatikos ir paskirstymo skydeliai Instaliacinės dėžutės

Sutrumpintas katalogas Automatikos ir paskirstymo skydeliai Instaliacinės dėžutės Sutrumpintas katalogas Automatikos ir paskirstymo skydeliai Instaliacinės dėžutės Turinys Plastikiniai skydeliai ir dėžutės (Lentelė-santrauka). 4 IP 40 skydeliai atviram montavimui Unibox serija. 6 Mini

Detaliau

INW orpūtės ir oro siurbliai su šoniniu kanalu _ 1.1_Vienos pakopos 1.2_Dviejų pakopų 1.3_Aukšto slėgio Air and Vacuum Components

INW orpūtės ir oro siurbliai su šoniniu kanalu _ 1.1_Vienos pakopos 1.2_Dviejų pakopų 1.3_Aukšto slėgio Air and Vacuum Components INW orpūtės ir oro siurbliai su šoniniu kanalu _ 1.1_Vienos pakopos 1.2_Dviejų pakopų 1._Aukšto slėgio Air and Vacuum Components 1 INW orpūtės ir oro siurbliai su šoniniu kanalu _ Orpūtės / oro siurbliai

Detaliau

Brošiūra - Oleopator P

Brošiūra - Oleopator P ACO plastikiniai atskirtuvai Polietileniniai ACO Oleopator P ir Oleopass P serijos naftos produktų atskirtuvai Oleopator P I klasė I klasės Oleopator P naftos produktų atskirtuvai yra pritaikyti montuoti

Detaliau

om_wilo_drainlift_s__ _02__1706_dina4_lt

om_wilo_drainlift_s__ _02__1706_dina4_lt Pioneering for You DrainLift S Montavimo ir naudojimo instrukcija 544878 Ed.0/07-06 Turinys Bendroji dalis... 5. Apie šią instrukciją... 5. Autorių teisės... 5.3 Išlyga dėl pakeitimų... 5.4 Garantija...

Detaliau

BASEINO OCTO+ 460, 540, 640 IR 840 MODELIO, AIKŠTELĖS PARUOŠIMAS IR MEDINIO KARKASO SURINKIMAS + LENTJUOSTES MONTAVIMAS + PATIESALO MONTAVIMAS Atlikit

BASEINO OCTO+ 460, 540, 640 IR 840 MODELIO, AIKŠTELĖS PARUOŠIMAS IR MEDINIO KARKASO SURINKIMAS + LENTJUOSTES MONTAVIMAS + PATIESALO MONTAVIMAS Atlikit BASEINO OCTO+ 460, 540, 640 IR 840 MODELIO, AIKŠTELĖS PARUOŠIMAS IR MEDINIO KARKASO SURINKIMAS + LENTJUOSTES MONTAVIMAS + PATIESALO MONTAVIMAS Atlikite aikštelės nuţymėjimą po baseinu, pašalinkite augalus,

Detaliau

Aptarnavimo instrukcija specialistui VIESMANN Vitotronic 200 Tipas WO1C Šilumos siurblio reguliatorius VITOTRONIC LT 4/2014 Prašome saugo

Aptarnavimo instrukcija specialistui VIESMANN Vitotronic 200 Tipas WO1C Šilumos siurblio reguliatorius VITOTRONIC LT 4/2014 Prašome saugo Aptarnavimo instrukcija specialistui VIESMANN Vitotronic 200 Tipas WO1C Šilumos siurblio reguliatorius VITOTRONIC 200 4/2014 Prašome saugoti! Saugos nuorodos Saugumo nuorodos Prašome tiksliai laikytis

Detaliau

TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas

TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas Daugiafunkcinis puodas buitinis elektrinis POLARIS Modelis PMC 0516ADG Naudojimo instrukcija Dėkojame Jums, kad pasirinkote

Detaliau

Siemens SX 75M032EU

Siemens SX 75M032EU ¹ 1 389* *Rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM ¹Itin aukštas 86,5 cm Produkto charakteristikos Efektyvumas ir pajėgumas k Energijos sąnaudų efektyvumo klasė: A+++, k Džiovinimo klasė: A k Metinis sunaudojimas

Detaliau

LT SRC1 valdiklis TP590 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos valdiklis SR700 SRHRV ventiliatorius TP600 Vienai patalpai skirtos rek

LT SRC1 valdiklis TP590 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos valdiklis SR700 SRHRV ventiliatorius TP600 Vienai patalpai skirtos rek LT SRC1 valdiklis TP590 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos valdiklis SR700 SRHRV ventiliatorius TP600 Vienai patalpai skirtos rekuperacinės vėdinimo sistemos ventiliatorius Gaminio

Detaliau

PowerPoint Presentation

PowerPoint Presentation Sisteminės kontrolės priemonės moderniam šilumos tiekimui Vytautas Deksnys KTU multisensorinių sistemų laboratorija Tel. 8698 48828, 0037037 300541 Vytautas.Deksnys@ktu.lt Paskirtis Priemonės yra skirtos

Detaliau

Microsoft PowerPoint - AFC Kaunas dalis - Kopija

Microsoft PowerPoint - AFC Kaunas dalis - Kopija AFC technologijos užtikrintumui, lengvesniam darbui ir laiko taupymui 1. IMI Heimeier 90! Prisistatymas. 2. Kas tai AFC? 3. Eclipse. Plačiausias asortimentas mažų šildymo, vėsinimo prietaisų reguliavimui,

Detaliau

Funkcionalumo išsaugojimas, statybinė

Funkcionalumo išsaugojimas, statybinė Funkcionalumo išsaugojimas, statybinė medžiaga mediena Kabelių sistemos pagal DIN 4102 12 dalį Building Connections funkcionalumo išsaugojimas Statybinė medžiaga mediena Kilus gaisrui daugelyje pastatų,

Detaliau

AEROFLOW ELEKTRINIS RADIATORIUS Naudojimo instrukcija BENDROJI INFORMACIJA 1. Saugos nurodymai Prašome atidžiai perskaityti AeroFlow elektrinio radiat

AEROFLOW ELEKTRINIS RADIATORIUS Naudojimo instrukcija BENDROJI INFORMACIJA 1. Saugos nurodymai Prašome atidžiai perskaityti AeroFlow elektrinio radiat AEROFLOW ELEKTRINIS RADIATORIUS Naudojimo instrukcija BENDROJI INFORMACIJA 1. Saugos nurodymai Prašome atidžiai perskaityti AeroFlow elektrinio radiatoriaus informaciją, pateiktą šioje naudojimo instrukcijoje.

Detaliau

Siemens SN 578S02TE

Siemens SN 578S02TE ner. plieno 1 849* *Rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM Produkto charakteristikos Efektyvumas ir pajėgumas k Energijos sąnaudų efektyvumo klasė: A+++, k Džiovinimo klasė: A k Metinis sunaudojimas programai

Detaliau

ELEKTROS ENERGETIKOS SEKTORIAUS DARBUOTOJŲ, KURIE PRIVALO BŪTI ATESTUOJAMI, SĄRAŠAS

ELEKTROS ENERGETIKOS SEKTORIAUS DARBUOTOJŲ, KURIE PRIVALO BŪTI ATESTUOJAMI, SĄRAŠAS INFORMACIJA APIE SERTIFIKAVIMO INSTITUCIJOSE IR ENERGETIKOS ĮMONĖSE ATESTUOTUS ENERGETIKOS DARBUOTOJUS (215 M.) Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos (toliau Inspekcija), vadovaudamasi

Detaliau

Techninis aprašymas SONOMETER TM 1100 Ultragarsinis kompaktiškas energijos skaitiklis Aprašymas / taikymas MID tikrinimo sertifikato nr.: DE-10-MI004-

Techninis aprašymas SONOMETER TM 1100 Ultragarsinis kompaktiškas energijos skaitiklis Aprašymas / taikymas MID tikrinimo sertifikato nr.: DE-10-MI004- SONOMETER TM 1100 Ultragarsinis kompaktiškas energijos skaitiklis Aprašymas / taikymas MID tikrinimo sertifikato nr.: DE-10-MI004-PTB003 SONOMETER 1100 tai ultragarsinis statinis kompaktiškas energijos

Detaliau

TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas su slėgiu

TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas su slėgiu TECHNIKA PATOGIAM GYVENIMUI Vartotojo instrukcija/garantija Daugiafunkcinis puodas su slėgiu Daugiafunkcinis puodas su slėgiu POLARIS Modelis PPC 1105AD Naudojimo instrukcija Dėkojame Jums, kad pasirinkote

Detaliau

Untitled

Untitled Montuotojo vadovas Geoterminis šilumos siurblys LEK IHB LT 16432 331495 Glaustas vadovas Naršymas Mygtukas Ok (patvirtinti / pasirinkti) Grįžimo mygtukas (grįžti, panaikinti, uždaryti) Valdymo rankenėlė

Detaliau

200_TRA_LT.cdr

200_TRA_LT.cdr 200 TRA LT NAUDOJIMO INSTRUKCIJA www.auraton.lt 2 Dėkojame, kad pirkote mūsų modernų temperatūros reguliatorių AURATON 200 TRA, kuris yra suprojektuotas ir pagamintas profesionalaus mikroprocesoriaus pagrindu.

Detaliau

Krasta Auto Pasiūlymo data: Pasiūlymo nr.: D BMW i3 (94Ah) automobilio pasiūlymas Kaina (įskaitant PVM 21%) EUR Bazinė automobilio k

Krasta Auto Pasiūlymo data: Pasiūlymo nr.: D BMW i3 (94Ah) automobilio pasiūlymas Kaina (įskaitant PVM 21%) EUR Bazinė automobilio k Krasta Auto Pasiūlymo data: 2019-05-27 Pasiūlymo nr.: D-245011 BMW i3 (94Ah) automobilio pasiūlymas Kaina (įskaitant PVM 21%) Bazinė automobilio kaina 42 656,01 Papildomų priedų kaina 6 14 Bendra automobilio

Detaliau

HISENSE NAUDOJIMO IR ĮRENGIMO INSTRUKCIJA Dėkojame, kad įsigijote šį oro kondicionierių. Prieš įrengdami ir pradėdami naudoti šį prietaisą, įdėmiai pe

HISENSE NAUDOJIMO IR ĮRENGIMO INSTRUKCIJA Dėkojame, kad įsigijote šį oro kondicionierių. Prieš įrengdami ir pradėdami naudoti šį prietaisą, įdėmiai pe HISENSE NAUDOJIMO IR ĮRENGIMO INSTRUKCIJA Dėkojame, kad įsigijote šį oro kondicionierių. Prieš įrengdami ir pradėdami naudoti šį prietaisą, įdėmiai perskaitykite šią instrukciją ir pasilikite ją ateičiai.

Detaliau

VALSTYBINĖS KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA

VALSTYBINĖS KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA VALSTYBINĖS KAINŲ IR ENERGETIKOS KONTROLĖS KOMISIJA N U T A R I M A S DĖL ATSKIRŲ ENERGIJOS IR KURO RŪŠIŲ SĄNAUDŲ NORMATYVŲ BŪSTUI ŠILDYTI IR ŠALTAM VANDENIUI PAŠILDYTI 2003 m. gruodţio 22 d. Nr. O3-116

Detaliau

Ziniarasciai

Ziniarasciai PIRKIMO DOKUMENTAI DARBŲ PIRKIMAS IV skyrius 2014 m. gegužės mėn. TURINYS 1 skirsnis. Bendrosios kainodaros nuostatos... 2 1.1. Žiniaraščių pildymas... 2 1.2. Darbų kainos... 3 1.3. Atliktų darbų įvertinimas...

Detaliau

Elektroninis degimo reguliatorius ERS 02 ERS 02 LT - Montavimo ir naudojimo instrukcija 2 Elektroninis degimo reguliatorius ERS 02 LT Prieš naudodami

Elektroninis degimo reguliatorius ERS 02 ERS 02 LT - Montavimo ir naudojimo instrukcija 2 Elektroninis degimo reguliatorius ERS 02 LT Prieš naudodami Elektroninis degimo reguliatorius ERS 02 ERS 02 LT - Montavimo ir naudojimo instrukcija 2 Elektroninis degimo reguliatorius ERS 02 LT Prieš naudodami prietaisą, atidžiai perskaitykite bendro naudojimo

Detaliau

OBJ_DOKU fm

OBJ_DOKU fm Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija kvalifikuotiems specialistams Dujiniai sieniniai katilai CERACLASSEXCELLENCE 70 3 085-00.O ZSC 4-3 MFA... ZSC 8-3 MFA... ZSC 35-3 MFA... ZWC 4-3 MFA... ZWC

Detaliau

PipeLife Stilla (LT)

PipeLife Stilla (LT) Pipelife Stilla Triukšmą slopinanti nuotekų sistema PPHT UAB Pipelife Lietuva yra koncerno Pipelife International GmbH dukterinė įmonė. Pipelife International GmbH koncerną įkūrė ir valdo dvi įmonės Wieneberger

Detaliau

Microsoft Word - ALYTAUS namo 10kV kiekiai.doc

Microsoft Word - ALYTAUS namo 10kV kiekiai.doc Poz., eil. Nr. TS Pavadinimas ir techninės charakteristikos Žymuo Mato vnt. Kiekis Papildomi duomenys 1 2 3 4 5 6 7 TS1 1. MT ĮRENGINIAI Tranzitinė modulinė transformatorinė pastotis MT-10/0,4 su vienu

Detaliau

Let motorized intelligence solve your application challenges

Let motorized intelligence solve your application challenges Motorizuoti valdymo vožtuvai Motorizuota išmani įranga padeda spręsti sudėtingų sistemų problemas ŠVok, centrinio šildymo, centralizuoto šilumos tiekimo bei vėsinimo sistemoms. Per pastaruosius dvejus

Detaliau

VANDENS SIURBLIAI, UAB Įmonės kodas PVM kodas LT Girulių g. 24, Šiauliai LT78138, Lietuva VANDENS JONIZATORIUS MIRACLE APR

VANDENS SIURBLIAI, UAB Įmonės kodas PVM kodas LT Girulių g. 24, Šiauliai LT78138, Lietuva VANDENS JONIZATORIUS MIRACLE APR VANDENS SIURBLIAI, UAB Įmonės kodas 144708571 PVM kodas LT447085716 Girulių g. 24, Šiauliai LT78138, Lietuva VANDENS JONIZATORIUS MIRACLE - 1068.7 APRAŠYMAS: Jonizuotas vanduo yra labai artimas pačiam

Detaliau

GYVENAMŲJŲ PATALPŲ GARANTIJOS SĄLYGOS QUICK-STEP PARKETO GRINDYS APŽVALGA Gaminys Gyvenamųjų patalpų garantija * ir Click sistema Edge Protect + Surfa

GYVENAMŲJŲ PATALPŲ GARANTIJOS SĄLYGOS QUICK-STEP PARKETO GRINDYS APŽVALGA Gaminys Gyvenamųjų patalpų garantija * ir Click sistema Edge Protect + Surfa GYVENAMŲJŲ PATALPŲ GARANTIJOS SĄLYGOS QUICK-STEP PARKETO GRINDYS APŽVALGA Gaminys Gyvenamųjų patalpų garantija * ir Click sistema Edge Protect + Surface Protect + Komercinės paskirties Massimo Imperio

Detaliau

LMA Gaisrines saugos taisykles

LMA Gaisrines saugos taisykles TVIRTINU LMA prezidentas akad. Valdemaras. Razumas... 2010-11-11 LIETUVOS MOKSLŲ AKADEMIJOS GAISRINĖS SAUGOS TAISYKLĖS Bendrieji reikalavimai 1. Statiniuose ir patalpose turi būti pirminių gaisro gesinimo

Detaliau

CarSense 303 M A G N E T I N Ė K I L P A N A U D O J I M O I N S T R U K C I J A

CarSense 303 M A G N E T I N Ė K I L P A N A U D O J I M O I N S T R U K C I J A CarSense 303 M A G N E T I N Ė K I L P A N A U D O J I M O I N S T R U K C I J A Turinys Produkto apžvalga 2 Specifikacija 3 Naudojimas 4 Nustatymai ir indikatoriai 7 Pajungimo kontaktai 8 Gedimų šalinimas

Detaliau

Patalpų šildymas, Renovacija Plonas grindų šildymo kilimėlis, montuojamas po visų tipų grindų danga Taikymo aprašymas Protinga šiluma

Patalpų šildymas, Renovacija Plonas grindų šildymo kilimėlis, montuojamas po visų tipų grindų danga Taikymo aprašymas Protinga šiluma Patalpų šildymas, Renovacija Plonas grindų šildymo kilimėlis, montuojamas po visų tipų grindų danga Taikymo aprašymas Protinga šiluma Turinys Trumpai apie taikymą... 3 Produkto parinkimas... 4 Skaičiavimai...

Detaliau

Energijos taupymas Akumuliatorių naudojimo patarimai

Energijos taupymas Akumuliatorių naudojimo patarimai Energijos taupymas Akumuliatorių naudojimo patarimai Penki būdai pailginti akumuliatoriaus eksploatavimo laiką Išjungtas variklis yra iššūkis akumuliatoriui. Prietaisams ir sistemoms reikia elektros energijos,

Detaliau

Turinys Aprašas... 5 Funkcija... 5 Identifikacinės lentelės... 5 Montavimas... 6 Išpakavimas... 6 Kėlimas... 6 Reikalavimai... 7 Montavimas... 9 Bendr

Turinys Aprašas... 5 Funkcija... 5 Identifikacinės lentelės... 5 Montavimas... 6 Išpakavimas... 6 Kėlimas... 6 Reikalavimai... 7 Montavimas... 9 Bendr Turinys Aprašas... 5 Funkcija... 5 Identifikacinės lentelės... 5 Montavimas... 6 Išpakavimas... 6 Kėlimas... 6 Reikalavimai... 7 Montavimas... 9 Bendra informacija apie įrengimą... 10 Įrengimas garintuvo

Detaliau

Lietuvoje aktyviai siekiama įgyvendinti energijos beveik nevartojančių pastatų idėją, todėl tokie būstai kaimynystėje anksčiau ar vėliau taps kasdieny

Lietuvoje aktyviai siekiama įgyvendinti energijos beveik nevartojančių pastatų idėją, todėl tokie būstai kaimynystėje anksčiau ar vėliau taps kasdieny Lietuvoje aktyviai siekiama įgyvendinti energijos beveik nevartojančių pastatų idėją, todėl tokie būstai kaimynystėje anksčiau ar vėliau taps kasdienybe. Jau parengtame statybos techniniame reglamente

Detaliau

VARTOTOJO INSTRUKCIJA Daikin Altherma Žemos temperatūros "Split" šilumos siurblys

VARTOTOJO INSTRUKCIJA Daikin Altherma Žemos temperatūros Split šilumos siurblys VARTOTOJO INSTRUKCIJA Daikin Altherma Žemos temperatūros "Split" šilumos siurblys Turinys Psl. 1. Bendrieji perspėjimai dėl darbo saugos 4 1.1. Apie dokumentaciją 4 1.1.1. Simbolių ir perspėjimų reikšmė

Detaliau

Turinys Aprašas... 5 Funkcija Identifikacinės lentelės Montavimas... 6 Išpakavimas....

Turinys Aprašas... 5 Funkcija Identifikacinės lentelės Montavimas... 6 Išpakavimas.... Turinys Aprašas... 5 Funkcija............................. 5 Identifikacinės lentelės............................... 5 Montavimas... 6 Išpakavimas..... 6 Kėlimas...............................................

Detaliau

Leica DM750 M Naudojimo instrukcija

Leica DM750 M Naudojimo instrukcija Leica DM750 M Naudojimo instrukcija Turinys Leica DM750 M surinkimas 7 Krintančios šviesos šaltinio ašies surinkimas 8 Okuliarų vamzdelių surinkimas 9 Leica EZ okuliarų vamzdelis su integruotais okuliarais

Detaliau

Microsoft Word - L000056_B_draft_LT.doc

Microsoft Word - L000056_B_draft_LT.doc OPERATORIAUS INSTRUKCIJA BD ProbeTec ET lizės kaitintuvas BD ProbeTec ET pradmenų ir šildymo kaitintuvas Becton, Dickinson and Company 7 Loveton Circle Sparks, Maryland 21152 JAV 800-638-8663 BENEX Limited

Detaliau

KROSNININKO SERTIFIKAVIMO schema

KROSNININKO SERTIFIKAVIMO schema Development of VET Training on Energy Efficient Stoves and Fireplaces ENEFFIS No. 2016-1-LT01-KA202-023161 KROSNININKO SERTIFIKAVIMO schema Parengė: VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras Asociacija

Detaliau

Layout 1

Layout 1 Kvalifikacijos kėlimo kursų programos Pneumatika Pneumatikos pagrindai mašinų operatoriams P100 Suteikite savo mašinų operatoriams įgūdžių optimalaus darbinio slėgio nustatymui, oro pratekėjimų (nuostolių)

Detaliau

10/0.4 kV ĮTAMPOS MAŽO GABARITO MODULINĖ TRANSFORMATORINĖ SU DVIEM IKI 2X630 kVA GALIOS TRANSFORMATORIAIS

10/0.4 kV ĮTAMPOS MAŽO GABARITO MODULINĖ TRANSFORMATORINĖ SU DVIEM IKI 2X630 kVA GALIOS TRANSFORMATORIAIS 10/0.4 kv ĮTAMPOS MAŽO GABARITO MODULINĖ TRANSFORMATORINĖ SU DVIEM IKI 2X630 kva GALIOS TRANSFORMATORIAIS. TECHNINIAI REIKALAVIMAI Eil. Nr. Techniniai parametrai ir reikalavimai Dydis, sąlyga 1. Standartai

Detaliau

Autorinė sutartis Nr

Autorinė sutartis Nr UAB INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ PASAULIS GENERALINIS DIREKTORIUS TOMAS LEVINSKAS SAULĖS ELEKTRINĖS ĮDIEGIMO KOMERCINIS PASIŪLYMAS 2012.08.21 Kaunas UAB Informacinių technologijų pasaulis Generalinis direktorius

Detaliau

Mechaninės sėjamosios EcoLine, ProfiLine ir MasterLine

Mechaninės sėjamosios EcoLine, ProfiLine ir MasterLine Mechaninės sėjamosios EcoLine, ProfiLine ir MasterLine EcoLine Lengva ir tiksli Ideali mažo ir vidutinio dydžio ūkiams, EcoLine sėjamoji gali būti naudojama tik kaip sėjamoji paskui traktorių arba kombinuojama

Detaliau

15762 ACO Vario batu valymas LT.indd

15762 ACO Vario batu valymas LT.indd ACO Vario grotelės ACO statybiniai elementai Tokiu būdu purvas lieka lauke ACO batų valymosi įranga pastato išorei ir vidui Purvas turi likti lauke Pirmas įspūdis būna lemiamas. Namo įėjimas veikia kaip

Detaliau

Polaroid ZIP Nuotraukų spaudiniai nenaudojant rašalo Savininko vadovas {General Product Image} Sveiki! Sveiki prisijungę prie Polaroid šeimos. Šis var

Polaroid ZIP Nuotraukų spaudiniai nenaudojant rašalo Savininko vadovas {General Product Image} Sveiki! Sveiki prisijungę prie Polaroid šeimos. Šis var Polaroid ZIP Nuotraukų spaudiniai nenaudojant rašalo Savininko vadovas {General Product Image} Sveiki! Sveiki prisijungę prie Polaroid šeimos. Šis vartotojo vadovas trumpai supažindins su jūsų naujuoju

Detaliau

Turinys Aprašas... 3 Funkcija... 3 Identifikacinės lentelės... 3 Montavimas... 4 Išpakavimas... 4 Kėlimas... 4 Reikalavimai... 5 Montavimas... 7 Bendr

Turinys Aprašas... 3 Funkcija... 3 Identifikacinės lentelės... 3 Montavimas... 4 Išpakavimas... 4 Kėlimas... 4 Reikalavimai... 5 Montavimas... 7 Bendr Turinys Aprašas... 3 Funkcija... 3 Identifikacinės lentelės... 3... 4 Išpakavimas... 4 Kėlimas... 4 Reikalavimai... 5... 7 Bendra informacija apie įrengimą... 8 Įrengimas garintuvo arba kondensatoriaus

Detaliau

Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Pasirodžius naujausiai legendinio Honda Gold Wing motociklo versijai šis neprilygstamas turistinis motocikl

Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Pasirodžius naujausiai legendinio Honda Gold Wing motociklo versijai šis neprilygstamas turistinis motocikl Honda GL1800 GOLD WING TOUR Gold Wing Tour Pasirodžius naujausiai legendinio Honda Gold Wing motociklo versijai šis neprilygstamas turistinis motociklas tapo dar universalesnis. Galima sakyti, kad šis

Detaliau

OBJ_DOKU fm

OBJ_DOKU fm Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija kvalifikuotiems specialistams Sieniniai kondensaciniai dujiniai katilai CERAPURCOMFORT 6 70 63 085-00.O ZSBR 6-3 A... ZSBR 8-3 A... ZWBR 35-3 A... ZBR 35-3

Detaliau

210x297_a4_v__01_1008_bw_de

210x297_a4_v__01_1008_bw_de Wilo-DrainLift XXL LT Montavimo ir naudojimo instrukcija 2 532 170-Ed.02/2010-10-Wilo Montavimo 1 Bendroji ir naudojimo dalis instrukcija Apie šį dokumentą Originali naudojimo instrukcija sudaryta vokiečių

Detaliau

SUDERINTA

SUDERINTA UAB ŠILUTĖS ŠILUMOS TINKLAI Verslo g.12, LT-99116 Šilutė Tel. 8 441 62144, E.paštas: info @silutesst.lt T E C H N I N Ė U Ž D U O T I S N r. 18-05 JUKNAIČIŲ KATILINĖS SUSIDĖVĖJUSIŲ KATILŲ KEITIMAS IŠDUOTA:

Detaliau

OBJ_DOKU fm

OBJ_DOKU fm Montavimo instrukcija Šilumos siurblys oras/vanduo 6 720 614 056-00.2D Logatherm WPL 6 A Logatherm WPL 8 A Logatherm WPL 10 A Logatherm AW C Kvalifikuotiems specialistams Prieš montuodami įrangą ar atlikdami

Detaliau

Individualus projektas Programa TE-PM, TE-PS, TE-SL, TEstream 4, TEstream 6, TEstream 8, TEstreamOBD 4, TEstreamOBD 6, TEstreamOBD 8 sistemų naudotoja

Individualus projektas Programa TE-PM, TE-PS, TE-SL, TEstream 4, TEstream 6, TEstream 8, TEstreamOBD 4, TEstreamOBD 6, TEstreamOBD 8 sistemų naudotoja Individualus projektas Programa TE-PM, TE-PS, TE-SL, TEstream 4, TEstream 6, TEstream 8, TEstreamOBD 4, TEstreamOBD 6, TEstreamOBD 8 sistemų naudotojams Alternatyvus valdymo pultas telefone ViPGaS programos

Detaliau

Rekomendacijos vietinės reikšmės kelių su žvyro danga taisymui

Rekomendacijos vietinės reikšmės kelių su žvyro danga taisymui Rekomendacijos vietinės reikšmės kelių su žvyro danga taisymui LAKD TNT skyriaus vedėjas Evaldas Petrikas Reglamentavimas Automobilių kelių standartizuotų dangų konstrukcijų projektavimo taisyklės KPT

Detaliau

MODENA MODENA midi MODENA mini Techninės charakteristikos ir instrukcijos 2018

MODENA MODENA midi MODENA mini Techninės charakteristikos ir instrukcijos 2018 MODENA MODENA midi MODENA mini Techninės charakteristikos ir instrukcijos 08 Turinys MODENA Sistemos MODENA, MODENA HIDE charakteristikos Sistemos MODENA, MODENA HIDE sudedamosios dalys MODENA HIDE sistemos

Detaliau

Slide 1

Slide 1 ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VANDENTVARKOS VEIKLOS EFEKTYVINIMO GAIRĖS ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS VADOVYBEI IR SAVIVALDYBĖS KOMITETAMS Direktorius Vaidas Litinskas Vandentvarkos ūkis 2014 metais

Detaliau

T110457c12.cdr

T110457c12.cdr GR-20J GR-26J CE su techninës prieþiûros informacija Originaliø instrukcijø vertimas First Edition Second Printing Part No. T110457LT Svarbu Prieš naudodami įrenginį įdėmiai perskaitykite šias saugos taisykles

Detaliau

JABRA REVO WIRELESS Naudotojo Vadovas jabra.com/revowireless

JABRA REVO WIRELESS Naudotojo Vadovas jabra.com/revowireless Naudotojo Vadovas jabra.com/revowireless TURINYS 1. SVEIKI...3 2. APŽVALGA... 4 3. KAIP DĖVĖTI...5 3.1 AUKŠČIO REGULIAVIMAS 3.2 SULENKIAMI LANKSTAI 4. ĮKROVIMAS...7 4.1 BATERIJOS BŪSENA 5. PRIJUNGIMAS...

Detaliau

Microsoft Word - 30KKZ_LT.doc

Microsoft Word - 30KKZ_LT.doc LIŪTAS - 1 - Gerbiamas pirkėjau, Dėkojame Jums, kad pasirinkote firmos PROTHERM kombinuotą pastatomą kondensacinį katilą LIŪTAS 30 KKZ ir tapote jo savininku. Norint, kad Jūsų įsigytas katilas dirbtų optimaliai

Detaliau

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTERIJA

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTERIJA EFEKTYVUS ENERGIJOS IŠTEKLIŲ IR ENERGIJOS VARTOJIMAS 1. PASTATUOSE ĮRENGTŲ ŠILDYMO SISTEMŲ SU KATILAIS, NAUDOJANČIAIS NEATSINAUJINANTĮ KIETĄJĮ ARBA SKYSTĄJĮ KURĄ, ORO KONDICIONAVIMO SISTEMŲ IR JŲ ELEMENTŲ

Detaliau

Infiltracinių - akumuliacinių talpų sistema: Variobox ir Controlbox - apžiūros ir praplovimo tunelis Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija Gal

Infiltracinių - akumuliacinių talpų sistema: Variobox ir Controlbox - apžiūros ir praplovimo tunelis Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija Gal Infiltracinių - akumuliacinių talpų sistema: Variobox ir Controlbox - apžiūros ir praplovimo tunelis Montavimo ir techninės priežiūros instrukcija ~ 1~ Bendrai: Infiltracinė sistema Variobox - tai neabejotinai

Detaliau

Robert Bosch GmbH Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgali

Robert Bosch GmbH Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgali Dviračių garažas Bikeport Apsauga nuo vėjo ir lietaus. Dviračių garažas Bikeport Jums nusibodo tampyti Jūsų dviratį į rūsį ir atgalios? Jums pagelbės ši pačių pagaminta dviračių stoginė be to, ji puikiai

Detaliau

Slide 1

Slide 1 PANEVĖŽIO MIESTO GATVIŲ APŠVIETIMO TINKLŲ MODERNIZAVIMAS PROJEKTO TIKSLAI Projekto įgyvendinimo tikslas yra užtikrinti kokybišką, efektyvų ir reikalavimus atitinkantį Savivaldybės gatvių apšvietimą. Projekto

Detaliau

VESPERE 1-2 A be partnerių.pub

VESPERE 1-2 A be partnerių.pub 2 80 V 48 300 A+ K E S S. N Š P V R I" G : 80.00 2 P& ' 3 2 9 8 4 5 1 6 7 P& ' N. P P, 2 1 Prieškambaris 3.30 2 Koridorius 5.40 3 Svetainė 21.5 4 Virtuvė 6.40 5 Katilinė 2.70 6 Vonios kambarys 5.20 7 Vaiko

Detaliau

Šilumos sąnaudų vartotojams pasikeitimo dėl naujo Šilumos supirkimo iš nepriklausomų šilumos gamintojų tvarkos ir sąlygų aprašo skaičiavimas Eil. Nr.

Šilumos sąnaudų vartotojams pasikeitimo dėl naujo Šilumos supirkimo iš nepriklausomų šilumos gamintojų tvarkos ir sąlygų aprašo skaičiavimas Eil. Nr. Šilumos sąnaudų vartotojams pasikeitimo dėl naujo Šilumos supirkimo iš nepriklausomų šilumos gamintojų tvarkos ir sąlygų aprašo skaičiavimas Eil. Nr. Palyginamosioms sąnaudos pagal naują Aprašo projektą

Detaliau

CIVILINĖS AVIACIJOS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS Į S A K Y M A S DĖL MĖGĖJIŠKOS KONSTRUKCIJOS ORLAIVIŲ GAMYBOS, JŲ TINKAMUMO SKRAIDYTI NUSTATYMO IR NAU

CIVILINĖS AVIACIJOS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS Į S A K Y M A S DĖL MĖGĖJIŠKOS KONSTRUKCIJOS ORLAIVIŲ GAMYBOS, JŲ TINKAMUMO SKRAIDYTI NUSTATYMO IR NAU CIVILINĖS AVIACIJOS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS Į S A K Y M A S DĖL MĖGĖJIŠKOS KONSTRUKCIJOS ORLAIVIŲ GAMYBOS, JŲ TINKAMUMO SKRAIDYTI NUSTATYMO IR NAUDOJIMO TAISYKLIŲ 2001 m. gruodžio 27 d. Nr. 109 Vilnius

Detaliau

Microsoft Word - Naudotojo gidas_aplikacijai_

Microsoft Word - Naudotojo gidas_aplikacijai_ Mokėjimų už automobilio stovėjimą, naudojantis programa m.parking išmaniuosiuose telefonuose, naudotojo gidas Puslapis 1 iš 10 Programa m.parking Vilniuje galima sumokėti vietinę rinkliavą tik už naudojimąsi

Detaliau

Wavin Baltic 2008 spalis WAVIN KANION Naudojimo instrukcija ir gaminių katalogas WAVIN STOGLOVIŲ IR LIETVAMZDŽIŲ SISTEMA Tinkamiausi sprendimai išorės

Wavin Baltic 2008 spalis WAVIN KANION Naudojimo instrukcija ir gaminių katalogas WAVIN STOGLOVIŲ IR LIETVAMZDŽIŲ SISTEMA Tinkamiausi sprendimai išorės Wavin Baltic 2008 spalis Naudojimo instrukcija ir gaminių katalogas WAVIN STOGLOVIŲ IR LIETVAMZDŽIŲ SISTEMA Tinkamiausi sprendimai išorės projektams Turinys Turinys: Įžanga 3 Techniniai duomenys 4 Montavimo

Detaliau

VENTO tiekimo VO

VENTO tiekimo VO ORO TIEKIMO ĮRENGINIO VENTO - PASAS UAB LAUMIVA Rygos 17a-53 Vilnius tel./faks. 370 5/2460482 /83 www.laumiva.lt info@laumiva.lt UAB LAUMIVA Kodas LT122507338 Rygos g. 17A-53, 05205 Vilnius, Tel. (8-5)

Detaliau

PT-32EH Plazminiai lankiniai pjovikliai "Plasmarc" Instrukcijų vadovas (LT)

PT-32EH Plazminiai lankiniai pjovikliai Plasmarc Instrukcijų vadovas (LT) PT-32EH Plazminiai lankiniai pjovikliai "Plasmarc" Instrukcijų vadovas (LT) 0558004746 UŽTIKRINKITE, KAD ŠI INFORMACIJA PASIEKTŲ OPERATORIŲ. PAPILDOMŲ KOPIJŲ GALITE GAUTI IŠ TIEKĖJO. DĖMESIO Šios INSTRUKCIJOS

Detaliau

Oxygen X-Air C200 brošiūra (5)

Oxygen X-Air C200 brošiūra (5) ŠVARUS ORAS NAMUOSE SVEIKOS GYVENSENOS PAGRINDAS Mūsų sveikata priklauso nuo aplinkos, kurioje gyvename. Sportas bei aktyvumas, sveika mityba ir kitos pastangos nueis perniek, jei kvėpuosime užterštu oru.

Detaliau

RANKINIAI PADĖKLŲ VEŽIMĖLIAI 66 serija Skirta sunkiems darbams, kg Aptarnavimo nereikalaujantys rankiniai padėklų vežimėliai su tvirtu ir st

RANKINIAI PADĖKLŲ VEŽIMĖLIAI 66 serija Skirta sunkiems darbams, kg Aptarnavimo nereikalaujantys rankiniai padėklų vežimėliai su tvirtu ir st 66 serija Skirta sunkiems darbams, 1500 2500 kg Aptarnavimo nereikalaujantys rankiniai padėklų vežimėliai su tvirtu ir stipriu rėmu skirti sunkiems darbams. Normalaus pakėlimo funkcija lengvam sunkių krovinių

Detaliau

Ritinių vyniotuvai G5010 G5012 G5020 Inliner

Ritinių vyniotuvai G5010 G5012 G5020 Inliner Ritinių vyniotuvai G5010 G5012 G5020 Inliner GÖWEIL / G50 Serija / 02-03 psl. GÖWEIL Maschinenbau GmbH Davidschlag 11 / 4202 Kirchschlag / Austrija Tel: +43 (0)7215 2131-0 / Fax: +43 (0)7215 2131-9 office@goeweil.com

Detaliau

Krasta Auto Vilnius Pasiūlymo data: Pasiūlymo nr.: D MINI Cooper Countryman automobilio pasiūlymas Kaina (įskaitant PVM 21%) EUR Baz

Krasta Auto Vilnius Pasiūlymo data: Pasiūlymo nr.: D MINI Cooper Countryman automobilio pasiūlymas Kaina (įskaitant PVM 21%) EUR Baz Krasta Auto Vilnius Pasiūlymo data: 2019-04-12 Pasiūlymo nr.: D-225496 MINI Cooper Countryman automobilio pasiūlymas Kaina (įskaitant PVM 21%) Bazinė automobilio kaina 29 889,99 Papildomų priedų kaina

Detaliau

Microsoft Word - Instrukcija Uponor biocheminio LT.doc

Microsoft Word - Instrukcija Uponor biocheminio LT.doc 2008 Biocheminio valymo įrenginys Uponor Rekomendacijos vartotojui Biocheminio valymo įrenginys Uponor rekomendacijos vartotojui Turinys puslapis 1. Bendras aprašymas 3 2. Projektavimas 4 3. Įrengimo ir

Detaliau

TRUMPA AIRTIES AIR4920 DIEGIMO INSTRUKCIJA

TRUMPA AIRTIES AIR4920 DIEGIMO INSTRUKCIJA TRUMPA AIRTIES AIR4920 DIEGIMO INSTRUKCIJA www.telia.lt PASKIRTIS IR NAUDOJIMAS Įrenginiai AirTies Air4920 skirti naudoti tiek po vieną (1), tiek tarpusavyje sujungus kelis (2). Tarpusavyje sujungti įrenginius

Detaliau